Prvi grow 153w CFL random seed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Smoke report... Neda mi se cekati 2 mjeseca da je probam.. A evo danas je prilika kad sam izabrao svoje hedove, iako imam 3-4 sa ulice...
Danas me na poslu docekala poplava, tako da sam od 6 jutros do 2 se borio sa poplavom, mrtav dosao kuci, djevojku otpratio na autobusku.. i Evo sjedim sada, iskreno osjecam se kao (muski polni organ), umoran sam, ledja me bole, tuzan jer mi je djevojka otisla, kisa idalje pada... Ne znam jednsotavno imam zelju da probam svoju domajonezu

1:00 skuvao kafu... zapalio sam u idemo, ima neobican smek, ali pusljiva, i dim je lagan, ide, osjeti se da treba biti u tegli neko vrijeme
17:15 ispusio pola topa, osjetim kako mi high izlazi iz glave i prostire se kroz tijelo, svaki pokret je lagan, usporen, osjetim ga drugacije
17:30 zapalio sam poolu sto mi je ostala
17:35 blagi prebacaj na pozitivu kako cujem ovo https://www.youtube.com/watch?v=Rh8bKkCihKM
17:40 a vuhuuu nije humano kad hodam, ne znam sta sa rukama, noge kao da nisu moje, kao da sam imao cipele od betona, pa ih skunuo, pa mi lete noge
18:40 pisem ovo, ne znam koji k pisem, ali pisem idalje,pozitiva radi, mellow sam, vidi se osecaj kada su trihomi pola-pola.. i osjeti se rad indice, jer toliko me bk i sad bih najradije igrao sonija, ili se ugnjavio maloj u da me ceska da zaspem kao beba.. ledja, ne bole mozete misliti, noge koda nisu moje idalje :D

tako da ljudi, istina je da je domace ipak najbolje...
veceras je neka rege zurka povodom rojdendana regea, tako da, sa ponosom cu ispostovati jedan krug ljudi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.