Prvi grow 153w CFL random seed

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
vjeruj mi da greju, ono vent izvuce kolko izvuce, ali skontaj da je bukvalno to gore sve lampe, a zute se griju vise od bjelih, i reko ajde da ne rizikujem, a vrhovi su tako socno krenuli rasti 24 cvjeta, a i sam si rekao da ce biti mekani vazdusasti ako ne budu blizu svjetla.. ovako ne rizikujem da ostetim opet
 

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
ne znam, ja imam u PCboxu 4 cfl 24w i sad su bile malo vrucine napolju pa je unutra u boxu bilo 35 stepeni i nista biljki nije bilo i ako je bila bukvalno 2cm maksimum 3 cm od sijalica..
stavi jedan ventilator ispod sijalica da duva izmedju sijalica i biljke i nece je spaliti 100%, ja mislim da je to staklo bezpotrebno..
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
ja imam jednu od 65 w i 4 od 25, nemam sta reci sem da sam ih jedva i uglavio u taj prostor, ventilator stoji u visini sijalica izvlaci toplotu, jedan odozdu duva i hladi,... znam da sada nema teorije da sprzim, ali vec jesam jednom zbog lose ventilacije... sada necu da rizikujem nikako, ovako je super, jer biljka ima pasivni ispuh + pc vent 25cm uspuh... mikroklima je ljepota sada, meni se bleji unutra + onaj vruci zrak od sijalica se ne mjesa sa ovim, znaci zrak se ne isusuje dodatno bolji uslovi..
mozda jeste nepotrebno, ali ovako znam da nema torije da se sprzi, samim tim sam mirniji kad nisam gajbi, a mogu pribliziti biljku na 1cm i opet temperatura je razlike 2-3 stepena...
sto se tice boxa ostaje ovakav do kraja ovog growa.. za zimsku varijantu ce nesto drugo

ja ne znam kakvo je ljeto kod tebe, kod mene temperature idu i preko 37 u hladu, ravnica kad upekne, neki dan je bilo 38 u boxu pa ti gledaj... tako da bolje sprjeciti nego lijeciti ;)
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
dan 74
od prvih psitila 32
vlaga, standard sve oko 60% odrzavm je takvom sa plitkom posudom i peskiricem
temperatura 26c noc, ne znam, nisam gledao, ali box je izlovan tako da je tu negdje
prihrana, svaka 3 dana, 3 puta voda, plantela cvet puna doza, pa opet 3 puta voda...
miris, smrdi brate ko sam djavo hahaha al nije strasno ne osjeti se van boxa
4 glavna vrha samo se pumpaju, sa svih strana rastu novi cvjetovi, fimovani vrh je prerastao pistilima, odsjeceni samo nastavilo cvjetati....

Ohi4x8S.jpg

S5U9JOv.jpg

GL5k0Un.jpg

5H4IEJI.jpg
b3m5m3Y.jpg



do sledece sedmice :smoke18:
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Dan 81
od prvih pistila 39

Vrhovi se nabijaju, pistile mjenjaju boju, mali vrhovi takodje dobijaju oblik cvjeta.. trihomi na sve strane, svi su prozirni jos uvjek
Lolipopovo sam je pre par dana, cisto da bi svi hedovi dobili sto vise svjetla, i da malo nategnemo pupanje hedova, svidjelo joj se vise nego sto sam planirao
vlaga smanjena 40% je temperatura 26-7c dan/ par stepeni noc
zaljevanje idalje isti rezim, gnojenje takodje, mada mislim malo cesce gnojiti svako trece, ne svako vetvrto zaljevanje
evo slika :)
p.s. od listova, mama ce caj sebi da pravi, jer je ona sama negdje procitala da je to dobro ;) napredujemo po tom pitanju!
slike i nisu bas nesto, ali neka ih
PrdcjH5.jpg

WG7mSFE.jpg

2AADuQx.jpg

ALXHvoy.jpg
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
dan 87
od prvih pistila 46
slika govori hi9ljadu rijeci tako da sami zakljucite jel ide ;)
vlaga 35-50% temp idalje standard 25c

UgZHHTX.jpg

n7Qxltj.jpg

FjL9VWF.jpg

jedan hedic ;)
Yhx4lNr.jpg

suncanje
fW1lRUP.jpg

box

stay high!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe and CilI

Pii

Aktivan Član
25.11.2012
138
85
28
32
indgrden
jako lepo izgleda! ali ne znam dal se ja tripujem ili je jako siromasna... mislim izgledaju mi mali hedovi za to osvetljenje..
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
hvala ljudi :D
pa i nije bas siromasna :D hedovi masni i bruku su tvrdi nabijeni i rastu, uskoro cu uzeti novi tel pa ce te malo bolje to vidjeti :D
@no joke pa znas kako, koliko toliko bice najsladja ikad :D
a lagano za zimu ce biti nesto ozbiljnije. a do tad idemo lagano :D
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
pa naravno, jbga ovaj put mi nije novcanik nije to dozvolio.. al sl put ce biti hps i sve ostalo
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
Bananica vise nema, vec 2 dana se ne pojavljuju od kad sam pocupao zadnju. Biljka se ipak oprasila, i vidi se par menki, ali ne bunim se imam svoje femi sjeme! :read: Mislim da se blizi kraju sve ovo, jos jedno 10ak dana 2 sedmice i to je to.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.