prvi grow 250w domacica

  • Začetnik teme silikolor banda
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

silikolor banda

Guest
nadam se da ce dati lepe hedove. i trebalo bi da bude lepa kolicinica, ima ih 9, svima je uradjen LST i malo super cropa hehe doduse nehotice :)))) zivo me zanima koliko ce dati suvoga. bas ne znam sta da ocekujem. da li mogu da daju bar 50g hedovine?
 
S

silikolor banda

Guest
17.03 nocna temperatura povecana na 19c. primecujem da izuzetno prija biljkama.
 
08.02.2010
33
3
0
46
normalno da im prija,a nama bi prijalo malo neke slike da nabacis,inace pohvale za trud,ja sam isto u prvom grow-u,al se nezamaram kolicinom ,bitno mi je da sad uhvatim malo kako to funkcionira u praksi.
 
S

silikolor banda

Guest
bice brate slika. jbg losa mi kamera na fonu, 1,3 a nikako da uhvatim ortaka da uzmem digi

ps hvala brate, trudim se svim silama. sta cu kad volim :))))))))
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
:hehe: napreduje,napreduje :hehe:
Imam jednu primjedbu! Cfl ti nije efikasan na ovaj način!
Ja bi ih stavio u kutove i neke reflektore na njih namontirao! Vrlo jeftino je napravit ref. od limenke,npr. piva,a još k tome i spojiš ugodno :drink: s korisnim :sun2:
Ma to će bit super! Ipak si ti meštar od vanjskog growanja,a sad samo to znanje primjenjuješ unutra :thumb:

edit:
Umalo zaboravih! Kad postaš linkove za slike,postaj link ispod natpisa "Embed thumbnails of this image"-"Forum"
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 1 person
S

silikolor banda

Guest
Hvala brate. E, videcu da probam da napravim te reflektore. Poceli su da mi tamne pristili na vrhu na glavnim hedovima. Zar nije rano? Tek su pocele da formiraju hedove. Sta bi moglo da bude u pitanju?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Huh..........ne znam.Jel mjeriš temp. u razini vrhova?
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Baš ste me motivirali dečki na super cropp.Imam 5 domačica koje čekaju da se croppaju sutra.
Baš ste jaki dečki.
 
S

silikolor banda

Guest
budi nezan brate moj, devojcice su to :))))) salim se, samo napred. drzim ti palceve da sve bude ok
 
S

silikolor banda

Guest
ajde ljudi imate slike pa dajte malo komentara. da vidim radim li ja to kako valja. ja sam pocetnik, ovo mi je prvi indoor, svaki savet i ideja su dobrodosli
 
21.03.2010
36
0
0
41
svaka cast. biljke su prelepe. bas mi je drago da vidim da i najprostija verzija boxa daje rezultate
 
S

silikolor banda

Guest
hvala hvala trudim se. danas sam ostao bez djubriva, dok ne kupim novo napravio sam osoku od pregorelog stajnjaka i zalio ih time. kombinovano vestacko i organsko djubrenje loooool
 
S

silikolor banda

Guest
24.03 napravljen homemade cooltube, radi savrseno. sa kriticnih 35c kod vrhova pri 45cm daljine skinuto na 25c na 15 cm
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
:thumb::clap::hehe::b_cyclops::b_hop::icon_idea::cow_yellow::sun2:
A cfl? Jesi im rješio kakav ref.?
 
S

silikolor banda

Guest
treba da ga pravim. imam bas puno posla ovih dana, a i cooltube mi uzeo vreme. bice uskoro, mozda i dodam jos koju za donje hedove, makar te struje ima koliko ti volja :)))))
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
LOL
Ma samo p*ći,što više to bolje!

Ps:
htio sam ti + dat,ali nešto me zeza...Valjda je rano-nedavno si jedan dobio :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.