prvi grow 250w domacica

  • Začetnik teme silikolor banda
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

silikolor banda

Guest
peace bogza. imam GA-3 nabavio od drugara, on koristi u vocarstvu. ali ne znam kako se primenjuje. znam da je komercijalni uzgajivaci koriste za povecanje uroda, ali mene to ne zanima. nek dobijem koliko god, ali da bude prirodnim putem
 

bozga

Ninja poljoprivrednik
Poznanik Foruma
08.07.2007
906
550
113
Ne sjećam se
Giberlinska kiselina u sebi sadrži određene vrste šećera koji povećavaju urod. Ustvari kad koristiš GA isto ti je kao da ostaviš biljke da previše dozriju; kad predozriju onda konzumiraju sav šećer koji imaju u sebi. Kad biljke predozriju i pritom su sensimilia, moguće je da počnu bacati muške cvjetove. S tim peludom oprašiš drugu ne-hemafroditnu žensku biljozu i imat ćeš fem sjeme. Preporučam da ne koristiš ovu pelud sa hermića jer bolje je imat sve 100% ženske pa jednu šokiraš i dobiješ malo peludi nego koristit ovu pelud od svih ovih hermića. Čupaj banane i drugi put nabavi neko bolje sjeme. o/o
boz :sun2:
 
S

silikolor banda

Guest
hvala bogza, ovo mi je i onako samo vezba, da vidim kako, sta. a za drugi uzgoj cu probati da nabavim neku genetiku. videcu neku indiku, zavisi od toga kakve budu bile finansije. a od ovog uzgoja cu da uzmem seme i da mu dam malo vegetacije pod hps ui onda ide napolje i radim outdoor scrog, cisto kao eksperiment pa sta mu dragi bog da
 
S

silikolor banda

Guest
05.04 smanjen broj biljaka na 7. pocele su da bujaju previse i nije imalo mesta za sve. ove 2 su inace bile najlosije i zakrzljale, presadjene su u prirodu pa sta im bog da. ako se vrate u vege fazu utoliko bolje
 
S

silikolor banda

Guest
08.04 biljke lepo napreduju. hedovi se polako popunjavaju, samo se vise izduzuju nego sto se debljaju. u cemu je problem?
 
S

silikolor banda

Guest
08.04 biljke lepo napreduju. hedovi se polako popunjavaju, samo se vise izduzuju nego sto se debljaju. u cemu je problem?
 
S

silikolor banda

Guest
polako pocinju da se pojavljuju prvi tamni pristili. gledao sam pod mikroskopom, trihomi su prozirni, znaci da treba cekati jos dosta
 
S

silikolor banda

Guest
polako pocinju da se pojavljuju prvi tamni pristili. gledao sam pod mikroskopom, trihomi su prozirni, znaci da treba cekati jos dosta
 
S

silikolor banda

Guest
zna li mozda neko neku dobru metodu za povecanje uroda?
 
S

silikolor banda

Guest
zna li mozda neko neku dobru metodu za povecanje uroda?
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
brate vodeni nemoj post za postom ,,, ko da nisi upoznat..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
brate vodeni nemoj post za postom ,,, ko da nisi upoznat..
 
S

silikolor banda

Guest
vazi zoki. biljke lepo napreduju, prebacio sam box van kuce u drugu zgradu tako da cu moci da cekam do kraja cvetanja
 
S

silikolor banda

Guest
vazi zoki. biljke lepo napreduju, prebacio sam box van kuce u drugu zgradu tako da cu moci da cekam do kraja cvetanja
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
A slike? Kad ćemo mi vidjeti kako to izgleda?
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
A slike? Kad ćemo mi vidjeti kako to izgleda?
 
S

silikolor banda

Guest
bice uskoro. ovaj drugar sto sam uzimao telefon od njega da ih slikam otisao u hrvatsku da radi,a ja nemam usb na mom. moram smisliti nesto. pocele su da se maste nenormalno. juce sam ih pregledao i kidao banane, nisam mogao posle da razdvojim prste kako se bilo nakupilo smole na njima. cvetovi izgledaju kao da su posuti sitnim secerom. izgleda da ce biti baaaas dobra wu. samo ima pomalo zametaka semenki, nisam mogao bas svaku bananu da nadjem i otkinem, ali mislim da nece biti bas mnogo i da mi nece u tolikoj meri upropastiti grow. treba mi savet u vezi branja.1 koliko dugo treba da ispiram biljke pre branja da bi se izvukao miris i ukus djubriva? 2 da li je bolje da ih mozda djubrim do zadnjeg dana a da radim water curing? 3 i da li da cupam cele biljke i susenje naglavacke ili da skidam hedove gornje a da ostavim donje da bolje uzrele? zanima me sta vi ljudi mislite o tome, svaki savet je dobrodosao
 
S

silikolor banda

Guest
bice uskoro. ovaj drugar sto sam uzimao telefon od njega da ih slikam otisao u hrvatsku da radi,a ja nemam usb na mom. moram smisliti nesto. pocele su da se maste nenormalno. juce sam ih pregledao i kidao banane, nisam mogao posle da razdvojim prste kako se bilo nakupilo smole na njima. cvetovi izgledaju kao da su posuti sitnim secerom. izgleda da ce biti baaaas dobra wu. samo ima pomalo zametaka semenki, nisam mogao bas svaku bananu da nadjem i otkinem, ali mislim da nece biti bas mnogo i da mi nece u tolikoj meri upropastiti grow. treba mi savet u vezi branja.1 koliko dugo treba da ispiram biljke pre branja da bi se izvukao miris i ukus djubriva? 2 da li je bolje da ih mozda djubrim do zadnjeg dana a da radim water curing? 3 i da li da cupam cele biljke i susenje naglavacke ili da skidam hedove gornje a da ostavim donje da bolje uzrele? zanima me sta vi ljudi mislite o tome, svaki savet je dobrodosao
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Bar 10 dana prije masakra ne gnjojit i u to vrjeme zaljevat sa više vode nego inače,
2 dana mraka i spektakl.
Ja pustim 2 tjedna,a taj water kjuring mi nije baš nešto, nekako mi ubije gušt.
Cap na dnu biljke,otkinut sve grane,ošišat i stavit sušit.Bez ostavljanja jer ne
nepreduje baš nešto to šta ostaviš kad si ostatak biljke iskasapia i tužno izgleda.
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Bar 10 dana prije masakra ne gnjojit i u to vrjeme zaljevat sa više vode nego inače,
2 dana mraka i spektakl.
Ja pustim 2 tjedna,a taj water kjuring mi nije baš nešto, nekako mi ubije gušt.
Cap na dnu biljke,otkinut sve grane,ošišat i stavit sušit.Bez ostavljanja jer ne
nepreduje baš nešto to šta ostaviš kad si ostatak biljke iskasapia i tužno izgleda.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.