prvi grow 250w domacica

  • Začetnik teme silikolor banda
  • Datum pokretanja
Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

silikolor banda

Guest
28.04 biljke su danas ubrane silom prilika. ne bih da ulazim u detalje zasto sam morao tako da postupim ali verujte da je bio ozbiljan razlog i da sam morao bez obzira koliko to meni bilo zao ali tako je. ima po malo zarudelih trihoma, slike bi trebalo da budu na forumu do veceras. berba je bas ispod svih ocekivanja, jedino sto su cvetovi bas masni. da li je neko imao slicnih iskustava da mora da bere pre vremena? kakav ce biti rad i hoce li ga biti uopste?
 
21.03.2010
36
0
0
41
au vodeni majstore sto si poranio toliko. trebao si minimum jos dve nedelje da ih pustis da zavrse proces, pitanje je da li ce i kakav ce rad imati ovako.
 
S

silikolor banda

Guest
probao sam danas 1 hedic sto sam ga pre 5 6 dana skinuo i stavio na water curing. danas sam ga osusio ventilatorom, ima bas dobar rad. slobodno mogu reci jedna od boljih sto sam ikada probao ako ne i najbolja
 
S

silikolor banda

Guest
nije mi tu drugar koji ima usb. necu ostati duzan slike, samo dok se organizujem. jbg nema nigde blututh
 
S

silikolor banda

Guest
ljudi ja se izvinjavam zbog slika ali necu biti u mogucnosti da ih stavim na forum jer sam izgubio telefon u kome su bile slike. molim admina da prebaci dnevnik u zavrsene
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.