Prvi grow, 2x Quick one led panel 130w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
gledam da ju zalijem kad trazi, ne drzim zemlju vlaznom, znam da korjen treba zraka pa gledam da i presusi malo, pa ju pustim bar pola dana sa suhom zemljom prije nego ju zalijem, stavio sam i casu vode u box da isparava, vent puse preko case i moram priznat da je za dva dana prazna casa, nemam jos termometar pa neznam temperaturu i vlagu, ali siguran sam da ne pada ispod 20 stupnjeva
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
Umro mi je led panel, nemam svijetla pomoc sto prije molim, biljke su u mraku 3 i pol sata!!!
neka greska na panelu plavo svijetlo mi radi al jako jako slabo, skoro neprimjetno, a crvenog uopce nema
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.659
13.851
358
Rastavi panel pa vidi ako se kuzis u struju, ako ne stavi neku zamjensku rasvjetu tipa par led zarulja da imas 20-40w posto je mala izdrzat ce!
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
ma ne kuzim se ja u to a i friski je panel nebi se smio pokvarit, zvao ducan vjerojatno sutra saljem nazad pa cemo vidjet, hvala na brzom odgovoru
zanima me jos kolko ce to nastetit biljci, mozda nebi trebalo tolko u tako ranom stadiju? al me muci jer je automatic i to medu najbrzim automaticima...
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
mozda ovo zvuci glupo, ali ako u tvojim krajevima je temperatura preko 18 po danu, imas li neku privremenu outdoor lokaciju? balkon, prozor, itd?
drzim fige sretno
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
Nakon burnih cca 14 sati sa lampom od 4w preko njih, curice su zadovoljne sa cfl-kom, opet su ozivjele, drzao sam ih preko 12 sati suhe zemlje, probudio se upravo i prvi put im dao klopice, 2ml bio grow na litru vode i s tim mixom sam ih obje zalio, znaci pola pola, Listove sam malo okupao izgledali su mi jadno, evo slikice:

20180202_121618.jpg
Ova gore je pocela stvarat internodu izmedu prvog i drugog seta listica, pa reko da ju malo poguram sa bio growom

20180202_121657.jpg
Neznam za ove ljubicaste stabiljke, nisam ziher jel to prirodna boja ovog straina ili je manjak magnezija, mislim da im jos nista ne fali, dodao sam jedan kupaonski vent da puse po biljkama ( ali ne direktno...)
cine se sretne za sada... :bocni::
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
Sumnjiva mi je ova druga biljka (zadnja slika), starija je od prve 6 sati ali iz nekog razloga malo se sporije razvija i listovi joj izgledaju zguzvano, za razliku od ove prve kojoj pase klopa i rasirila se prema svijetlu...
Moguce da je jedna biljka genetski bolja od druge?
 

Đorđe Logić

Don't panic, it's organic
21.06.2017
651
2.817
163
vidim da ih folijarno spricas dok je svjetlo upaljeno, preporucujem da ih spricas dok je svjetlo ugaseno jer te kapljice mogu napravit hotspotove!
drago mi je da su se izvukle, drzim fige :)
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
927
93
Jedan mali savjet, nemoj još hranit. Eventualno u vodu neki root juice. . Ovaj brzi je ful sličan ovim easy budovima koje ja sadim, i pouzdano nevole baš hranu u vege fazi. Ps neznam koja je zemlja, sory na mobu sam....
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.463
2.598
vidim da ih folijarno spricas dok je svjetlo upaljeno, preporucujem da ih spricas dok je svjetlo ugaseno jer te kapljice mogu napravit hotspotove!
A zasto meni ne radi hot spotove kad ih spricam u zadnjoj fazi cvijetanja sa Boom boom sprejom bas kad se paneli upale..znaci spricanje litre vode po dvije biljke 10,15 dana prije kraja po svijetlu?
Ok...slazem se,ovo je mala biljka ali dobro je znati ovaj gore podatak u slucaju "ne daj boze"jer daju odlicne rezultate:thumb::thumb:
 

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
Crvena boja stabiljke mući i mene samo kaj su kod mene trepetiljke od lista crvene boje ,budem danas updejtal dnevnik pa budeš videl ,to mi se javilo u prvom grow-u na jednom mazaru ,u 2-om growu na jednom critical-u i sad u 3-ćem growu diesel od RQS ima crvene petiljke !!!Malo ču prosurfat kad dojdem doma s posla !!Mislim da je to do LED-a !!!! Ima netko da ima isti problem?
 
Poslednja izmena:

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
Jedan mali savjet, nemoj još hranit. Eventualno u vodu neki root juice. . Ovaj brzi je ful sličan ovim easy budovima koje ja sadim, i pouzdano nevole baš hranu u vege fazi. Ps neznam koja je zemlja, sory na mobu sam....

bio bizz all mix, mislim da necu vise da, bar dok ne vidim da bas traze hranu


vidim da ih folijarno spricas dok je svjetlo upaljeno, preporucujem da ih spricas dok je svjetlo ugaseno jer te kapljice mogu napravit hotspotove!
drago mi je da su se izvukle, drzim fige :)

nonstop zaboravim na to :zvezda::


Crvena boja stabiljke mući i mene samo kaj su kod mene trepetiljke od lista crvene boje ,budem danas updejtal dnevnik pa budeš videl ,to mi se javilo u prvom grow-u na jednom mazaru ,u 2-om growu na jednom critical-u i sad u 3-ćem growu diesel od RQS ima crvene petiljke !!!Malo ču prosurfat kad dojdem doma s posla !!Mislim da je to do LED-a !!!! Ima netko da ima isti problem?

ma ja bi cak reko da je do genetike
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Đorđe Logić