Prvi grow, 2x Quick one led panel 130w

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
pozdrav vutraši, obecao sam napravit dnevnik, evo stigle su ledice i sve je smontirano
dimenzije prostora su cca 65x85x170
clip vent za mjesanje zraka u boxu
trilite triled led panel 130w full spectrum
2 posude od 10 litara

sjemenke: 2x Quick one
sjemenke su stavljene na germinizaciju, prije cca 20h

Zaboravio sam napisat da su sjemenke automatici makar bi vecina skuzila i bez ovog edita...

Zemlja do vrha potova..ajd pomalo:thumb:

Na zalost nemam vise iste zemlje imam od neke jeftine al rade nebi mjesao...a mislim da bi mi i zemlja mogla bit preprotocna, dosta pjeska sam stavio, vidjet cemo...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc and hazeri

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
Trebao bi obložit box u maylar foliju ali to vjerovatno znaš :joint:
Nek je sa srećom :thumb:
ma jebe me svijetlo prejako, vec je bio cijeli ormar iznutra sa alfolijom obljepljen ali mi reflektira 3 kvarta dalje hahah, a nezgodno mi je zbog pasivnog ulaza i izlaza zraka, jer je na tim mjestima rupa, pa preko noci zna fino svijetlit, jos se malo mucim s tim al naci cemo i tome lijek, hvala ti stari :wave:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
nikad cuo za to, linkaj ako mozes da vidim sta je to, ma stavio sam obican pjesak za mačke haha, gledao sam na raznim stranicama dosta ljudi stavlja pjesak, sad u kojim kolicinama i jel ovaj pjesak za macke nebih znao, improvizirao sam za prvi put, nisam htio punit zemlju raznim sranjima a trebalo mi je nesto za protocnost...u najmanju ruku zaljevat cu vise puta
its all good beybe beybe :vutra:
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
ya man, al ovom mi je stajalo prakticki pred nosom, ako odradi posao ja zadovoljan :puuuh::
sljedeci grow bu puno kvalitetnije izgledo i funkcioniro, ovo je za prvu ruku da se upoznam sa svetom biljkom :watch:
a moram priznat makar jos nista nije ni ubaceno u zemlju uzivam u svakoj sekundi hahaha neznam jesam ja jedini tolki fanatik ili su i ostali groweri imali slicne pocetke :lol::respect:
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Tu si se gadno zeznuo s pjeskom za macke, s njim neces dobiti nista prozracniji medij posto vecina pjeska za macke kupi vlagu na sebe, sadrzavaju razne spojeve a neki se i otapaju u kontaktu s vodom, prouci malo kakav ti je sastav tog pjeska a za light trap googlaj.
Malo o pjescima ;)
Grudajući pijesak se sastoji između ostalog od materijala bentonita koji se stapa u dodiru s tekućinom. Nastale grudice imaju čvrstu i ravnu konzistentnost
Negrudajući pijesak upija veliku količinu tekućine i mirisa na jedinstveni način. Više nije potrebno dnevno uklanjati nastale grudice.
Biorazgradivi pijesak za mačke je 100% biološki razgradiv i sastoji se većinom od drva, starog papira, slame ili drugog biološkog materijala. Biorazgradivi mačji pijesak se može dobiti u grudajućem ili negrudajućem obliku.
Silikatni pijesak odlikuje brzo apsorbiranje mirisa i tekućine. Pijesak može zbog svoje porozne strukture zaprimiti skoro istu količinu tekućine koliko je i njegova težina. Silikati su vrlo izdašni i ne stvaraju puno prašine.
 

Zakonbudova

Aktivan Član
14.01.2018
287
1.738
143
Tu si se gadno zeznuo s pjeskom za macke, s njim neces dobiti nista prozracniji medij posto vecina pjeska za macke kupi vlagu na sebe, sadrzavaju razne spojeve a neki se i otapaju u kontaktu s vodom, prouci malo kakav ti je sastav tog pjeska a za light trap googlaj

bas sam si sad to prevrtio kroz glavu kako odgovaram na prosli odgovor :zvezda:: glavom u zid, dobro da nije sjemenka ubacena, sutra trcim po novu zemlju i perlit haha jbg zelen sam
 

h0nda

"easy skanking"
Prijatelj Foruma
02.03.2016
2.640
13.732
358
Daj rade stavi normalnu neku zemlju bez dodataka tipa pjeska za macke, el ces s tim kompliciranjem si stvoriti samo bespotrebne probleme a i ovak ce te nesto sigurno zezati pa si ne radi dodatno.