prvi grow: 4xCFL, kartonska kutija, 2 biljke

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2009
22
2
0
35
Jedan mali update: postavljeni ventilatori, biljke napreduju predobro

ventilatori
fab9c37e.jpg


manja biljka nakon 14 dana
6cfb842e.jpg


veča nakon 14 dana
e1e4c7b8.jpg


Malo kasnije stižu i današnje slike
 
26.11.2009
22
2
0
35
Dugo me nije bilo na forumu. Razlog su problemi s netom.

Pa da nastavim... Od prije nekoliko dana je samo jedna biljka u boxu. Maknuo sam slabiju biljku jer pretpostavljam da će bit mudonja, a i nije baš najbolje izgledala (rijetke grane, tanka stabljika....)
Biljka koja je ostala je već 2 dana na 12/12 i još ne pokazuje spol.

Trenutno me muče 2 problema: vlaga je naglo porasla i ne mogu ju nikako spustiti. Sad sam nabacao onaj gel u vrečicama koji upija vlagu, možda pomogne. A drugi problem je to što su mi rubovi listova počeli smeđit... Mislim da bi trebao pognojit...

slike za par dana kad osposobim fotoaparat.
 
26.11.2009
22
2
0
35
Ispričavam se što je nastala ovakva rupa u dnevniku, imao sam određenih problema koje sam morao riješiti....

Pa da ne duljim, znam da vas zanima kako to sad izgleda.

25.dan (zadnji dan vegetacije)
1293ec62.jpg


danas je več u 16. danu cvjetanja i dobro napreduje, samo me muči prostor pa sam morao raditi lst. Narasla je za duplo u tih 16 dana.
Nadam se da ću sutra stići uploadati najnovije slike.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: HazeSeeker
26.11.2009
22
2
0
35
Cura je XD. Tj. hermafrodit, kad je tek počela pokazivat spol bilo je troje **** ali sam ih odma počupao. Ostalo su sve ženski cvjetovi. :icon_lol:

Ja se moram još jednom ispričat što ne vodim dnevnik, ali imam problema s netom. Mogu bit spojen nekih 15 sec i onda me izbaci. Ovo je pisano u notepadu i postano. Slike se ne stignu uploadat. Ovih dana ću poslati s frendovog kompa.

Beba dobro napreduje, danas je 23 dan cvjetanja i vrhovi mi izgledaju odlično. Nije puno, ali meni je samo bitno da znam da mogu uzgojit svoje.

P.S. da li bi se do sad več trebali vidjet kristali? Kod mene ih još nema... :eek:hno:
 
26.11.2009
22
2
0
35
Ma to je još od davno gotovo, več sam i zaboravio na dnevnik.... sori ekipa.
Nije baš bio neki urod, možda 2 - 3 grama, al bila je dobra. Čudam okus i miris (kao neki mentol...) ali je dobro pucala XD