Prvi grow [600W] - Northern Lights Auto & Blue Dream Auto

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
OP
OP
D
02.03.2018
46
207
33
Dobro necu stelovati i davat cu jednom vodu jednom hranu,turbina je vk 100 ali vlagu sam normalizirao oko 50 je sad, pasivni otvore sam ocistio bili su dosta prasnjavi pa vjerojatno nije bio dobar protok zraka, jos kad dodu ventilatori trebalo bi biti uredu :)

Zelenko63

Ridi-kul
Grow Support
13.10.2013
5.137
29.144
1.098
www.vutra.org
Ajme druže pa što se dogodilo u tako kratkom vremenu ?
Zakaj nisi odmah reagirao i javio se kada si primjetio da je ta promjena krenula tako napredovati ?
Jeda skurena, drugoj fali dušika... treča se tek treba debljati...
Daj mi reci sta se dogodilo u zadnjih 7 dana od hrane*?...i nista ne spuštaj pls na 30 cm...
* Znači točne doze u koiko litara i koliko često ? Imaš li mikroskop ?

OP
OP
D
02.03.2018
46
207
33
Ajme druže pa što se dogodilo u tako kratkom vremenu ?
Zakaj nisi odmah reagirao i javio se kada si primjetio da je ta promjena krenula tako napredovati ?
Jeda skurena, drugoj fali dušika... treča se tek treba debljati...
Daj mi reci sta se dogodilo u zadnjih 7 dana od hrane*?...i nista ne spuštaj pls na 30 cm...
* Znači točne doze u koiko litara i koliko često ? Imaš li mikroskop ?
Pa nista posebno se nije dogodilo, zalio sam ih cistom vodom, pisao sam i prije da mi zute listovi i suse se, tek jucer sam zalio sa gnojivom,na 25 l vode, 50 ml pz, 100 ml blooma, 5 kapi sv i 20 ml boosta njega mi je samo toliko ostalo...
Imam mikroskop neki dan mi je stigao...
Ubijas ih sa preblizu svjetlom i ogromnim kolicinama vode. Uz to ide jos i stelovanje ph,pa ritam gnojiva... moje misljenje :)
No,kako god. Bit ce za u rizlu. :thumb:
Jbga prvi mi je grow jos se ucim, bit ce sljedeci put bolje nadam se :)

Zelenko63

Ridi-kul
Grow Support
13.10.2013
5.137
29.144
1.098
www.vutra.org
Eto kratko i jasno kaže Ven.
Jesi druze pisao si da je na jednoj krenulo zutit lišće i frkat se i zaključili smo da ju kuri svjetlo plus zezanje sa Ph. Plus dodavanje gnojiva svaki put bez razmaka..Na ovim slikama sada ima svega... Digni lampu za 10 cm, i daj mi reci ti imaš najbolji uvid u to.. Sta popiju 5 l vode u 3 dana?

OP
OP
D
02.03.2018
46
207
33
Eto kratko i jasno kaže Ven.
Jesi druze pisao si da je na jednoj krenulo zutit lišće i frkat se i zaključili smo da ju kuri svjetlo plus zezanje sa Ph. Plus dodavanje gnojiva svaki put bez razmaka..Na ovim slikama sada ima svega... Digni lampu za 10 cm, i daj mi reci ti imaš najbolji uvid u to.. Sta popiju 5 l vode u 3 dana?
Nisam se onda dobro izjasnio, na jednoj su se poceli uvrtati i hrđati listavi a nakon toga se susiti, ustanovili smo da je vise osjetljiva a sad je i druga istog straina isto pocela, na druge dvije su samo zutili listovi i to vecinom oni donji i srednji ne novi listovi i to je pocelo isto kad i ovo s drugim biljkama... lampa je na 50 cm sad...
Popiju oni i po 7 litara u razmaku od 4 dana, ja zalijevam dok ne procuri a procure nakon sto svaka po nekih 7 litara dobije a nakon 4 dana posude budu skroz lagane i zemlja se odvoji od rubova...ako ista znaci u potove sam na dno stavio glinene kuglice ali perlit sa zemljom nisam dodavao, nisam ga mogao naci a i pise da ga u zemlji ima vec...
Znam da sam zajebo sa gnojenjem svaki put,kao sto sam rekao ucim jos a i nisam se uspio posvetiti toliko ovom growu koliko sam mislio da cu stici...
Jbga lega sad kako je tako je :)

• Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
11.11.2016
27
16
3
e kupi neki agro-probiotski preparat(po meni je i Slavol dobar, al moš i neki skuplji brend ako ti znači) i ne moraš da brineš o Ph, mikrobi sami nameste sve na najoptimalniji nivo

• Sviđa mi se
Reactions: djuka2301