Prvi grow [600W] - Northern Lights Auto & Blue Dream Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ajme druže pa što se dogodilo u tako kratkom vremenu ?
Zakaj nisi odmah reagirao i javio se kada si primjetio da je ta promjena krenula tako napredovati ?
Jeda skurena, drugoj fali dušika... treča se tek treba debljati...
Daj mi reci sta se dogodilo u zadnjih 7 dana od hrane*?...i nista ne spuštaj pls na 30 cm...
* Znači točne doze u koiko litara i koliko često ? Imaš li mikroskop ?
 

djuka2301

Aktivan Član
02.03.2018
78
420
53
Ajme druže pa što se dogodilo u tako kratkom vremenu ?
Zakaj nisi odmah reagirao i javio se kada si primjetio da je ta promjena krenula tako napredovati ?
Jeda skurena, drugoj fali dušika... treča se tek treba debljati...
Daj mi reci sta se dogodilo u zadnjih 7 dana od hrane*?...i nista ne spuštaj pls na 30 cm...
* Znači točne doze u koiko litara i koliko često ? Imaš li mikroskop ?
Pa nista posebno se nije dogodilo, zalio sam ih cistom vodom, pisao sam i prije da mi zute listovi i suse se, tek jucer sam zalio sa gnojivom,na 25 l vode, 50 ml pz, 100 ml blooma, 5 kapi sv i 20 ml boosta njega mi je samo toliko ostalo...
Imam mikroskop neki dan mi je stigao...
Ubijas ih sa preblizu svjetlom i ogromnim kolicinama vode. Uz to ide jos i stelovanje ph,pa ritam gnojiva... moje misljenje :)
No,kako god. Bit ce za u rizlu. :thumb:
Jbga prvi mi je grow jos se ucim, bit ce sljedeci put bolje nadam se :)
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Eto kratko i jasno kaže Ven.
Jesi druze pisao si da je na jednoj krenulo zutit lišće i frkat se i zaključili smo da ju kuri svjetlo plus zezanje sa Ph. Plus dodavanje gnojiva svaki put bez razmaka..Na ovim slikama sada ima svega... Digni lampu za 10 cm, i daj mi reci ti imaš najbolji uvid u to.. Sta popiju 5 l vode u 3 dana?
 

djuka2301

Aktivan Član
02.03.2018
78
420
53
Eto kratko i jasno kaže Ven.
Jesi druze pisao si da je na jednoj krenulo zutit lišće i frkat se i zaključili smo da ju kuri svjetlo plus zezanje sa Ph. Plus dodavanje gnojiva svaki put bez razmaka..Na ovim slikama sada ima svega... Digni lampu za 10 cm, i daj mi reci ti imaš najbolji uvid u to.. Sta popiju 5 l vode u 3 dana?
Nisam se onda dobro izjasnio, na jednoj su se poceli uvrtati i hrđati listavi a nakon toga se susiti, ustanovili smo da je vise osjetljiva a sad je i druga istog straina isto pocela, na druge dvije su samo zutili listovi i to vecinom oni donji i srednji ne novi listovi i to je pocelo isto kad i ovo s drugim biljkama... lampa je na 50 cm sad...
Popiju oni i po 7 litara u razmaku od 4 dana, ja zalijevam dok ne procuri a procure nakon sto svaka po nekih 7 litara dobije a nakon 4 dana posude budu skroz lagane i zemlja se odvoji od rubova...ako ista znaci u potove sam na dno stavio glinene kuglice ali perlit sa zemljom nisam dodavao, nisam ga mogao naci a i pise da ga u zemlji ima vec...
Znam da sam zajebo sa gnojenjem svaki put,kao sto sam rekao ucim jos a i nisam se uspio posvetiti toliko ovom growu koliko sam mislio da cu stici...
Jbga lega sad kako je tako je :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
11.11.2016
27
18
3
e kupi neki agro-probiotski preparat(po meni je i Slavol dobar, al moš i neki skuplji brend ako ti znači) i ne moraš da brineš o Ph, mikrobi sami nameste sve na najoptimalniji nivo
 
  • Sviđa mi se
Reactions: djuka2301