Prvi grow afghan ! :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
samo cepaj druze, klasika je u pitanju, nema greske, jedino ce bude malo guzve u boxu, izgleda mi, sretno
 
13.11.2011
28
1
0
32
hvala brate...jos uvek ne koristim nikakvo gnojivo ali planiram vrlo uskoro da krenem..jedino me brine vlaznost u boxu..mislim da je treba malo povecati ali ne znam kako..
ako jos neko ima neki savet vezano za afghan lepo bi bilo...hvala jos jednom..peace :)))
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa vidim da imas casu sa vodom, povremeno mozes da ih malo orosis sa prskalicom... nego, mogao bi otvoriti dnevnik pa opisati malo sve po redu, kako vec ide, box, zemlju, temp. i vlagu, rasvetu, rezim svetla... nemamo bas nikakve informacije sem onih fotki. gnojiti mozes da krenes kada se prebacis na cvetanje, peace
 

GreenRyder

.....always green.....
Poznanik Foruma
17.12.2010
1.067
1.322
188
.....lijepo izgleda, brutalna indica.......jel to afgan #1 od sensi seedsa ili?.....
 
13.11.2011
28
1
0
32
PowerSeed je napisao(la):
pa vidim da imas casu sa vodom, povremeno mozes da ih malo orosis sa prskalicom... nego, mogao bi otvoriti dnevnik pa opisati malo sve po redu, kako vec ide, box, zemlju, temp. i vlagu, rasvetu, rezim svetla... nemamo bas nikakve informacije sem onih fotki. gnojiti mozes da krenes kada se prebacis na cvetanje, peace

stavio sam 2 case sa vodom u planu da podignem vlaznost u boxu..pfff :) dobra ideja za dnevnik, ja sam na to i zaboravio..xexe..:) hvala i peace
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
hej prijatelju da se ubacim u tvoj dnevink drago mi je da uzgajash Afghanistanca.Radi se o AFghan Kushu klasiku kojeg i ja uzgajam samo se kod mene radi o afghan kush ryderu znaci duplo manja biljka ,koja je krizana sa ruderalisom :) ..Uglavnom 100% indica je u pitanju ,jako jednostavna laka za uzgajanje dobra za pocetnike u svakom slucaju :) odrzavaj samo PH vode na 6.5 jer strasno vole i podnose nize Ph-a vrijednosti ! ..Gnojish recimo svako trece zaljevanje voda-voda-hrana-voda bar ja tako zaljevam jer mi se pokazalo ako ubacim svako drugo zaljevanje hesi gnojivo da zute listove :) onda naravno uslijedio FLUSH zemlje ..Sretno i pratim te do kraja ja sam isto izabrao afghan kush jer govore ljudi da je bash couch lock ,body buzz :)) i da je poprilicno narkoticna i kao sto mozesh vidjeti krosana je skup sa NL u 80% slucajeva sa ostalim strejnovima znaci da vrijedi necemu,ne?:) evo tu mozes vidjeti starost biljke :45 dana ,polako sa hranom !! bude ti pokazala kada ogladni :))



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Da se ubaciš u moj dnevnik sa svojim growom bilo bi :violent018: :punch2: :kenny_revenge: otvori svoj dnevnik brate mili
 

Nixa86

Closer to the Sun
06.11.2011
758
1.617
163
Area 51 - Metal Mulisha Team
kiboloco je napisao(la):
ako jos neko ima neki savet vezano za afghan lepo bi bilo...hvala jos jednom..peace :)))

Ako sam ista lose napravio neka se pobrise naravno ,ja sam momku objasnio oko ph vrijednosti ,da narocito pazi na to i ostavio sam tri slike da vidi kakve biljke bude i on imao ! ne razumijem ? Nisam dosao pisati o palmama i spamati decku po denvniku vec si ga ti upropastio nazalost :( ..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
kiboloco je napisao(la):
... dobra ideja za dnevnik, ja sam na to i zaboravio..xexe...

pa sad bi trebalo da se razjasni, tema nije u dnevnicima pa ne znam da li je dnevnik ili nije, a isto tako ni afghan nije isto sto i afghan kush, aj jos manje afghan kush ryder, mada je ocito da je nixa imao dobre namere, peace
 
13.11.2011
28
1
0
32
nemojte odmah na decka...imao je dobre namere...nixa brate hvala puno..trudicu se da odrzavam ph..
ovo sto sam napisao "dobra ideja za dnevnik" mislio sam na to da jos nisam poceo da pisem dnevnik pa bi lepo bilo..ne bukvalno na ideju afghan-a. :)
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
Jel ovo uzgoj na "otvorenom", pošto vidim prozor i žaluzine spuštene, negdje sam vidio jednu zgradu s čudnim žutim svjetlom koje gori po cijele dane..:icon_lol:
čuvajte se da vam ne pokuca ko na vrata..
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
ali Afghan i dalje nije isto što i Afghan Kush...
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
kiboloco je napisao(la):
nemojte odmah na decka...imao je dobre namere...nixa brate hvala puno..trudicu se da odrzavam ph..

samo riješi ph sa dušičnom ili fosfornom kiselinom ovisi dali si u vegetaciji ili cvjetanju, jer od limuna i octa nema dugoročno nikakve koristi, to već za par dana ode..dok jednom kad skineš kiselinom to je dugoročno, poslje samo nastaviš zaljevati s vodom koju kap kiseline da održavaš na toj razini.
iako za jabučni ocat kažu da malo dulje traje , ali onda treba kupiti pravi jabučni u dućanu a taj dođe malo skuplje nego onaj 5 kuna. I to treba biti kratkoročno rješenje dok se ne nabavi pH minus. Uglavnom ocat ima neke povoljne učinke kolko sam primjetio na biljku malo se progusti, ali njegovo djelovanje je kratkog vjeka jer biva razgrađen u roku par dana.
 
13.11.2011
28
1
0
32
jos uvek sam u vegetaciji..muci me malo, imam sad nekih problema sa jednom biljkom pa se mucim ovde trazim da vidim kako,sta...
uglavnom, trudim se..Paznju imaju,ljubav imaju, jos samo hvali da se ja malo ustelim sa ovim stvarima i pichimooo...svaki dan se nauci nesto novo. :))
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
kiseline za ph -
dušikova kiselina za ph - u vege fazi jer biljki treba dušika tad
fosforna kiselina za ph - u fazi cvatnje pošto biljki onda fali fosfora
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.