Prvi grow { balkon } Northern Light Auto

Hempatia Soma Seeds Herbies Headshop

Bizzzo

-30% popusta na Soma Seeds. Kod: vutra30
Urednik
Moderator
11.02.2008
5.848
22.141
1.218
vutra.org
Skoro pa 100 % je sansa da kad ju ubacis u box u uvjete kako spada da ce se pojaviti nametnici. Doslovno ces se samo napatiti. Ovu ostavi gdje je. Ona se sad navikla i raste kako raste a kreni u pripreme boxa i sjemenki i sve ostalo sto ti treba za indoor. Balkon ti nije najpogodniji cini se za uzgoj, medjutim u boxu ide :)

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
576
3.596
161
@PoofPass nemoj spamati kolegi dnevnik, imaš temu o problemima gde pitaš ovakve stvari - elem, evo ja ću ti ukratko odgovoriti: u boxu, ako se potrudiš a trebalo bi, vladaju gotovo sterilni uslovi, tj idealni u odnosu na out - ukoliko su se zapatili napasnici, a u out-u se to odveć dešava, u boxu dobijaju priliku da se "razmašu" i naprave haos kad dignu populaciju.
To je zapravo čest problem - ljudi koji kombinuju out i indoor, tipa balkon, pa posle prebacivanje u box da završi - neretko prijavljuju takav sled događaja.

Biljka ti izgleda ok, samo udri po LST da i te bočne dobiju šansu
I gledaj da vent ne bije direktno u nju
Sretno :)

• Sviđa mi se
Reactions: deepy and PoofPass

deepy

Aktivan Član
04.10.2017
90
1.122
133
28
Trenutno dobija samo CANNA Terra flores...da li imate da preporucite jos nesto za ovu gospodju?

image.jpg image.jpg
Evo i ja da se javim, kako vam deluje cura, ima samo dnevno osvetljenje, hoce li moci da procveta kako treba?
image.jpg
Ne znam sta je sa listom ali pretpostavljam PH nije regulisan ili je mozda nesto drugo?
image.jpg image.jpg

Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: dubi1312