Prvi grow { balkon pa u box } Northern Light Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
Pozdrav ovo mi je prvi grow, videcemo sta mozemo da uradimo..mozda sam kasno krenuo ali nadamo se najboljem:thumb:
Svaka vrsta pomoci je dobrodosla, primedbe, kritike, saveti::listomahanje::


Sorta: Northern Light auto - Royal Queen Seeds
Oprema: 20 L ( za sad je u casi ) Uzecu gnojiva kad bude krenula da cveta
Zemlja: Compo Sana blumenerde
Datum nicanja iz zemlje - 24.07
 

Prilozi

  • image.jpg
    image.jpg
    550,6 KB · Pregleda: 110
17.05.2015
176
239
43
38
Daj ne zezaj start je najvazniji da joj bude lepo od pocetka, prebaci ovo lepo u neku vecu saksijicu i zemlju lepo napuni da moze da krene da se lepo razvija, mozda nije kasno toliko al potrudi se i bice nesto

Sa srecom
 

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
Citiranje bez potrebe. Preporuka citanje https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Prebacicu je danas u toku dana, cim je prebacim okacicu slike. Nadam se da nije kasno i da ce uhvatiti dovoljno sunca u septembru, avgustu
Hvala na savetu
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: vinogradjanin
21.04.2019
19
80
13
30
Zagreb
Teglu si trebao napuniti do vrha, sigurno će ti se zemlja slegnuti od zaljevanja i propasti još niže, sada ti već skoro rub tegle radi sjenu na biljku. I ovo ako je zaljevano ja nebi zaljevao iduća 4 do 5 dana...
 
17.05.2015
176
239
43
38
Da da sad ne diraj s s vodom nista, pusti je tih 3,4,5 dana da se izdigne malo pa popuni sa zemljom do vrha da izbegnes mikro klimu, puno vode u mladosti moze da je ubije tako da po savetu iskusnih zalivas samo kad je zemlja skroz suva , aj brate nek ti je sa srecom pa nas obavesti kad naraste malo za koji dan
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mascaret and Mekani

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
Automatic je
Kakva je bila, dobro je napredovala za ovu nedelju:)
Polako ocekujem ovih dana malo da zivne ali uslovi su ograniceni
Sta mislite dalje

Verovatno sam napravio neke greske i usporio sam joj vegetaciju , sta bih sad trebao da uradim.. Mozda sam je istresirao kad sam je presadjivao, a mozda je i previse vode popila
 
Poslednja izmena:
17.05.2015
176
239
43
38
Brate moj kako si startovao, znas i sam , a znamo i mi jer si nam pokazao u prvom postu u dnevniku tvom, mislim da nemas puno sta da radis osim da je pustis sad na sto vise sunca pa ako poraste poraste, al ovo ti je za nauk za sledeci put, startovanje ti je najvaznije i minimalno vode dok je mala, sad je malo reci da si skroz uprskao stvar, al obavesti nas kroz par dana sta se desava da li raste, uglavnom dok je maala ovako bar 9 sati direktnog sunca joj treba ili ako imas lampu stavis je na 18 sati da se razvije lepo.. jbg tebra
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and Mascaret

darth_furio

Aktivan Član
20.07.2022
106
392
63
37
Meni se cini da ti se desilo isto sto i meni. Autofloweri ne vole presadivanje, plus ove vrucine i dobijes usporen rast. Probaj dodati mikorize.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mascaret