Prvi grow { balkon pa u box } Northern Light Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Autofloweri ne vole presadivanje,
Nema bojazni nikakve. Ali, stvarno nema veze :) Sadnja u malim posudama (start) ti omoguci malo bolju kontrolu u startu. Manje kolicine vode u startu. Kad ispravno presadis biljku, nema stresa.

Ovo mi se dopada od starta. Za prvi puta, odlično.
Naravno da je manja od nekih u indooru za toliko dana, ali majka mu stara :) Bit ce lijepa ova balkonusa.
Jedino, vrijeme te gazi.
Vani ovo nece biti gotovo do 11 mjeseca.
 
17.05.2015
176
239
43
38
Bice vise od dve tri frule ne sekiraj se, ipak je to nothern light genetika, ako te posluzi vreme i sreca da prodjes bez gusenica i ostalih gamadi bices zadovoljan svakako
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mascaret

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
Sad nesto citam, i razmisljam da stavim ovu HPS sijalicu jednu za vreme ovog perioda, ne znam da li se preporucuje ali tu smo za informacije i da naucimo nesto novo! Interesuje me koliko daleko bi bile sijalice od Biljke

Da li to znaci da bih morao box da joj napravim ili bih mogao bez?
 
Poslednja izmena:

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
8.5 Nedekja od nicanja iz zemlje, hocu da pocnem neku rutinu i da znam kolicinu vode koje joi dajem, za to mi treba vasa pomoc i da zajedno izvedemo na pravi put curu, uzeo sam Canna Terra Flores, treba mi upustvo od vas sto se tice doziranja

Naravno interesuje me vase misljenje sto se rice napredka biljke i daljih sugestija
Trenutno je nocu oko 2-5 stepena A preko dana ode do 15 Maksimum, Hladno je ..

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.293
9.640
256
Žao mi je što moram da ti kažem loše vesti, ali od ovoga teško da će biti išta...tek ulazi u cvetanje, što će reći u idealnim uslovima ti treba još dva meseca minimum, a ti nažalost idealne uslove nemaš (Sunca sve manje, a i niske temperature usporavaju metabolizam (ispod 18C) tj biljka potpuno staje sa rastom (10C i niže)), a nemaš ni dva meseca...eto ga oktobar iza ćoška.. plus automatik, dakle ne vredi ni revegetirati u indoor, ili prebaciti u box da završi (mada to uvek možeš probati zapravo to je čini mi se i jedina opcija za tebe sad)

Dobro će ti ovo doći za trening i pripremu za sledeći grow, ali nemoj se preterano nadati nekom dimu od ovoga..
Eto, ne zameri na bedačenju i više sreće u sledećem run-u!
 

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
Svakako ce mi dobro doci ovo iskustvo da iskoristim u sledecem growu, ali ne mislim da odustanem od ove cure i probacu svim silama da je dovrsim kako treba, ima opcija da se uzme LED Panel Mars Hydro 600w i da se istera do kraja, hvala :D
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Brze i vjerovatno uspjesnije ces to odraditi s novom sjemenkom i biljkom. To ti je poanta. S ove da je stavis ispod 12000W nece biti dovoljno da zapalis kako treba jer ces popusiti sve nece se stici osusiti kako spada. :)