Prvi grow { balkon pa u box } Northern Light Auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Skoro pa 100 % je sansa da kad ju ubacis u box u uvjete kako spada da ce se pojaviti nametnici. Doslovno ces se samo napatiti. Ovu ostavi gdje je. Ona se sad navikla i raste kako raste a kreni u pripreme boxa i sjemenki i sve ostalo sto ti treba za indoor. Balkon ti nije najpogodniji cini se za uzgoj, medjutim u boxu ide :)
 

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
@PoofPass nemoj spamati kolegi dnevnik, imaš temu o problemima gde pitaš ovakve stvari - elem, evo ja ću ti ukratko odgovoriti: u boxu, ako se potrudiš a trebalo bi, vladaju gotovo sterilni uslovi, tj idealni u odnosu na out - ukoliko su se zapatili napasnici, a u out-u se to odveć dešava, u boxu dobijaju priliku da se "razmašu" i naprave haos kad dignu populaciju.
To je zapravo čest problem - ljudi koji kombinuju out i indoor, tipa balkon, pa posle prebacivanje u box da završi - neretko prijavljuju takav sled događaja.

Biljka ti izgleda ok, samo udri po LST da i te bočne dobiju šansu
I gledaj da vent ne bije direktno u nju
Sretno :)
 

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
Trenutno dobija samo CANNA Terra flores...da li imate da preporucite jos nesto za ovu gospodju?

image.jpg image.jpg
Evo i ja da se javim, kako vam deluje cura, ima samo dnevno osvetljenje, hoce li moci da procveta kako treba?
image.jpg
Ne znam sta je sa listom ali pretpostavljam PH nije regulisan ili je mozda nesto drugo?
image.jpg image.jpg
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and dubi1312

Wendigo

大麻鉴赏家
Poznanik Foruma
15.02.2021
1.287
9.623
256
Ajd' sretno dalje, valjda ćeš izvući nešto :) obzirom da si je prebacio sa balkona ne bi bilo loše da obratiš pažnju na napasnike da se ne razmašu, tim pre što je u cvetanju pa ti je ograničen tretman pesticidima.
Samo nemoj aluminijumsku foliju običnu (onu kuhinjsku), napravićeš hot spot- ove i spalićeš je, mylar juri.
I mislim da je blizu lampa, osim ako nisi dimovao - to bordovi ne bi smeli ispod 35cm ~ 40cm, ali nisam koristio Mars Hydro, bude se već javio neko ko jeste

Ja lično bih sad skockao box i piknuo novu semenku, iskreno :) ovo ti ima još mesec dana minimum minimuma, a ako je auto kao što kažeš, do sada je trebalo da završi uveliko :D
Mnogo je to stresa nataloženog, realno je mršava i nećeš se mnogo ovajditi, nije nemoguće da pusti i banane, mislim da bi bolje prošao sa novom biljozom, ali svakako je na tebi, tvoj grow, tvoja biljka, tvoja pravila :)


Ajd' sretno u nastavku!
 
26.04.2016
21
35
13
43
Pregledaj si da li imaš kakve nametnike s donje strane listova. Neki od nižih listova izgledaju kao da su napadnuti od strane spider mitesa.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mascaret

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
odlucio sam ovu da stavim u box i da vidim kako se odvija situacija tamo..za novi grow je spremna Auto Queen Night i odabracemo jos jednu sortu..trebao bih ventilator da uzmem i u principu to je to.

Za sad jos nisam nasao nametnike..
na slici se vide prvi listovi , jedan od njih se osusio, no mislim da to nije problem za ovwj Automatic..

zalio sam je sa 1L Vode i 4 ml Terra Flores pre skoro 4 dana


1D92CD6E-5F55-422F-B00C-D473FDB1196B.jpeg 787EE72A-D9B2-4E38-AFF2-3C6BB812FDA9.jpeg 3E1B0292-2345-4BF8-B71E-5ABF8CF926F6.jpeg
 
Poslednja izmena:

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
mozes slobodno i te ostale listove,a i grane sto su ti pri dnu (predzadnja slika) da poskidas,jer nema nista od njih,a samo izvlace energiju biljci..
ja ih zovem parazitne grane-listovi.
ostalo sve 5...nek je sa srecom u nastavku.. :thumb:
 

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
Hvala Sasa, u principu ovaj prvi sprat da skinem? Ovde gde je ova osusena grana( skinuo sam je sad ) pa dole da poskidam

Narucio sam Canna Cannaboost 1l i Canna PK 13-14 250ml , kad mi to sve bude stiglo , to znaci da u litar vode ubacim sva tri produkta , po meri napisanoj? ( Canna Cannaboost i Canna PK 13-14 250ml Canna Terra Flores 1l )

Malopre sam je zalio 1L I 5ml Florres [ PH Vode 6,1 ] Mozda sam i malo vise smanjio PH ali kontam da nije problem...hvala vam svima na komentarima, stay safe! <3


 
Poslednja izmena od urednika:

Mascaret

Aktivan Član
04.10.2017
242
1.881
143
29
Moon
www.vutra.org
Vala, prošla je i sito i rešeto, ovaj strain je za početnike odličan, bitno je da oprašta… nadam se da ce da oprosti :D

image.jpg

image.jpg

jutros kad su se lampe upalile i kad sam pomirisao cvet, mirisalo je na Mokrog Kera ili ne znam kako da opisem, u trenutku sam se iscimao ali sad sam se probudio i taj miris vise nije intezivan , jutros je bilo zabrinjavajuce, jel se zna sta je ? Pipao sam rukom ovaj gornji cvet nadam se da nije problem? Pipao sam iz razloga da vidim da l nije Budj ili nesto slicno ali nisam nasao nista