Vutra Društvo

Dobrodošli na skladno multietnički jedan jedini Vutra Forum! Učlanite se da pristupite i drugim djelovima foruma te da vršite PRETRAGU novih tema.

Učlani se

1. Vutra Radio is back. Možete ga slušati preko forum plejera ili preko web plejera. Slušamo se!

Prvi grow,Blue mystic auto i domaja

Diskusija u 'Dnevnici vanjskog uzgajanja' započeta od sipu, 16.04.2017.

1. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    Sjeme: 1x Blue mystic i nekoliko različitih uličnih sjemenki

Zemlja: sa sajta,cini se ok

Trenutno sam prebacio 3 biljcice na sajt(2 tjedna starosti),2 su tek započele svoj zivot u casicama,a mystic je proklijao i spreman je za prebacivanje u casicu i imam jednu 1mj staru koju sam već topirao(nalazi se u potu),slike cu prebaciti kada sve uslikam,sada bih vas zamolio da mi kažete nakon kojeg tjedna starosti da započnem sa gnojenjem(plantella) i da podijelite neke savjete kada postavim slike.

evo slike najstarije,kod topiranja sam slučajno zarezao list malo

Dodate datoteke:

Poslednja izmena: 16.04.2017
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 4
  2. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    Što je sa ovom trećom koja je u outu,izgleda kao da ju je nesto napalo

Dodate datoteke:

3. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.323
    Sviđa im se:
    16.210
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +19.742 / 33 / -1
    Može ih napasti svašta, moguće neki pužić.
    Vidim da si u prvom postu upitao kad početi sa plantelom. Slobodno možeš odmah. Nema šta čekati s obzirom da ne koristiš kupovnu zemlju, nego tu sa sajta. Kad sadiš u zemlju sa sajta možeš početi gnojiti od samog starta da bi je obogatio potrebnim mikroelementima kojih sigurno ta zemlja nema dovoljno. Znači lagano sljedeće zaljevanje svakoj krkni full dozu plantele list. Sretno ;)

• Slažem se Slažem se x 4
    • Sviđa mi se Sviđa mi se x 3
  4. reaktor

reaktor Strumfastic!- TPABAP - Vutrastic! - Fantastic!

Učlanjen(a):
    14.04.2016
    Poruka:
    899
    Sviđa im se:
    3.259
    Trofej poeni:
    163
    Ratings:
    +3.624 / 2 / -0
    Ma ovo je sve super malo pocvenela od ladnoce ali ako np pripazi samo ova dva dana jer je pravi mraz ...
    Sretno i zeleno do kraja :D

5. deraxor

deraxor Banned
    Banovan

Učlanjen(a):
    28.05.2015
    Poruka:
    389
    Sviđa im se:
    641
    Trofej poeni:
    93
    Ratings:
    +706 / 1 / -2
    sretno, nadam se da će vrijem poslužiti, ja sam prošle godine u ovo vrijeme stavio ih vani kad ono okišalo se, zahladnjeio cijeli 5 mjesec. Moje growanje je odma u stratu krenulo loše.
    Ali se ipak završilo solidno.

6. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    Evo slika,prva je Blue mystic,a ostalima jos moram smisliti imena,slike ovih sto su vani stavljam sutra.

Dodate datoteke:

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  7. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    Od sada cu ovako stavljati slike redom(prva,druga,..) tako da se zna koja je koja u svakom postu..
    Sada su stare oko mjesec dana(4 tjedna) pa ako neko moze reci je li sve u redu i da li dobro napreduju?Planiram jos uraditi blagi LST tek toliko da ne budu previše uocljive kad narastu.

Dodate datoteke:

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  8. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.323
    Sviđa im se:
    16.210
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +19.742 / 33 / -1
    Auuu brate mili pa ti vegetaciju odradio maltene u čepu od radenske :eek:. Ove dole izgledaju tek prosječno, bit će da su i one u šoku tipa "s magarca na konja" pa im treba malo da se aklimatiziraju. Sve mi to neš naopako izgleda, i vidi se da su dobar dio odrastanja patile od nedostatka svijetlosti, neke još pate čini mi se. Al aj, šta je tu je, valjda ih priroda izvuče na pravi put. Za sad im ništ nefali, nadam se da im nije ta plastika jedina zaštita od puževa :confused:.

9. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    Ma bilo je uzasno kisovito i oblacno ovih dana pa su zaostale i izduzene malo,sada najavljuju lijepo vrijeme pa se nadam da ce se vise rasiriti nego izduziti.Sve biljke se nalaze na sajtu,ukupno njih 5,a mystic je dobio svoje mjesto u krosnji drveca.
    IMAG1076[2].jpg
    Da naprasim sa neopitroidom?cini mi se da ju jedu skakavci,vide se sitne rupice

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 2
  10. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    IMAG1385.jpg Najmanje razvijena,stao sam na nju pa je pukla na nekoliko mjesta,ali se oporavila IMAG1388.jpg Sa ovom ne znam sto je,nikako da raste,a i cudno izgleda
    Nadam se da je mystic dobro razvijen i da cu dobiti nesto od njega jer nakon presađivanja su se listovi malo posusili pa je krenuo rasti tek nakon par dana i sada je vec usao u preflower,nisam mogao bolje poslikati kad je puhao vjetar pa se sve ljuljalo

Dodate datoteke:

11. Stipa

Stipa P.L.U.R.

Učlanjen(a):
    22.04.2015
    Poruka:
    300
    Sviđa im se:
    1.481
    Trofej poeni:
    143
    Ratings:
    +1.787 / 1 / -0
    Malo taj korov oko njih ocisti, biljke se guse u potrazi za svjetlom, oko njih je raslinje koje je vece od njih samih. Ocisti to oko njih metar do dva uokolo, daj im malo zraka da prodisu. Imaju direktnog sunca samo kad je to sunce iznad njih. Koliko vidim na jednoj slici tebi kanta visi na drvetu s biljkom unutra, a ta kanta je napola puna zemljom. Razumijem kad ljudi zive u kamenjaru pa nemaju zemlju, ali imati zemlju i okaciti kantu na drvo to ti bas i ne ide, a jos k tome ta kanta je uocljiva kako visi na drvetu. Da sam na tvojem mjestu to bi sve presadio u zemlju, oko njih lijepo ocistio, vidio koliko otprilike imaju direktnog svjetla, ako nemaju 5-6 sati posjekao koje drvo uokolo da dobiju jos koji sat.... Treba biti opreza, ali stavit biljke u sikaru gdje je korov veci duplo od njih, to ti ne vodi na dobro... Pozdrav, zivio...

12. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    U redu napravit cu tako,kanta je bila puna do vrha ali se stisnula nakon zalijevanja,trebao bi jos zemlje donjeti gore,a sto se tice uocljivosti nikako se ne može primjetiti gore,stavio sam ju tamo bas da cijeli dan ima sunca kad je automat pa zelim da sto vise naraste,a i nisam mogao naci bas neko sigurno mjesto s cijelodnevnim suncem,lp.

13. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    IMAG1416[1].jpg
    Dali je sigurno muska pa da ju posjecem?

14. Pantagan

Pantagan Do not disturb
    Urednik Grow Support

Učlanjen(a):
    11.05.2015
    Poruka:
    1.740
    Sviđa im se:
    9.592
    Trofej poeni:
    258
    Ratings:
    +12.629 / 2 / -0
    Da, jajan čisti, skidaj.

• Slažem se Slažem se x 3
  15. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    Pocupan je,na njegovo mjesto doci ce druga,a ostale na sajtu sam topirao i fimao,kako koju.

16. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    Sutra idem zalije mystica prvu puta sa planetllom,dali da stavim jednu dozu ili mogu duplu?Nije u zemlji nego u kanti tako da ne znam sad

17. Stipe

Stipe Japanac
    Urednik Moderator

Učlanjen(a):
    20.03.2014
    Poruka:
    10.560
    Sviđa im se:
    20.551
    Trofej poeni:
    1.158
    Ratings:
    +26.467 / 17 / -0
    Pola doze za pocetak pa vidi kako ce prihvatit. Duple doze stavljas kad je u zemlji i kad je biljka vec u full vegi.

• Slažem se Slažem se x 2
  18. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    Znaci 2 biljke su izdahnule,jedna je bila musko,a drugu je nesto pojelo i nemoguce da prezivi,na sajtu su sada 3 ljepotice i odlicno su se razvile sada jos trebam zabiti kolce i poceti savijat jer jedna ide jako u visinu i stavio sam 5 sjemenka koje su proklijale te se nadam da ce jos 2 zavrsiti u zemlji,Mystic je odlicno prihvatio 2/3 doze plantelle cvijet,samo sada nisam siguran koliko ce cvijetati,izbacio je pistile prije 10 dana,a za njega pise da cvjeta 7-9 tjedana tako da neko iskusan neka mi kaze koliko sada jos odprilike ima do prve berbe:bocni::

19. sipu

Učlanjen(a):
    01.03.2017
    Poruka:
    17
    Sviđa im se:
    15
    Trofej poeni:
    3
    Ratings:
    +21 / 0 / -0
    Blue Mystic,kako vam se cini?

Dodate datoteke:

• Sviđa mi se Sviđa mi se x 1
  20. No Joke

No Joke Predvodnik Krda
    Poznanik Foruma

Učlanjen(a):
    10.09.2012
    Poruka:
    5.323
    Sviđa im se:
    16.210
    Trofej poeni:
    358
    Ratings:
    +19.742 / 33 / -1
    Kakva crna berba, ni heda nema. Izgleda neloše, iako zemlja izgleda ko beton. Nije cvat ni krenuo aktivno, al bude sad. Broj ovo kao prvi dan cvata, pa za 50 dana stavi sliku da vidimo jel blizu kraja ;)

• Slažem se Slažem se x 1

Preporučite stranicu