Prvi grow - borba protiv karcinoma

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.02.2016
33
111
33
113
Sretno sa nalazima i probaj se prebaciti na protokol koji je herbal bob opisao u svojoj temi...ja sam nedavno slozio kapsule za svoje ukucane i jako mi se svidja sistem a za reakcije moram pricekati neko vrijeme da vidim sta oni misle o njima :)

Budem pogledao, mi mijesamo kapsule sa kokosovim uljem -tati vise pase. Da sam iskren od kad smo otkrili kapsule tata stavlja unutra sve sto mu ima tezi okus - ukljucujuci kurkumu sa biberom i medom.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: PleromaBythos

PleromaBythos

Aktivan Član
23.03.2016
208
634
93
Stvarno se nadam da ce vam upaliti.. sretno sa svim dalje! Meni je mami ista dijagnoza bila s tim da su metastaze bile i po plucima i kostima i eto 10 mjeseci od dijagnoze je izdrzala. Nisam stigao ni grow zavrsiti do kraja. Zelim Vam puno srece i samo hrabro! Treba vam svima puno razumljevanja, vjere, volje i hrabrosti.. Vjerujem da to sve imate i da ste svakim danom sve blizi izljecenju! Vidim da i na prehranu pazite ukljucujuci antikancerogene zacine u dijetu.. Samo tako nastavite.. treba puno discipline i odricanja za to sve izgurati.. Drago mi je da imate pozitivnih pomaka u obliku smanjenja lezija na jetri.. Neka vas to motivira i neka izadete kao pobjednici! veliki pozdrav!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chare and hazeri

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ako ces se drzati Rick Simpson protokola dizi tatu na 1 gram dnevno. To je doza koja lijeci rak. Izbacite sve secere, alkohol....rak se hrani secerom.

Velike su metastaze, nece ti to kemo rijesiti. Ovo sto se smanjila meta za 1 cm je vjerojatno zasluga ulja. Racunaj da ce tati trebati jos barem 180 grama ulja jer je to protokol za oboljele koji su prosli kemo. Znaci 1 gram kroz 6 mjeseci, odnosno neka uzima ulje dok se rak ne povuce skroz.

I racunaj da ti PET CT vidi rak tek kad je velicine 3 mm! Sve manje ne vidi i onda ti nalaz kaze da nemas nista, a malo govno je i dalje tamo.

Rak se ponasa kao bakterija, dok ne ubijes zadnju stanicu on ce se negdje naseliti.

Stavljaj tati rektalno cepice ako ne podnosi na usta zbog lose tolerancije. A s obzirom na dijagnozu i bolje je tako.

Imas u Sloveniji (Brezicama) za kupiti prazne supozitorije od 2 ml. 250 komada 12 eura. Ne mislim na one prazne plasticne u koje pakiraju lijekove.

Ja radim za clana obitelji supozitorije od kakao maslaca i ulja u omjeru 30 grama maslaca i 10 grama ulja. To je omjer za pola grama ulja po supozitoriju. To za tatu prilagodi dozu ako mu je to previse.

Zagrij kakao maslac u nekoj maloj rajnglici ali nju stavi u drugu vecu rajnglu u kojoj je voda koju zagrijavas na laganoj vatri. Kakao maslac se topi na iznad 35 stupnjeva. Zagrij da ti voda bude 60-70 stupnjeva, onak vruca al nemoj da ti zakipi.
Kad se otopi kakao maslac ubaci ulje i promjesaj. Nakon toga pipetom ili nekom malom spricom ubaci pomijesani sadrzaj u supozitorije i pusti 10 minuta da se ohladi i drzi u frizideru.

Kod ubacivanja rektalno neka ti tata lezi na desnoj strani bar 15 minuta da se supozitorij rastopi i apsorbira. Ne gurati supozitorij dublje od 3-4 cm. Taman kad ti prodje analni sfinkter bude se supozitorij sam "usisao".

Ubaci tati sodu bikarbonu sa limunom u omjeru 2 deci vode, jedna cajna zlicica vrhom puna sode, pomijesaj, i unutra iscijedi 1 limun. Pazi, jako ce ti se pjenit, pa radi u vecoj casi. Neka pije 2-3 puta dnevno.

Vidim da si spomenuo kurkumu. Rick Simpson kaze da je kurkuma kontraindicirana sa RSO uljem!!! (Mada vidim da Herbal Bob spominje kurkumu u svom protokolu, pa sad ne znam tko je u pravu Bob ili Rick)

Ako ces ici sa Herbal Bob protokolu onda racunaj da ce ti trebati manje ulja po dozi jer ono sto je naveo Bob da se uzima dodatno uz ulje samo pojacava djelovanje kanabidoida i onda ulje puca puno jace. Ako vidis da ti tata moze uzeti vecu dozu a da mu nije nista samo ga rokaj s uljem.

Velika greska koju ljudi rade je da petljaju sa uljem, uzimaju manje doze bojeci se povecati iz nekog straha. Od predoziranja nitko nije umro!!! Znakovi predoziranja su ti mucnina i povracanje. Prodje za par sati do najvise 10 sati.

To sto je tati bilo cudno kada si ga maknuo s ulja jer reakcija organizma zbog naglog manjka kanabidoida....dobro je postepeno skidati osobu s ulja da se to ne dogodi, al i ako se dogodi nista strasno.

P.S.
Ovo ti pisem iz osobnog obiteljskog iskustva - 2 raka u obitelji!
 
Poslednja izmena:
03.02.2016
33
111
33
113
Bili smo n 1 g dnevno neko vrijeme ali smo onda lagano smanjivali. Tata hoce vidjet nalaze nove pa ce onda odlucit koliko ce ulja uzimat - nikad nije bilo upitno ako ce dalje uzimat ulje vec kolko ce uzimat, sada smo gotovi s terapijom i veli da mu jako odgovara bistra glava pa smo se odlucili na kratku pauzu - makar je jucer uzeo opet - necu ga forsirat, on svaca kakva je situacija i nije bedasti. Prehranu i zivotne navike smo promjenili sve. Nema vise secera, mesa ( vecine bar - tu i tamo pojede malo mesa - domaceg, nezacinjenog - opet nista mu ne branimo al on nece jesti meso vise ), alkohol. Prehrana se bazira zadnjih par mjeseci na vocu i povrcu i to tamani velike kolicine. Sodu i limun je poceo konzumirati prije jedno 1-2 tjedana. S ulja se postepeno skidao i danas je super .

Jos jednom da ponovim. Trenutacno neuzimanje ulja ne znaci odustajanje od istog tako da nema straha. Ovo je samo kratko razdoblje da se tata odmori od svega jer mu zavrsila kemo ( pod kratko mislim na par dana ). Razmisljamo cak i odbiti novi ciklus kemo ako ga ponude i rditi samo s uljem i to s udarnom dozom 1g/dan. Ulje ce tata u svakom slucaju uzimati i nece nikad prestati s konzumacijom.
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Trpaj ga i dalje uljem. Ja ne znam ni jednu osobu sa ovakvom metastaza dijagnozom da ga je kemo izlijecila...uglavnom je ljude jos vise unistilo, a rak je divljao i dalje.

Sadi odmah novi grow. Sretno s lijecenjem!
 

marckoni

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.08.2013
136
224
43
Tata je dobro, najveca meta mu se smanjila sa 7cm na 6 cm u prva 3 mjeseca, kroz 10 dan idemo opet na ct pa cu napisat kako je sad situacija.
Pokusaj da nagovoris dr da kontrolu jetre i debelog creva rade MR umesto CT metode...izbegava se veliko ozracenje CT-a, dok je "vidljivost" skoro indenticna.
Benzin ili alkohol ili nesto trece za izrdu ?
Isprobao benzin i nebi mijenjao jer tati pase.
Predlazem da proabs sa Izoprpoilom 99,99% zbog jednog testa.
Svi radimo (dekarboksilaciju) dok ne prestane svaka aktivnost na povrsini ulja, ali bih predlozio da probas i nesto malo drugacije.
Pred kraj, kada nestanu sitni mehurici i kada pocnu da se pojavljuju oni veci, da to bude kraj. Uvek mozes da ga dokuvas (ako ne pokaze rezultat), a jednostavno mozes iz kolicine da izvadis jednu 10-ku a ostalo dokuvas po standardnoj metodi.

Duboko sam ubedjen da ovako ulje daje bolje rezultate i da ima vise THC-a, a zbog moguceg ostatka nekog % isparivaca (iako mislim da je to prosto nemoguce), ipak predlazem da to bude izopropil....bar nije otrovan i kancerogen.

U koliko odlucis da isprobas, predlazem, pre nego sto krenes sa upotrebom tog sprica da uradis opsti tum. mar. CEA i tipski (primarnog kancera) CA 19-9 i CA 72-4 i isto ponovis nakon upotrebljene doze...a onda javis rezult.
Ako imas pad tum. mar., to znaci da si ubo pravu terapiju...dobro je i ako stoje, ne valja ako su konstantno u porastu.
Nek' je sa srecom :thumb: