Prvi Grow Box [Pitanje]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Claudius

Aktivan Član
16.05.2019
182
842
93
Ovdje cu i ja postavljati pitanja jer su pocele rasti, j el mogu biljku od 20i nesto dana stavljati pod obicnu bijelu led sijalicu od 75w i koliko mora biti udaljeno od nje optimalno?
Moze li biljka koja je tek pocela rasti i listati odmah na tu svjetlost, i koja visina udaljenosti?
Sve me strah da ih ne upropastim, ova sijalica bas baca dosta jakog svjetla...
Box je 30x50cm, nemam veci za pocetak
 
Poslednja izmena:
15.01.2020
2
2
1
35
Pozdrav, trebam misljenje o ovoj naruđbi ako sto fali slobodno recite. Box 80x80x160,set 400w hps, green power 400w prigusnica, cool tube,ventilacija vk 125 protok 355m3, filter 125mm max protok 480m3,aluminiska cjev 127mm 3m,timer digitalni, vent clip 15w, digitalni hygro, termometar, grow mreza 80x80, ph metar, 2x fabric poz vaza 15l? Hvala.


Lijepi pozdrav ... ja sam ono ganc nova pa se gubim...da skratim priču.... htjela bi neki box ...možda odmah kupit da ne slažem sama jer sam antitalent...pa me zanima da li si uzeo taj box? Jesi zadovoljan s njim ? Cijena i gdje bi ja to isto mogla kupit ako je to sve što mi treba .... hvala svima na odg.savjetu maaaa na čemu god ....i Sorry na upadu
 

budalin

®
Poznanik Foruma
25.04.2016
2.561
13.696
358
NI na nebu ni na zemlji
Zavisi odakle si a po nacinu pisanja reklo bi se da si iz bih ili hr
Sator mozes kupiti preko interneta ili ako si u Sarajevu, mozes u grow sopu, takodje u hrvatskoj imas svugdje po sopowima za grow
Ali moj savjet ti je da prvo nesto naucis o samom growu a ne samo hocu sator, a ne znas ni koliki ni koja rasvjeta ni koliko planiras uzgajati, ma nista ne znas :D Ono, makar osnove neke pohvataj pa cemo dijeliti savjete :D