Prvi grow box - White Widow Auto [GHS] 600W MH-Hps

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.01.2015
86
60
18
37
20150313_205026.jpg
20150313_204917.jpg
20150313_205107.jpg
imao sam problem sa musicama jedva sam ih se resio poprskao sam raidom i zalio 3%acetonom zamalo da mi zahvati cvetove odlepio bi da mi se to desilo :objesen: sad ne skidam oka sa njih dok se ne uverim da su sva govna nestala! :watch:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: superskunkic
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
joj napali ste ga zbog zemlje a ja koristim konzumovu daleko je najgora što sam vidio a za 20 kuna (cca 3 eura 50 litara nemože ni bit bollja jednom sam čak vidio organsku grančicu u njoj pitaj boga od čega to rade vjerovatno od salate skupa sa ambalažom :)...slušat starije i nemog izgubit volju na prvoj večoj prepreci bit će to super a vidim da slično razmišljaš ko ja možda smo u svojti :) a vjerovatno misli na peroksid umjesto acetona to koristi samo za dezinekciju i nakon prekrcavanja vodom a ako nemaš ph metar kupi mineralnu vodu ona ti je točno 6 i po , a ako imaš "gurmanski" razvijen osjet okusa možeš ph odredit prilično točno ukusom al prvo treba provat nekoliko uzoraka koje znaš točno al nije baš da možeš vjerovat tome jer se često i ukiselimo drugim supstancama poput lošeg vina :)
 
Poslednja izmena:

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Nije njega nitko napao zbog zemlje već su ga ljudi savjetovali. Čekaj frende, pa tko to koristi aceton i raid (koji je otrov u biti) i time prska po biljkama il u teglu?

Njemu treba netko ko će na njega viknut da se čovjek prodrma malo, a ne netko tko će ga tetošit po glavi i govorit sve 5 majstore, jer nije sve 5. Ali gle, ako čovjek voli pušit aceton i raid, tko smo mi da mu pamet solimo.
 
31.10.2014
104
161
43
44
Montevideo,Urugvaj
lol naravno da ga treba viknut kad spominje aceton :) sreča da ga ima ko vikat ja sam puno puta upropastio biljku jer sam mislio da sam najpametniji i nebi pitao ni tražio čak ni čitao pa mi se događalo da posadim u čistom gnjoju(i to nedavno) jer je ista vreča ko i od mješanog suptrapta :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
01.01.2015
86
60
18
37
Imam i ph metar sve je bilo u redu dok mi se jedno musice nisu pojavile prvo tri komada pa sam ih pobio zalio i odjednom pocne da mi vene sve ja kontam fali djubriva malo stavi hesi bluma po propisanoj dozi ph 6.5 dva dana opet proslo otvorim box a ono 30 musica jebo im pas mater tu sam onda procitao o cemu se radi uzeo raid poprskao malo u box sve su popadale za sec izverrio box i prostoriu kupio aceto 3% h2o2 lepo pise da su ljudi koristili to za dezinfekciju zemlje ubija sve pomesa 30ml toga sa 6l vode i zalio prestalo je da vene :D i to je to
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
aceton je otapalo i obicno se koristi kao skidac laka za nokte :)
a vodikov peroksid je h2o2 i koristi se za dezinfekciju :D pobrkao si malo.
...nego. daj slike ponovo ucitaj, one gore ne rade
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
01.01.2015
86
60
18
37
hidrogen od 3% je zapravo vodonikov peroksid h2o2 nisam neki hemicar al tako pise svuda ako sam ja lupio onda je i 30 ljudi gde sam procitao neznam sad si me zbunio :D nek kaze neko ko se razume malo u to!
I sad sam naravno skontao da sam napisao aceto jako sam lud i prepusen :let:
rade slike nego mras deni klik ili drsis na androidu ikonicu
 
Poslednja izmena od urednika:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
3-6-9-12%..itd su obicno koncentracije vodikovog peroksida iliti samo peroksid iliti hidrogen. sve je to isto ime i kemijska formula je H2O2.
Aceton je pak sasvim nesto deseto. Jako hlapljivo i zapaljivo otoapalo intenzivnog mirisa i kemijska formula mu je C3H6O i nije mu mjesto u uzgoju cannabisa niti bilo cega slicnog :D

Sve je ok kaj si napisao samo zaboravi rijec Aceton :p