Prvi grow, CFL 115W, CBD Critical Mass & Afghan Kush Ryder

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.03.2016
20
13
3
33
Evo ovako, prvi problemi, na jednoj biljci (CBD Critical Mass) su poceli zutjeti listovi, ne se susiti i zutjeti nego samo zutjeti, tj. postali su svjetlo zeleni, pretpostavljam da je to vjerojatno znak nedostatka dusika, pa da joj dam onda punu dozu gnojiva posto je do sada dobivala oko pola preporucene doze?

Ne mogu trenutno slikati, no izgleda ovako kao na ovoj slici, samo malo blaze zutilo

https://www.420magazine.com/gallery/data/500/420_582.jpg
 

nostromo

CSI Baščaršija
16.09.2014
262
1.147
143
Da, to je nedostatak nitrogena. Meni se dešavalo kada krenem oprezno sa strejnom koji voli da papa. Naredno zalivanje udarna doza, ja sam sa Hesi TNT išao i sa 120%, jednom čak i sa 150% preporučene doze i to je vratilo biljku u život.
Samo da znaš da ti i Afgani vole hranu, ja ih guram sa 100% TNT-a svako zaljevanje, nisu ni trepnuli. :bocni::
Pogledaj moj dnevnik jer sam malo ispred tebe. :djede:
PS: Lajk za nick. :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FidelCastro
17.03.2016
20
13
3
33
Danas je CBD Critical Mass u 35. danu vegetacije, planiram ih drzati jos nekih 10 - 15 dana u vegetaciji pa onda prebaciti na cvjetanje, dok je Afghan Kush Ryderu danas 10 dan cvjetanja. Zaljevam ih 2 puta tjedno, svako drugo zaljevanje dobiju punu dozu Cvetin Cvet-a, PH ne znam koliki je tocno, no opcenito vrijednost PH vode je kod mene oko 7.0 do 7.6, prilikom svakog zaljevanja dodam u vodu malo limunske kiseline temperatura se krece oko 29 - 33C za upaljenim svjetlom, kad je ugaseno od 25 - 27C, za vlagu ne znam tocno kolika je no u boxu je posuda sa vodom koja isparava. EDIT: i zaboravio sam napisati na svim CMD Critical Mass biljkama je napravljen LST, najmanja biljka ima 25 cm, imala bi vise bez LST-a a najveca biljka ima 40 cm.
Uz HPS od 400w dodane su i 4 CFLke po 26w

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
 
17.03.2016
20
13
3
33
Moguce da je komarac, ali morao sam staviti da budem siguran, nekako su mi komarci i pljesnjiva musica slicni, barem po fotkama musice koje sam vidio na netu.

Eto znaju i komarci sto valja :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chan
17.03.2016
20
13
3
33
Poslje 38 dana vegetacije, danas je 4 dan da su na rezimu 12/12 svjetla, imao sam problema sa temperaturom, biljka pokazuje jos uvijek znakove stresa iako je danas bio vec 3 dan od kada sam sredio temperaturu koja se sada penje maksimalno do 28-29C, uz to na nekim listovima imam kandze, no gotovo pa sam siguran da to nije od previse zaljevanja jer zaljevam tek dvaput tjedno, ali sam se zato pravio pametan pa sam umjesto svako drugo zaljevanje, tri puta zaredom gnojio pa pretpostavljam da su od toga kandze jer sam citao da se i od previse gnojenja mogu pojaviti, sada cu sljedeca tri puta zaljevati samo cistom vodom. Na prvoj slici se vide jos neki problemi, sad ne znam jel to od previse gnojenja ili pokazuje nedostatak necega ali rubovi lista su poceli zutjeti i susiti se? To je jedan list skoro skroz gore pri vrhu, ostali doljnji listovi su svi ok.

1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG
11.JPG
12.JPG
14.JPG
 
Poslednja izmena: