Prvi grow, CFL, domaja x2

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.12.2014
26
15
3
37
Dao im nisam nista osim malo odstajalo vode iz pipe sa par kapi limuna..bar ne je osobno.. biljke su takve otkrivene u utorak,u pon su bile same..slike su tek od danas.

zaboravio jesam, krenuo od pocetka jos nisam,a i sumnjem da cu opet indoor. prije sam krenuo u toplijem boxu sa po meni boljim uvijetima.. kako su prebacene u ovaj hladniji box,malo su stagnirale...biljka za tjedan dana nije uspjela narasti ni 1 par hrpavil listova u ovome boxu...

znam da je tesko procjeniti,ali ak bi mi tko mogao reci u cemu sam pogrijesio...biljke su bile totalno uvenule i polegle
 
Poslednja izmena:

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.538
188
57
Sve to šta ti se desilo je zbog toga šta box nije imao izmjenu zraka.Osim kad si ti došao i otvorio vrata.Zato su ti biljke stagnirale i slabo se razvijale.Ne pomaže tu ni šta si ih gnoji.Jednostavno nemože funkcijonirati indor ako nema ventilacije.Ima slučajeva di su ljudi završili grow bez ventilacije al jadno.I sa time da su više puta dnevno otvarali i provjetravali.A na kraju opet ju to jako jadno.Ako šta i počinješ gledaj zadovoljit osnovne uvijete!