Prvi grow critical kush auto x1, sin tra bajo auto x1

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.06.2016
45
69
18
26
Pozdrav gorweri, ovo je moj prvi grow, jako mi je interesantan ovaj forum, zbog toga sam se i odlucio probati u growanju i ako nisam korisnik konoplje..
Posto sam malo zakasnio ove godine, odlucio sam se za sljedece automatike(barnyes farm):

Critical kush:

Type Feminised
Photoperiod Normal
Cultivation Indoor/outdoor
Genetics Critical Mass x OG Kush
Effect Relaxation and pain relief
Indoor Yield (g) 650 gr/m²
Flowering Time (days) 55 - 60
Feminised Outdoor Harvest Month September
Feminised Outdoor Harvest Month Week 3rd-4th week
CBD % 1.8%
CBD/THC Ratio 2.4 : 50
THC % 25%
Height (cm) 100/110cm
Height Indoor (cm) 110cm
Indica % 100%
Medical No

Sin tra bajo:

Type Feminised
Photoperiod Autoflowering
Cultivation Indoor/outdoor
Genetics Mazari x Lowryder #1
Indoor Yield (g) 550 gr/m²
Autoflowering Harvest Time From Seed (days) 60 - 70
CBD % 1.6%
THC % 14%
Height (cm) 55/65cm
Height Indoor (cm) 65cm
Indica % 90%
Sativa % 10%
Medical No
Aroma Beautifully seductive toffee aroma

Za zemljiste sam koristio 3/4 florabela potground(ph 5,5-6,5) i 1/4 florabela cactus ground(ph 5,5-6,5).. Zemljiste sam vec pripremio, menke juce ostavljene da klijaju, pa ce malo na terasu pa na sajt.. Gnojenje planiram poceti u drugoj nedelji sa slavolom pa posle cu dodati plantelu.. Svi savjeti su vise nego dobrodosli.
 

Prilozi

  • image.jpeg
    image.jpeg
    259,7 KB · Pregleda: 56
  • image.jpeg
    image.jpeg
    308,9 KB · Pregleda: 54
  • image.jpeg
    image.jpeg
    261,5 KB · Pregleda: 47
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
388
1.692
143
79
Sumarak
To kao da ja uzgajam svinje, a ne jedem svinjetinu hahhaha, al ajde neka ti je sa srecom i da obradujes prijatelje ako nista :)
 
Poslednja izmena od urednika:
14.06.2016
45
69
18
26
Ma neka rizika na selu.. Posebno gdje ja zivim, vi ste svi Eu, ovamo je jos divlji zapad i Ovima "sa druge strane" sto su je najmanji problem malo vutre.
Ovo za kaktuse sam procitao da je dobro za drenazu, je li ona losa za biljku?
 

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Sretan grow i nek ti sve prođe bez problema...
E pa kad ti sve rodi kako treba (nadajmo se) onda nađi jedno slobodno popodne odi u prirodu, uzmi malo i sluške za muziku, litru dvije soka vode i ZAPALI SVOJ CRITICAL KUSH :puuuh:::puuuh::, opusti se i uživaj, to bi te trebalo usmjeriti na "pravi" put....ako ništa barem češ znati ćemu toliki trud.......
p.s. moja pretpostavka da nisi skoro nikad duvao ili ako jesi možda te puklo na neku paranojicu a zbog toga dosta ljudi odbaci ganđu jednom i za svagda pa možda i ti....odista mislim da ovaj grow zaslužuje da zapališ bar jedan pošeten joint na miru u prirodi i razmisliš dobro šta
ugodnije na suncu i u prirodi...boca rakije :)zvezda:::zvezda::) ili
Kush.....probaj ne će da te ubije :gled::gled:...i da te lupne neka paranojica....sjeti se da se svijet nije promjenio nego kemija tvog mozga na par sati....na kraju krajeva , kažeš da si na divljem zapadu ali i na divljem je zapadu bilo lukavih šerifa.....ima jedna super engleska poslovica "loose lips sinks ships"....i zadnji argument ako već growaš onda ti je pametnije imati THC-a u krvi nego nemati.....
Izbor je tvoj, svaka čast na izboru strainova.....

peace

:vutra::vutra:
 
14.06.2016
45
69
18
26
Hvala za savjet, poslusacu u ime ovog foruma:razvaljen:::razvaljen:::razvaljen::!!
Update: critical kush bio u maramici 3 dana, posle u zemlju i danas pocela biljcica
 
Poslednja izmena:

Superfly

Aktivan Član
20.07.2015
258
316
63
57
Hvala za savjet, poslusacu u ime ovog foruma:razvaljen:::razvaljen:::razvaljen::!!
Update: critical kush bio u maramici 3 dana, posle u zemlju i danas pocela biljcica
Drago mi je da ćeš probati ali probaj zbog sebe ne zbog foruma....:rasta:......ako ispadne kako treba biti češ uvijeren da imaš yogijske moći i da ti se uz kralježnicu pa prema kičmi do glave diže enrgija kako se puniš energijom....:)
good luck Luca :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lucabrasi
14.06.2016
45
69
18
26
Nisam, zemlja za kaktuse izbacena, koristio sam cistu florabellu zutu .. Nazalost sin tra bajo sjemenka nije iskilijala.. A evo slika za critical star 36h vege :D.. Btw ako mi neko moze reci kada je pravo vrijeme da je prebacimiz saksije na sajt, koliko da cekam?
 

Prilozi

  • image.png
    image.png
    919,5 KB · Pregleda: 26
  • Sviđa mi se
Reactions: Squerlz and Sonic85

turpija234

Aktivan Član
07.06.2015
227
829
93
35
Sacekas da dobije 3-4 sprata listova,ili neko pravilo koji mnogi praktikuju kada listovi prerastu rub saksije. Pa kako ti se vise svidja. Poz
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Lucabrasi
14.06.2016
45
69
18
26
Pozdrav, moze li mi neko reci zasto mi se biljica mako krivi, stabljika joj izgleda slabo.. Ima sunca i sve.. Privezao sam je malo.. Ima li jos nesto da mogu i treba da uradim?
 

Prilozi

  • image.png
    image.png
    1,1 MB · Pregleda: 30

Jack's Ice

Aktivan Član
07.08.2014
46
336
53
gle... biljka, kao i svaka druga ti se okrece prema svijetlu, ako kazes da imas i previse svijetla, mozda ga nesto blokira ili nesto, pa ako mozes, postavis ju da to prejako svijetlo dolazi bolje do nje. Od vrucine biljka nece promijenit smjer rasta

edit: i biljoza ti je za sada premala/slaba, konac kojem si privezao ju moze ostetiti, bolje bi ti bilo da postavis neku deblju zicu s kojom je neces 'zavezat' vec samo malo privuc/navuc na stranu, vise da se stabljika osloni na nju. A i to sto 'ide u stranu' je zanemarivo jer je biljoza premala jos, samo teraj ;)
 
Poslednja izmena od urednika: