Prvi grow (Diesel Auto)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.04.2019
9
18
3
29
Pozdrav ekipa, evo ovo je moj prvi grow

Za prvi put odabrao sam nisku sortu Diesel Automatic

Iskreno dane ne brojim nego se fokusiram na razvoj same biljke

Biljka je posadjena u malu casicu zatim je presadjena u kantu, zemlju sam kupio u grow shopu, nisam je mjesao s nicim u nju sam dodao samo stajskog gnojiva i malo kokosijeg ali full malo kokosijeg znaci sve natural hahaha

Sto se tise prehrane kroz vodu, dajem joj neki preparat za zelenilo lista i to je to.

Rano sam je posadio pa je prije nekih dva tjedna naletila krupa i malo je razjebala ali nista strasno list ko list je ostecen djelomicno ali formiranje ploda je tek pocelo

Ukoliko imate pitanja slobodno pucajte 20200511-201834.jpg
 
30.04.2019
9
18
3
29
Lijepa biljka samo daj nam mlo vise informacija o tim preparatima, vrsti zemlje planu treninga itd i da sretan grow


Sto se tice preparata, kupio sam prvi na koji sam naisao u plodinama, pise na njemu da je za zelenilo lista i ja reko ajd nek se nadje 1om nedjeljno pa 1 cep razmutim u 2l vode i u dva dana po 1l zalijem i tako 1om tjedno

Vrstu zemlje nisam bas birao uzeo sam bril ovdje kod nas se tako zove u poljoapoteci ali opet gledao sam da bude malo skuplja... rekoh mozda je kvalitetnija ako je cjena veca

Đubar ili gnojivo je od ovaca
I jako malo od kokoske (cca pola sake)

Svaki dan je zalijem 2,5l vode

Ako je bas bas suho onda oko 5l, zabodem prst pa ovisi koliko je duboko suho... jer ipak ne zalijevam bas bas svaki dan

Sto se tice zastite od namtenika nisam koristio nista jer za sada nisam imao problema s tim
Ukoliko imate, skuhajte kapule i luka sa crvenom papricicom i malo detrdzenta i spricajte cca 2 put dnevno dok ne nestane

Jedino sto moram jos odraditi to je podvezati grane da ima malo vise zraka izmedju

Imam u planu posaditi sad white widow 2 komada pa cemo vidjeti kako ce napredovati jer nisu automatici ali su fem


EDIT:
Zaboravih napisati da koristim vodu iskljucivo kisnicu
 
Poslednja izmena: