Prvi grow - domaćica (outdoor)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.05.2017
14
10
3
26
Oke hvala Stipa...al zajebano je sto neznam koja je vrsta pa onda neznam ni kako ce rast...a meni zbog pozicije treba niski grmic :thumb:.

Amateur shvacam ja to sve...citao sam jako puno o tim stvarima a dosta stvari i nisam procito jer toga ima dosta za citat haha...zanima me i koliko bi ona sad mogla rast jos do cvatnje?...sad su stare oko 2 i po mjeseci i visoke oko 50 60cm...nekako mi izgleda ko da dosta sporo rastu :watch:
 

Mr. Mojo Risin

Active
Poznanik Foruma
04.01.2017
969
13.579
333
waikiki
Rasti ce onako kako ih treniras...sve ti je vec pokazano...savijaj grane...topiraj gdje zelis vise vrhova...onda te nove grane opet treniras dok ne dobijes sto hoces...grm ako sam dobro skont'o...daj fotke
 
22.05.2017
14
10
3
26
ii ljudi javljam se nakon duzeg vremena :)...male napreduju a ja samo gledam...danas ide gnojenje pa cu bacit neku sliku :thumb:...uzeo sam kristalon crveni...sad me zanima dal netko ima iskustva s tim gnojivom i zanima me pise gnojenje 1-2 puta tjedno pa me zanima dal se moze nesto dogoditi ako malo vise stavim?
 

Jusufijovič

Aktivan Član
07.04.2013
74
356
53
Omjer NPK kod kristalona crvenog je 12-12-36, a to ti bas i ne valja. Plavi i bijeli su blize onom omjeru koji ti treba sad za vege fazu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Remus19

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Gnojis svako drugo zalijevanje i ne pocinji sa velikom dozom. Pola grama na litru prvo stavi da vidis kako ce reagirati. Ako bude sve u redu, normalna doza ti je gram na litru, pa postupno povecavas kako biljka raste. Jusufijović je u pravu, plavi kristalon bi ti sad za fazu vegetacije bio bolji, al sto je tu je.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Remus19
22.05.2017
14
10
3
26
Oke hvala ljudi :)...evo u subotu pognojeno s kristalonom u dozi koja je preporucena i super prihvaca...znaci mogo bi zaljevat cak i 3 4 puta tjedno sa kristalonom...iduci put pitam pa kupujem :thumb:...jer dvoumio sam se između plantele i kristalona onda mi je trgovkinja predlozila kristalon a nisam joj mogo rec za sta mi treba haha...drugi put dolazim u poljoapoteku sa preciznijim zeljama ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Ma kojih 3-4 puta tjedno, ako tjedan ima 7 dana. Neces svaki drugi dan zalijevati skupa sa gnojivom u outu. Ako obilazis svaki treci dan to te ispadne dva puta tjedno im dajes vodu, a sa gnojivom ides svako drugo zalijevanje sto bi znacilo jednom tjedno da ih gnojis.
 

Gaf

07.01.2016
343
225
43
46
Omjer NPK kod kristalona crvenog je 12-12-36, a to ti bas i ne valja. Plavi i bijeli su blize onom omjeru koji ti treba sad za vege fazu.
Omjer crvenog kristalona je 15-5-30+3mgo, i za cvijetanje je odlican, a kaj je najbolje biljku nemozes spalit, cak i duplim doziranjem, koristim kristalon start (zeleni) za vegu, i crveni za plod i cvijet vec duze i odlican se pokazao ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mr. Mojo Risin

Jusufijovič

Aktivan Član
07.04.2013
74
356
53
Crveni kristalon koji sam ja imao priliku koristiti je bio 12-12-36, ali mislim da postoje jos neke varijacije kao kristalon red acid ili tako nesto. Bez obzira, ni ovaj koji si ti naveo ne bi odgovarao za vegetaciju na sta se i odnosio moj komentar tada, ali za cvjetanje je dobar, slazem se.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.