DOMAJA - PRVI GROW [2017]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Jarane.. da umjesto gronji punih thca, zlato na biljkama raste, ja ti tu više ne bi otišao..
I spotove UVIJEK traži na lokaciji gdje ni dragi Bog ne zalazi, kontaš, razmišljaj poput tog ovčara, baci se u njegov položaj, gdje bi on vodio stoku na pašu?
Sigurno neće ići tamo negdje u vukojebinu, pa jarane ti biljke da voliš, ne bi tebi muka bilo ni 3 sata hodati do spota u prašumi...
A policija SIGURNO, ama fucking 100% nije došla jer je neki inspektor nanušio nešto, nego im je neko to javio 100%, kontaš..
Jarane, pa brat na brata pištolj vuče, a tek da te neki ovčar ne ocinka? ;)

Za iduću godinu, snađi se, nađi lokaciju negdje u brdima, u nekoj vukojebini, gdje ni životinje ne zalaze, pa morao ti hodati 3 sata, hodaj, ja bi rađe tako nego na livadama gdje se gone koze i ovce na pašu.. :D A ti u BiH kad se zabiješ tamo u neku vukojebinu, nema ba ko da te nađe, jedino ako ne growaš 50 hektara plantaže, dobar autoflower strain, i bježi u šumu, i nema ko da te pronađe, kao da u BiH, helikopterima idu tražiti plantaže :D jbte ne živiš u kolumbiji, izvini ali ti si jarane još zelen za ovaj hobi, prvo ne paziš na svoju sigurnost kao prvo, drugo već po treći put pričaš sa svjedokom koji ti je pronašao spot, ono jarane, oprosti na okrutnosti.. ali nastaviš li tako kako si počeo, neće ti grow karijera dugo potrajati ;)
 
25.06.2017
38
36
18
27
Kingston, Jamaica
Slazem se sa likom sto je napisao da osluskujes i bukvalno dopuzes do sajta sa osmisljenim planom bijega i idi provjeri da li su tamo, ako jesu premjestaj brate, citao sam ovdje na forumu da nije kasno presadjivati sad.. Jeste rizik ali osmisli sad sve ukljucujuci i novi sajt i uradi to sve u po noci, oko 2-3 ujutru.. Srecno
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

lauba

Zinfandel
Poznanik Foruma
01.01.2012
1.645
4.036
188
41
A suhoga će uvijek bit,dal ove godine ili iduće tek je za vidjet... nek je sa srećom kako god odlučio ,trebat će ti!:whato::
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Et, vidiš, ja sam sebi kupio 2 mini kamere za lovce koje svežem za drvo ili za granu negdje, i dobro to sakrijem oko spota, i tako pratim dal mi ko dolazi ;)
Nađeš ih po 30€ na ebayu :D jedina mana je, što ne možeš više dolazit na spot direktno, nego ideš iza kamera, njih isključiš, i onda ulaziš, jel, inače praviš slikaš samog sebe, i ostavljaš tonu dokaza da si bio na spotu, to je jedina mana, što moraš paziti, ali vrijedi zlata :)
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
390
1.715
143
79
Sumarak
Nabavit termalne kamere, moze se koja promovka poredat kupis dron pa obletis malo, iznajmit par ovih izbjeglica dat im po AK nek cuvaju. :p


Jbt kao da se to njiva uzore pa imas 10dunuma. Imamo po par biljaka osim ociu, usiu i nogu i malo mozga nista nam ne treba. Zemljak cuvaj se, ako msls da je biljka vidjena nemoj ic do samog kraja. Prezivit ce ona i sama. Ne vrijedi robijat zbog tegle vutre, bit ce vutre i na godinu. Peace :razvaljen::
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Dan 124 dan :watch:

Ispušnim paket (uličarka), rad onako, pu je*em ti uličarku.

Ja do svoje biljke.
Zalijem sa 10,500 litara vode.

Stanje je suhovito... :(:plac:

Al kroz 10 minuta vidim kako se diže fino.

aBd izdržat će jaka je naša biljka.
Bilo je pistila fino.

Ovako izgleda biljka kada u 03 dana daš 40l vode, sledeci dan temperatura 35°© drugi dan kiša i onda 6/7 dana 37-39/40°© .

Okolnosti koji su me spriječili da ne odem na sajt svi znate.

Danas je bio presudan dan jer 10.09 bi samo grane ostale jer ne najavljuju ni za 26 dana nema kiše uđem da vidim kad je kiša ono bag nedo Bog... ovakve temperature

Screenshot_2017-08-08-23-04-05.png

Peace.

20170808_200807.jpg

20170808_201250.jpg


Sjećanje na biljku pre 12 dana

20170728_201921.jpg

Video pre 12 dana pw: vutra.org


:respect:
 
Poslednja izmena:

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
da se zalije jos jednom za dan dva bila bi ista kao pre 12 dana. jbg situacija ti je malo zajebana pa sto vise ides na sajt vise rizikujes da bupnes prdekanu, a bez zalivanja joj ocigledno nema zivota. jel si razmisljao da je presadis? jeste malo veci poduhvat u tom stadijumu to uraditi ali bolje da probas pa da je negde zalivas nego da uvene ili jos gore zalivas pa da te uhapse...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DobarMomak

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Skontaj kakvo nadvodavanje, nadji 2-4 kanistera po 5-10L i napravi nadvodavanje, nađi šlauf od silikona i udri, i pusti neka kapće kap pored stuba biljke, samo obriši dobro to od otiska prstiju ;) i ne zaboravi, otisci prsta su ti ništa drugo nego masnoća, koja se oslika sa dodirom na nešto, a masnoća se teško briše sa vodom ;)