Prvi grow! help.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Brate fina boljka, i negde sam citao kao trik da ostavis 48 sati pre nego je uberes, da se skupi sto vise kristala... :D oprobaj to pre nego je uberes pa nam javi.. :p
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ako sam ja dobro registrovao, procvetala je pocetkom 7 meseca (eventualno krajem 6), iskreno meni deluje jos zelena (mada su i fotke malo "izgorele" od blica, trebao si smanjiti ekspoziciju), ako si nestrpljiv secni jedan mali hed i probaj, ali licno verujem da treba jos sacekati, ako je procvetala krajem 6 meseca, mogla bi biti full gotova najranije sredinom 9 (znaci neki 75 dana cvetanja) a mozda cak optimalno krajem 9, no ne znam koja je vrsta, pa sad...
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Valentine...moje mišljenje je da ti to možeš 'skinuti'.
Na slikama se ne vidi detalj(trihinomi) ali sudeći po pistilama i općem izgledu biljke...to je gotovo.
Nestrpljenje je savim normalna pojava u ovoj fazi growa,hehe...pa ću ti staviti jednu sliku da vidiš otprilike gdje si.
Imageshack - vrhr.jpg
Na ovoj slici je biljka bila pri kraju isto.Jedno 10-tak dana do harvesta,ne sjećam se točno.
Pistile skoro sve smeđe,trihinomi mlječne boje,lišće se počelo sušiti uveliko...i tako neki drugi još pokazatelji koji 'govore' da je to kraj:)
Možeš odraditi zadnje ispiranje korijena sa dosta vode da se sama biljka još malo očisti od gnojiva i sl...
Možeš ju staviti i u mrak dan-dva da povuče i 'zadnji atom dobrog' u sebe u mraku...
A i nemoraš.
Pozdrav:)

Edit;totalni mrak bi značio i hermetički zatvoren prostor tako da bi bio potreban neki vent pa puše po njoj, da se ne bi slučajno pojavila pljesanj na vrhovima usljed vlage.
Ali,da nadodam... na tebi je da odlučiš :)
 
05.05.2011
39
0
6
39
Da, već sam bio odsjeko jedan hed i puklo me i to jako :):) Pa jel bi to značilo da je gotovo ili još nije jer nisu baš sve pistile posmeđile? :S:S
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
valentin25 je napisao(la):
Da, već sam bio odsjeko jedan hed i puklo me i to jako :):) Pa jel bi to značilo da je gotovo ili još nije jer nisu baš sve pistile posmeđile? :S:S

i ne treba da budu sve smedje, a kako si probao i vidim skroz zadovoljan, odradi kako je Ven napisao, uz onaj dodatak vezan za bar 24h u mraku, poz, cool & uzivaj
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
ma ostavi jos 15 dana, headovi bi se trebali zdebljati za bar jos 30% minimum. nekako su rijetki ali mozda je takva vrsta.