Prvi grow i jedno pitanje :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.04.2020
71
27
18
Pozdrav svima

U planu mi je prvi grow, lutajući po forumu saznao sam većinu stvari koja me zanimala.
Enigma mi je hranjenje biljke.

U planu su 2 automata (high density i 2 fast 2 vast) na balkonu, svaki u svoju posudu od 20l.
Zemlja će bit tipa composana ili terra magma, a sunca vjerujem dovoljno na mediteranu su.
Ali neznam kako smislit plan ishrane, pa mi je najlaksa kombinacija bila slozit proizvode istog proizvodaca s obzirom da ga hvale na forumu :)
Zanima me jeli ovo previše dodataka:
BioBizz ph- 0.25l
BioBizz Bio Bloom 1l
BioBizz Bio Grow 1l
BioBizz Fish Mix 1l
BioBizz Leaf Coat 0.5l
BioBizz Top Max 0.5l
Trenutno je cijena svega ovoga 447 kuna, ali s tim da jos 2 dana imaju popust od 20% sto bi bila steta ne iskoristit.

Eto ukoliko neko ima kakv sugestiju, sta mozda maknit sta dodat sve prihacam.

Hvala svima na pomoci
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Ph sa biobizzom ne rihtas tak da to izbaci, trosak . E sad , ako ti je plan sadit samo automate ma i foto i ako ces sadit po jednu ,dve biljke u kvalitetnoj zemlji di ne gnojis 25 ,30 dana sa sigurnocu ti mogu rec da ces bacit growa bar pola bocice sto sam ja danas napravio. Godinu dana otvoren, a 2 god zatvoren moze stajat, ja sam potrosio pola litre za 15 biljaka. Otprilike, grow 250 ml , bloom 0,5 l ,acti vera 0,5 l , root 250ml , top max 0,5 i imas za do kraja tekuce godine tim tempom 1 , 2, biljke. Ili recimo ovo
biobizz try pack indoor pa si nadopunis. Sretno i da ulovis taj popust :thumb:
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.555
233
Nema potrebe sa biobizz gnojivom
https://www.biobizz.com/ph-and-ec-regulation/