prvi grow ikad outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Evo me sa losim vestima pre 3 dana kad sam bio sve 3 biljke odlicno nisu bile zedne redovno ih zalivao i sve. Danas odem i ima sta da vidim jedna biljka iscupana i odnesena i to ona sto je prva procvetala vec je imala i male hedove bas sam mislio danas da je slikam jer sam primetio da je drugacija od ove dve, imala je ljubicaste pistile to je na slici ova izduzena. Ukrao je verovatno neki debil jer je video da na njoj ima nesto hedova sta on zna sta su trihomi, a ove dve velike je ostavio jer imaju samo pistile jedna od njih je oko 1.50 visoka ali eto nazalost ne znam sad sta da radim sa njima. A taman sam krenuo da ih gnojim plantelom i lepo se oporavile od one zedji ali eto :tuzan
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
eto, jbg. ti si treci u nazad mesec dana kojem je provaljen sajt, sta reci, verovatno ce se taj neko vratiti kasnije po ostatak, zna sta je ostavio... ne znam sta da ti kazem, ako je tek krenula sa cvetom mozda bi se mogla pazljivo presaditi, al cimanje je to sa biljkom od metar i po... oprezno kada prilazis sajtu, nikad ne znas da li je neki "savesni" gradjanin odneo "uzorak" pandurima
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Napustaj sajt, ne vrijedi riskirat. A i cim se pitas sta ces sada, to znaci da ih nemas kamo presaditi. Pisi propalo, bolje nego da pises ROBIJA
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Razmisljao sam o presadjivanju ali ne samo sto je stres za biljke nego nemam gde da ih presadim a i da imam nema sanse da iznesem tolike biljke odatle, znaci nazalost grow se ovde zavrsava nadam se da cu imati vise srece sledece godine i hvala na podrsci svima :icon_cry:

Jao sinula mi sad jedna ideja, skoro sam zavrsio indoor i prazan mi boks ali u pitanju je mali boks sa nekih 150w cfl crveni spektar, nije mi ranije pala na pamet ta ideja jer sam mislio da nemam mesta u boksu ali napravicu neke izmene, uglavnom stace samo jedna od ove dve biljke unutra i bice mnogo ali bas mnogo manje roda svestan sam toga ali razmisljam sad bolje i 20 grama nego nista. Naravno sve cu obaviti nocu, biljku cu presaditi u neku veliku kantu i prekricu je dzakom crnim dok je nosim kuci nema puno hodanja a ici cu samo sporednim ulicama koje nisu prometne, nadam se da ce preziveti presadjivanje. Sta mislite o ovoj ideji ja nekako nisam sav svoj trenutno zbog stresa koji sam danas doziveo bojim se da sam ovu odluku doneo prebrzo uglavnom ukazite mi na neku gresku ili ako sam nesto zaboravo kod ovog postupka prenosenja biljke dobro bi mi doslo
 

howhighserbia

Aktivan Član
10.10.2010
82
2
8
35
ja bi na tvom mestu novo seme stavio za indor,ovo ti je sve rizicno a da to sve radis zbog 20g po meni se ne isplati, nego ti lagano sve iz pocetka pa kako bude...nemoj tamo na stari sajt vise ni ici...otidji u oktobru mozda se lopov ne vrati po ove 2 pa i dobijes tih 20g o kojim govoris:dadasve u svemu zelim ti srecu kako god da odlucis,poz
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Eto u zelji da dobijem bar nesto iz ovog growa odlucio sam se da presadim ovu jednu vecu, jednostavno nisam moguao tek tako da odustanem dosta sam se potrudio oko ovoga, ali da je bilo tesko to izvesti jeste jako i evo znam da cu malo smarati ovim tekstom i mnoge ce mrzeti da cita ali jednostavno moram ovo da napisem. prvo sam danas preko dana odneo kantu veliku do pola punu sa zemljom i alat potreban za presadjivanje nekako sam uspeo da presadim i zalio sam znam da mi je to kasnije otezalo posao nosenja ali je bila jako zedna i jos stres od presadjivanja pa sam ipak morao malo da zalijem. Ostavio sam je tamo do sad uvece, oko 11 odem tamo, a tamo mrkli mrak a sajt je pun bagrenja pola sata sam proveo u tom bagrenju dolazeci do biljke, Ne vidis prst pred okom nekako sam osvetlio telefonom prekrio biljku sa dzakom celu i krenuo da je nosim stim da nisam mogao da osvetlim telefonom ispred sebe jer su mi trebale obe ruke opet sam jedno oko pola sata proveo izlazeci odatle majica mi se iscepala na bagrem bukvalno sam glavom ispred sebe krcio put kroz grmlje jos sam morao da pazim da ne slomim biljku koja se klimala stalno, mislio sam da ce se slomiti. Ok izasao sam odatle ali trebalo je sad dodji do kuce, onako jedva nosim onu kantu sa obe ruke kroz ulicu, inace sam isao samo poprecnim malim ulicama kako bi sto manje prolazio pored ljudi. Idem tako pa spustim malo pored puta da odmorim kad vidim da neki auto ide prema meni, a najgore je kad vidim da neki pesak ide prema meni pa skreci u drugu ulicu i izbegavaj, jedva sam stigao kuci ziv bukvalno, skinem dzak sa nje i prijatno se iznenadim, nije se slomila i nije uopste lose izgledala cak je izgledala bolje nego danas jer je bila dosta zedna kad sam dosao, a sad lepo podigla lisce, nikakav stres nije dozivela a ocekivao sam da mozda nece preziveti. Samo sto ce dati mnogo manje nego sto bi dala napolju, ne moze da se poredi direktno sunce napolju sa oko 150 w cfl ali eto javicu sta sam dobio na kraju, mislim ako dobijem ali ocekujem malo. Toliko od mene samo da napomenem da cu onu drugu napolju da ostavim i necu vise ici na sajt, oticicu u septembru da vidim bas da li je onaj ubrao pa ako nije ubracu je odma jeste da verovatno nece biti skroz zrelo ali ne smem da rizikujem da taj lik kasnije dodje i ubere.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero