prvi grow ikad outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
PowerSeed je napisao(la):
neverovatno, drugi post danas u kome se spominju pistile u outdooru a nije ni 6 mesec, sta se to desava?
Samo da napomenem da je kod mene na jednoj " maloj " bacilo pistile...
i ne znam sta se desava, lose vrijeme.. ili manjak sunca..
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Pa ne verujem da je manjak sunca jer ga imaju preko celog dana a i koliko vidim nisam jedini kojem se to desilo.
 

nenash

Aktivan Član
14.11.2011
225
69
0
98
PowerSeed je napisao(la):
neverovatno, drugi post danas u kome se spominju pistile u outdooru a nije ni 6 mesec, sta se to desava?

Ja sam prije neki dan pio kafu sa prijateljem koji nije teoretski potkovan što se grow-a tiče.Čovjek me ubjeđivao da je već prepoznao pol na tri biljke, ja ga zezao da nema pojma...
:eek:hno:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa kako je krenulo, mozda cemo imati dve berbe u outdooru ove sezone (drugu turu sadite pocetkom 7 meseca;)... istina, i meni su na terasi automatici procvetali 12og dana, nema ih sta videti... al neobicno cak i za automatike (da procvetaju za manje od dve nedelje) neobicna sezona
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Meni nije jasno kako ce to sad uticati na dalji rast biljke, da li ce usporiti sa rastom dok se ponovo ne vrati u vegetaciju ili ce i dalje normalno da se razvija kao da se nista nije dogodilo?
 

pero123

Aktivan Član
11.10.2011
98
129
43
evo upravo dosao sa sajta i ono sve u cvijetu .. dobro veli power 2 berbe .. jer sumnjam da bi natrag islo u vege ..
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Ekipa,, ista stvar na obje biljke pistile i razvijanje a 20cm su biljke u outdoor-u..fakat čudna godina..
Zato imam u planu 3x 15 dana vege indor pa out jednu za drugom vanka... usporedit čemo podatke kad čemo harvestat
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Ja mogu samo da ih ostavim takve kakve jesu pa cemo da vidimo sta ce da bude, power jel to bila sala ili si mislio ozbiljno to za 2 berbe? :icon_biggrin:
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
frend, ako su ranije posadjene i sad vec procvetale (i ako se ne vrate u vege kad grunu dugi suncani dani) onda ce i one koje zasadimo pocetkom 7 meseca procvetati kad im dodje i zavrsiti do jeseni, znaci mislio sam dve berbe ali ne od iste biljke ;)
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Razumeo sam te ja da ne od iste biljke ali nikad nisam cuo da moze da zavrsi cvetanje u julu ako sad pokaze pistile mislio sam da je obavezno da se vrati u vege, ali dobro sad znam da je i tako nesto moguce hvala ti :)
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Evo vracam se sa novostima, nazalost slika nemam uskoro mi stize aparat a glupo mi bilo da slikam sa onim telefonom jer se lose vidi, uglavnom pre 2 dana kad sam bio biljke bas dobro napreduju sve 3 zenske i kod sve 3 biljke sporedne grane vec uveliko se razvijaju. Ne bih ni pisao sad ovo nista jer nemam nekih slika za pokazati ali moram nekom da se izjadam, znaci pre jedno sat vremena opasno nevreme pocelo, jaka kisa i jedno 20 minuta bez prestanka led je bukvalno pljustao jako mi je velika frka sad da li im je nesto bilo, odmah ujutru idem da vidim znam da mi ne moze niko nista ovde pomoci povodom toga ali jednostavno sam morao nekom da kazem jer sam sad pod velikim stresom, bilo bi mi zao da tako lepe biljke oko kojih sam se dosta trudio unisti led. Pozdrav za sve clanove vutre, zaista mi je jako od pomoci ovaj forum i zbog toga bi pohvalio sve one koji znaju dosta na temu uzgoja a trose skoro svakodnevno svoje vreme na ovom forumu kako bi pomagali drugima besplatno.:vb_wave:
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Nisam odavno nista pisao pa ajde nesto da napisem, foto aparat mi nazalost jos nije stigao pa nisam izbacivao neke slike ali evo slikao sam telefonom pre 7 dana nisam mislio te slike da objavljujem jer su loseg kvaliteta ali palo mi sad na pamet pa reko da ih ubacim. Samo jos jednom da naglasim ovo sve je slikano 19.6. trenutno stanje biljki je malo drugacije :)

Evo najveca biljka ali nazalost slika je dosta mala pa se nece puno stvari videti ali bar moze da se nekako vidi o cemu pricam



Uploaded with ImageShack.us

druga biljka koja je malo manje napredna i koja je ranije imala problema sa liscem



Uploaded with ImageShack.us

i treca koja je najmanje razvila sporedne grane (skoro da ih nema) ali nekako ima dosta internoda koje izlaze i nije retka



Uploaded with ImageShack.us

evo i stabljika od jedne biljke, dosta su ojacale u zadnje vreme



Uploaded with ImageShack.us

Gnojene su samo sa kozijim djubrivom, a za cvetanje sam pripremio plantelu cvet

Sad sam primetio da su slike dosta male, na mom kompu su mnogo vece valjda kad sam prebacivao na image shak nesto nisam dobro uradio pa su smanjili velicinu slika
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
evo stigao mi foto aprat i bio danas da slikam, biljke su onako vidi se da tesko podnose vrucinu moracu da pocnem cesce da zalivam.




Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
Ovo je ona izduzena, na njoj vec postoje mali hedovi mozda moze i da se vidi na slici kad se otvori u punoj velicini
 

skabo357

Aktivan Član
20.06.2012
85
6
0
35
Ne izgledaju lose,samo se vidi da im fali vode....procitao sam ceo dnevnik,i neverujem za ovo oko cvetanja.....Moje male stare oko 20-ak dana,ja se jos pitao hoce biti sta,ali kako stvari stoje bice itekako.Pozzzz i pratim :)