prvi grow ikad

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.05.2012
23
0
0
31
novi sam u ovom svemu bilo kakav savjet mi dobro dodje biljke su mi stalno na otvorenom mjestu od pocetka redovno ih zalivam svako 4 dana prirodna voda ev par slikica kako napreduju Foto0035.jpg bice jos slikica pocetnik sam u ovom ali vutra je zakon
 

Prilozi

  • Foto0033.jpg
    Foto0033.jpg
    175,2 KB · Pregleda: 32
  • Foto0034.jpg
    Foto0034.jpg
    175,2 KB · Pregleda: 23

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
sad malo opisi pre koliko su proklijale, koja je zemlja, kolike su posude, koje je seme, koliko imaju sunca dnevno, da li planiras presaditi u zemlju ili ostaju u saksijama... tri su komada u igri, jel... za sada je to sve ok, zalivas kada vidis da je zemlja suva, ne gnoj za sada nicim, sretno sa prvim ikad ;)
 
02.05.2012
23
0
0
31
prokijale su prije desetak dana zemlja je kupljena ostalo od nekog cvjeca za vrt pa sam to iskoristio sunca imaju od jutra nekih 7-8 sati onda je hladovina kod njih stalno su na otvorenom posude su male planiram presaditi kada bude vrjeme za to ii 8 komada u igri je trebalo je biti 13 ali nije niklo nista osim 9 jedna se je sasusila hvala ti na savjetima care
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ma od tih osam tri da budu cure i ti si car ;) jel planiras presadjivanje u vece posude ilki direkt u zemlju, to je bilo moje pitanje, znaci nastavljaju li u saksijama ili klasican outdoor sledi (znas li vrstu ili je seme iz neke koju si pusio)
 
02.05.2012
23
0
0
31
nadam se barr kojoj dami da bude nasao sam mjesto znaci idu u priroduu cim malo vise porastu nekih 20 cm kada budu bili jeli to idealno tada i jeli ovo u redu sa svjetlosti kako je kod mene aa za seme nezz tacnoo koji je naziv ali siguran sam da je ova sto sam pusio
 

Kefalo

Aktivan Član
02.10.2011
104
26
28
30
Pa jel su ti biljke nikle pre 10 ili 20 dana? Jer si u prosloj temi koju si otvorio napisao 20 dana. Ali u svakom slucaju nisam neki strucnjak u praksi ali deluju mi malo male za toliko vremena, praticu ovaj grow jer i ja trenutno radim out. Necu puno da pametujem na to tvoje pitanje u vezi svetla bolje neka se javi jos neko iskusniji, ali moje misljenje je da mogu da prezive sigurno dok ih ne presadis sto se tice svetla, e sad mogu i da ne prezive ako si nesto drugo pogresio ali sto se tice svetla prezivece sigurno, presadjivanje mozes vec sad da uradis ili za par dana svejedno je, ne znam odakle si ali ako je tu ovako lepo vreme kao kod mene iskoristi ga i presadi to. Srecno :vb_wave:
 
02.05.2012
23
0
0
31
decki imam ozbiljan problem suse mi seee biljkee aa i nepomjeraju se nistaa joss imali ko kakav odgovor na ovo
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
jesi li izbusio rupe na onim saksijama u kojima su ti biljke?
ako nisi ucini to sto prije da ti korjen moze disat.

i kolko vidim, saksije su ti prozirne. trebao bi ih obloziti necim neprozirnim kako ti se korjen ne bi osvijetlio.


sretno dalje...