prvi grow kalasnjikov CFL

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
deastate je napisao(la):
... Na ovoj slici se vidi nedostatak hrane u zemlji, samo ja neznam tocno koj element joj fali...

da bi pokusali tacnije dijagnostikovati, moras staviti fotku po dnevnom svetlu, zuto svetlo, pogotovo kod hps-a jako otezava "uvid" u stanje listova
 
09.04.2012
43
13
8
53
Pozdrav.
Meni tvoje biljke izgledaju super. Ja imam 2 Kalashnikove , koje imaju potpuno isti tretman, znači isto se zaliju , istom količinom, gnojivo isto tako, svjetlo isto tako , a opet je i meni jedna tako izbacila , kao zlatne boje fleke po listovima bližima vrhovima.... ova koja nije LST-irana je bez tih fleka.... to mi se pojavilo prije nekih 10 dana.... ostavio sam tako i ona raste i razvija se i dalje... vjerovatno je neki problem ali se ne uzbuđujem previše... danas sam odrezao te listove i i demo dalje... no sikiriki... i još jednom : baš su ti lijepe....
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
Biljke su danas prije odlaska na spavanje zalivene sa 1l vode + 7.5ml gnojivo sa dodatkom guana NPK 456.
Nadam se da ce ono kaj sam ja primjetio nestat. Nisam trenutno u mogucnosti izmjerit kolki mi je tocan Ph, ali
kad sam flushao biljke voda koja je izlazila van je bila Ph ~6.5.


@kali
Pregledao sam vec taj thread i pokusao usporediti, ali nisam uspio.

@powerSeed
ne kuzim se bas u fotografiju...
Budem stavio kasnije navecer nove slike pa cu se malo potruditi :)

@wonka
Hvala ti. Evo jedan jutarnji za tebe :spliff:


@vjeverica


and just chill...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ma samo sam rekao da je kod promena na listovima pozeljno da fotkas po dnevnom svetlu, a ne pod lampama pogotovo ako je zuta boja, sve ostalo je ok, niko ovde ne zahteva profesionalnu fotografiju, fotke su inace ok za potrebe dnevnika ;)
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
Evo i obecanih slika...


060612001.jpg


060612006.jpg




TRIHOMIIIIIII

060612003.jpg


Sa blitzom











and just chill...
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
Drugovi i Drugarice groweri ja se evo ne javljam vec 10 dana jerbo mi grow napreduje jako dobro, a i malo mi se neda...

Uglavnom, da ne duljim, biljke fino napreduju.

Prva se lagano priblizava vremenu kada napusta box :)

Druga ( bas razmisljam o tome kako mi biljke imaju glupa imena i nikad ustvari ne pricam o istoj biljci kada ju "imenujem" )
je dobila tretman uklanjanja veceg djela fan listova sa unutarnje strane prema centru tegle kako bi joj ( ja se nadam ) zaustavio rast u visinu,
te ju natjero da pocne pumpat hedove...

Toliko od mene za sada, a veliki update mozete ocekivat oko 21. jer biljke slave svoj 3. mjesec pod suncem ukupno.






and just chill...
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
Pozdrav forumasi.
Nazalost, takorec sam se oprostio od jedne biljke buduci da sigurno nece biti gotova do roka.
Druga biljka je pred kraj (barem ja mislim da je).

Evo samo dvije slike, pa ako ce bit potrebe za jos...

280612006.jpg



??

280612009.jpg


Na ovoj slici se vidi nesto sto je izraslo iz jednog heda.??

Molio bih vas ako je moguce procjeniti koliko bi se jos trebala suncati ova gospodica?


edit:
ukupno 96. dan, 65. dan 12/12







and just chill...
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ovu drugu bih pustio da se sunca u kanti za smece rofl. :D

Ustvari, imam bolju foru.


Dragi gospodine Deastate, cestitamo. Vase dijete je dvospolac.


HAHAHAHHAHAHA

Hermic brate, kidaj ta jaja i mozes ju pustiti da zivi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: finestBLkush

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
I mislio sam si, ali sjeme je fem, pa bas i ne kuzim kak, al dobro.
Inace, ovo je ista biljka na obje slike.

Biljka ima ta "jaja" tek nekih 3 dana i to samo na jednom hedu koj je uostalom dupli hed (vjerovatno posljedica slucajnog topiranja).
 

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
fem ili regular za hermica je svejedno nebira...a po toj grani mi se cini da je to malo dosta duuze tu nego 3 dana samo si ga ti sada tek uocio ;) ....cupkaj sva jajasca i dobro pregledaj vrhove ,vjerovatno ti vec i same banane vire iz vrhova ,iscupaj i njih ako ih vidis...iako u ovom trenu neznam kakvu stetu mogu napraviti blizu si kraja ...a koliko do kraja trebalo bi opaliti koju macro sliku trihoma pa ti onda mozda neko odgovori....lijepe biljkice steta za hermica ali nije smak svjeta...dobra skola za buducnost :)
 

deastate

Aktivan Član
25.09.2011
118
8
0
36
Neznam, nisam uocio bananice. Budem pogledo i probo bacit bolju fotku za nekih pol sata.


edit: bananica nema...fotke...

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.