Prvi grow MH

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.06.2011
4
0
0
33
Pozdrav! preko foruma sam saznao sve informacije o uzgoju canabisa,po forumu citam vec godinu dana i vjerujem da sam sve vazno zapamtio_Ovo mi je privi uzgoj opcenito i zbog kasnjenja sa outdoorom sam se odlucio za indoor.Setup je sljedeci:
Osvjetljenje -2x250w MH
Ventilacija -front 2x120mm ventovi ,rear 1x140mm vent
Reflektor od lima za grijalicu
Box je sastavljen od drveta i iznutra obložen 6mm depronom i aluminijskom folijom.
Dimenzije box-a su 70x100x35cm DVŠ

Sada jos trebam odluciti o biljkama koje ce ici unutra,i tu mi treba vaš savjet! Dali se uopce isplati saditi domaju ili je to prevelika lutrija?? Posto se malo bojim narucivanja postom,recite mi koliko je to sigurno i dali se zbog toga moze uvaliti u govna?

Slike box-a cu postati kasnije...
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Dobrodošao! Domaja nije loša, loše je odrađena. Pokušaj s njom ako ne misliš naručivati sjemenke. Sretno i ubaci nekakvih slikica kada počneš ;)
 

cooina

Aktivan Član
11.12.2010
63
13
8
40
kreni za pocetak sa domajom....nikako ne aluminijumsku foliju, koliko mi se cini nemas ventilatore da ti odnose toplotu sa sijalica,sprzices biljke....
 

rockerboy

Aktivan Član
23.11.2010
183
56
0
31
Ne alufolija jer ti se stvaraju "hotspot-ovi".

To znaci da se svjetlost ne odbija na sve strane nego se odbija na određena mjesta, a to ti je ovisno o materijalu.
Moras imat materjal koji reflektira svjetlo na sve strane, a ne u neke određene tocke.
Zato si nabavi neki takav materijal tipa ono sjenilo za auto srebrno.

Pozdrav