Prvi grow (Outdoor-domaja)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2012
26
1
0
30
Eh,i ja da postavim dnevnik,cisto da mi bude kao podsetnik,da me savetuju ljudi i da vidimo kako napreduju biljkice..:)
Radi se o Domacici posadjenoj 28.3.2012,posto sam je stavio dublje no sto treba u casu proklijala je 6.4.2012 i evo su neke slicice biljke cim je isklijala..:) Imam 7 biljaka a slike samo 3..:) Inace od kako se pogorsalo vreme one skoro da ne napreduju,jedna je pustila jos jedan par listova(jako mlad),dok je jedna tek krenula raditi isto..:) Planiram ih presaditi na mesto kraj potoka,suncano preko vecine dana i nema nikoga.. :) Trenutno..:)
Evo i slika:




Izvinjavam se zbog loseg kvaliteta,bice uskoro update..:) Planiram inace koristiti zemljiste kada ih budem presadio,i obrezati ih.. Mislio sam koristiti zemlju iz prodavnice....:)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ajd baga, sretno, outdoor je uvek zanimljivo iskustvo, normalno je da malene stagniraju po ovom vremenu ako su bile napolju, jedino sto ja tu ne vidim vutru druze
 
27.03.2012
26
1
0
30
izmedju dva krila prozora.. Inace,mislim i da ih dosta zalivam... Da li mi predlazes da im namerno ponekad pustim zemljiste da se isusi,posto svaku zalivam na svaka dva dana pa mozda (kako da definisem xD) sa dve kasike supene vode..:) Inace obicna voda,cesmovaca takozvana!XD Hvala PowerSeed!:D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
vidi, ako si duboko zasadio i mnogo zalivao moguce da su ti istrulile semenke, ovo na poslednej dve fotke nije vutra, prva je toliko mutna da sad nisam siguran, mada sumnjam, ako imas jos semenki stavljaj, na povrsinu i samo malo "zaspi" zemljom, nije kasno, furaj dalje, manje zalivanja ubuduce
 
27.03.2012
26
1
0
30
Ahahahaha j**** mu..:D Pa sta je moglo nici iz zemlje bez ijednog semena pitam se sada..xD Ajd ajd.. :) Videcemo kakva ce mesozderka izrasti i od cega..xD
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa nisi napisao koja je zemlja, ako je bastenska sirok je spektar mogucih biljoza, samo ti zabi novo seme, plice i bez previse vode, sve stignes za outdoor
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
to nije vutra nema šanse :D ......to je meni izrastalo na prvom sa onom žutom vrećicom.....ona jeftina....od planatele pak su mi gljive rasle...hahahaha.....a u composani i terri nada :)
 
27.03.2012
26
1
0
30
Ahahahah..:D Definitivno cu preci na nesto sigurnije tipa Salvia..xD Nemam trenutno kvalitetnu domacicu..:D No imam u drugoj kuci jos 42 zasada,pa ce vidimo.. hahahahahha xD

---------- Post added at 21:47 ---------- Previous post was at 21:46 ----------

not smoke je napisao(la):
brate ajd uslikaj seme ako imas jos koje da vidimo sta uopste sadis!
Ajde sutra cu!:D Moram kupiti baterije.. Ma vutrica bre..:D Iz heda licno izvadio..;D Neka opasna domacica bila..:D
 
05.03.2012
19
12
0
32
hehehehe na drugoj i trecoj slici sigurno nije canabis :D
probaj neku drugu metodu klijanja.. btw:koliko dugo su stajale te menke? mozda su se osusile ili nesto slicno..
pozzz bg xDD
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Ma nije ti sjeme toliki problem koliki ti je lose vrijeme trenutno.
Ja imam stotine sjemenki od dilera, kad hocu da proklijaju, stavim po 20 komada u 2dcl casicu s destiliranom vodom, 3 komada od 20 mora pustiti klicu.


Tak napravi i ti, jos je neko cudno vrijeme, ne preporucam ga za out, bar ne jos.
Uzmi litru destilirane vode (10kn) ili ju sam iskuhaj, stavi u casice i cekaj klice da puste, one koje puste najvece klice nakon 48h (a mozes i sve, jos bolje), prebaci svaku u svoju 2dcl casicu ispunjenu dobrom zemljom i kad naraste malo, onda ih pucaj outdoor.


Pogledaj moj grow, ja cu skoro sve te domacice poslat outdoor ali cekam lijepo vrijeme, bolje stici kasnije nego nikad.
 
05.03.2012
19
12
0
32
ne mora ni destilovana ni da sam iskuvavas.. po meni je najbolja mineralna voda..bilo koja flasirana voda..jer sadrzi minerale i jos neke "gluposti".. :))