prvi grow pa skunk

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
pa... bude ona rasla, al s tim ti nikad nebu procvijetala, nemaš crvenog spektra tak da nemožeš s tim do kraja.. ti sad kak hočeš troši struju il čekaj dok ne nabaviš svjetlo kak treba
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.540
298
hajp je napisao(la):
a i vi veliki groweri što ćete imat za reć ako početniku uspije biljka pod reflektorom?

:cow_yellow:Bit ćeš prvi kojemu je uspjelo, a vjeruj mi, nisi jedini koji je pokušao :icon_lol:
Aj pustite dečka nek se pati, kad voli to. Što ste ga napali? :icon_lol: U krajnjem slućaju, traži ovih dana dobro i sigurno mjesto vani, pa presadi ako slućajno ne bude išlo pod ovim...al hoće sigurno, ti si taj kojemu uspjevaju nemoguće stvari :thumb:
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
Ja sam probao nesto drugo :) CFL sijalice i islo je OK samo sporije. Ako biljke napreduju ko sto kazes mozda ti je reflektor sa MH sijalicom al tesko posto kazes moze do 500w a unutra je 150w, mada ko zna. A ja kad god sam eksperimentisao ko ti uvek me je kostalo para i vremena. I mislim da te niko ne ubedjuje ni u sta, samo ljudi kazu svoje misljenje. I ne mora iskljucivo HPS to si u pravu, moze i MH, neonke, CFL.... mozes i da im palis magnezijumsku traku iznad jer ona daje plavi spektar kad gori :) a za cvetanje mozes i da drzis baklju iznad jer vatra ima dosta crvenog spektra samo pazi na temperaturu :). Opusti se malo i teraj provereno pogotovo za prvi put.
 
04.04.2012
7
0
0
32
eo ljudi moji teškom mukom rihto sam hps, uostalom nemoguće da ste vi svi u krivu a ja u pravu (ispričavam se zbog arogantnosti al nisam mislio da je hps bas tolko neophodan), moguće da bi rasla al bitno je cvjetanje a onda bi stvarno popizdio kad bi ju stavio cvjetat a ono ništa (a do tad bi struju platio i više nego hps pa se jednostavnom logikom da zaključit da je hps najbolje rješenje). Slike sam izbriso jer neznam dal mob ima ono da stavlja koordinate slika pa za svaki slučaj... sory još jednom svima
 

Vu ing.

Aktivan Član
09.03.2012
191
229
43
samo se opusti, a malo eksperimentisanja nije na odmet - nova iskustva i to. Al slusaj ove ljude za pocetak. Ne pricaju napamet. (ovde ne mislim na mene jer i ja sam jos u fazi slusanja)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N