Prvi grow, PC, G 13

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Cek kako bi pao? o cemu se radi? :O
Ovakve "novosti" me zaprepaste uvijek...btw fino izgleda biljcica
 
22.02.2012
19
0
0
53
Imo sam mali pretres, tako da cu tek danas vidjet sto ce bit, ali vjerujem da nece bit nista. Ugl. PC me spasio, jer je neupadljiv. Sad sam barem miran dva tri mjeseca, i ne moram se bojat da cu past :)
 
22.02.2012
19
0
0
53
Ma da, nisam racuno da ce doc i kopat po sobi. Oni su mi gotovo isto ko i policija, da su nasli biljku, prijavili bi me sigurno, jer ma kolko ih probo urazumit, ne kuze da od biljke nema nikakve stete, samo koristi...

I da, bebica lijepo raste, drugi par listova se dosta rasirio, a i ne raste puno u visinu, nego je jednake visine zadnjih par dana, sto je valjda dobro. I lampu drzim na 4cm od vrha, pa mozda grije malo vise, ali ne cini mi se da joj smeta.

I jos samo pitanje jedno: po zadnjoj slici, da li vam se cini da bi mozda trebala biti malo zelenija, a ne ovako zuckasta? Mislim, meni izgleda zdravo, i dosta jako, ali nisam siguran za boju. Vidio sam biljke koje su puno zuce, ali zdrave i dosta velike (2-3mj vegetacije)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma nebi te starci drukali murji sta ti je.... mozda bi poludili i unistili ti sve to ako su vec takvog stajalista, ali vjeruj mi, nebi te nikad prijavili....


I mozes to i na manje od 4cm.... Meni CFL stoji doslovno centimetar od vrha biljke.... A ventovi rade na 5v..... :)
 
22.02.2012
19
0
0
53
Big L je napisao(la):
Ma nebi te starci drukali murji sta ti je.... mozda bi poludili i unistili ti sve to ako su vec takvog stajalista, ali vjeruj mi, nebi te nikad prijavili....


I mozes to i na manje od 4cm.... Meni CFL stoji doslovno centimetar od vrha biljke.... A ventovi rade na 5v..... :)

Moji su tako reci 'malo drugaciji' od uobicajenih, i znam da bi, ali dobro, ne bih o tome vise :)

Spustit cu ju onda na 1.5 - 2 cm pa vidjet jel joj smeta ili ne :D
 
22.02.2012
19
0
0
53
Evo update mali sa slikicom :D

Znaci, stabljika je duplo deblja nego prije 4-5 dana (ventilator koji puse na nju ocito radi svoje) i ne primjecujem da se imalo izduzila
Jedino sto me mozda malo brine je to sto listovi nisu skroz zeleni, ali ako bi se to zanemarilo, potpuno su zdravi, sad me samo zanima dal je to normalno ili curici fali vitamina nekih? :D

33yi6p3.jpg
 
18.03.2012
18
3
0
31
HolaSenorita je napisao(la):
Znaci, stabljika je duplo deblja nego prije 4-5 dana (ventilator koji puse na nju ocito radi svoje) i ne primjecujem da se imalo izduzila
Jedino sto me mozda malo brine je to sto listovi nisu skroz zeleni, ali ako bi se to zanemarilo, potpuno su zdravi, sad me samo zanima dal je to normalno ili curici fali vitamina nekih? :D
Da to ti je biće jer zemlja nije baš hranjiva za biljku, to što ti žuti fali joj nitrogena, pa možda ako imaš neka gnojiva, kao plantela list ili ona univerzalna gnojiva samo da ima nitrogena (N), pa nadodaj malkice jer ako stavis previse spržit ćeš je od previše nutrijenata , još je i mala tako da pazi, ali mislim da je bolje da samo presadiš u kvalitetniju zemlju, inače vrlo lijepa biljčica!! :D
 
22.02.2012
19
0
0
53
Nisam sad vise ni siguran da je do zemlje, jer sam preskocio jedno zalijevanje, i kao da je dobila zelenu boju malo jacu nego prije, pa mislim da mozda malo previse zalijevam
 
18.03.2012
18
3
0
31
HolaSenorita je napisao(la):
Nisam sad vise ni siguran da je do zemlje, jer sam preskocio jedno zalijevanje, i kao da je dobila zelenu boju malo jacu nego prije, pa mislim da mozda malo previse zalijevam

Da, kad je mala ne treba njoj dosta vode, važno je da zemlja bude dovoljno vlažna.Sad nisam siguran ima li ikakve veze to sto si mozda previse zaljevao, pa je izgubila na boji. Onaj moj prijašniji post zanemari sto sam rekao da stavis gnojiva, jer kada je bljka mala njoj je dovoljno da izvlaci hranu iz zemlje 2-3 tjedna, pa kada malo naraste onda stavljas. Samo nemoj previse zaljevati i biti ce super :D
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
kolega zemlja ti je za 10...a ovo da ti mijenja boju ne brini...i moj herer izraste nova internoda svjetlo zelenožućkasta, i nakon par sati tamno zelena postane....a zalijevanje ako preskočiš ništa se nebu desilo :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
zemlja je ocaj moje milsjenje i blato je savet jedan presadi ti to i bice bolje siguran sam mogao si to uraditi jos pre i nebi doslo do rasprave ovakve a biljka je premala za svoj vek :(
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
37
0
40
ZOKI je napisao(la):
zemlja je ocaj moje milsjenje i blato je savet jedan presadi ti to i bice bolje siguran sam mogao si to uraditi jos pre i nebi doslo do rasprave ovakve a biljka je premala za svoj vek :(

Compo Sana Universal zemlju?? pa kaj nema ovu zemlju?
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Ja sam kupila ovu zemlju za svoj grow kojeg pripremam, upravo čitajući po forumu da je zemlja odlična. Otkud sad ovo da ne valja? :icon_confused:
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ja nista za zemlju nisam rekao tj jesam. zemlja kao zemlja je odlicna al on je upropastio zemlju zalivanjem napravio je od nje blato pa valda vidite na slici kakva je zemlja ili ja samo to vidim zemlja je blato a kao da nesto zuto ima vec nja njoj ko glina stvarno neznam sta je to... ta zemlja vise nedise nimalo.....