Prvi grow, PC, G 13

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.02.2012
19
0
0
53
Evo, update nakon nekog vremena (nisam bio u mogucnosti postat sve do sada...)

Biljka je prebacena prije 2 tjedna u veci grow box sa HPS lampom, odrezano skoro pola listova (da bi dobila vise svjetlosti, jednostavno je bila pre gusta...) , lst napreduje, i u planu je da ju prebacim van za nekih tjedan dana od sada. Zemlja je ostala ista.

fkvalf.jpg


Eto, cisto da znate da grow nije propo, nego ide cak i dosta dobro (po mojem misljenju :D )
(nije neka kvaliteta slike, ali uslikat cu je ljepse sljedeci put :D )
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
što si joj radio?...priznaj :).........izgleda koda je popila 2litre vodke i stavila glavu u veš mašinu...sry druže al morao sam :icon_biggrin:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva
22.02.2012
19
0
0
53
Gedža;202737 je napisao(la):
Hej imam i ja takav PH metar, jel je tacan? Ja sam nesto sumnjao u njegovu ispravnost.

Ma nije nesto posebno pouzdan, ali nisu puno bolji ni digitalni koje imam...

Mogla je biti i veca i ljepsa, ali za prvi put sam zadovoljan i sa ovime do sada, ipak se jos ucim.

Zapravo mi je i bolje da ostane 'kompaktna' i da ne bode u oci kada ju presadim van
 
22.02.2012
19
0
0
53
Evo update!!!

Prebacio sam curu van, tako da sada vise i nije PC grow nego outdoor, ali ok :)

img0666co.jpg



img0667e.jpg



img0669da.jpg




Kvalitete slika su katastrofa, ali ne mogu nigdje uploadat gdje 'stanu'
 
22.02.2012
19
0
0
53
img0693af.jpg



Evo slike najnovije, kvaliteta je takva kakva je, drugi put ce bit bolje :)

I jos me zanima dal bi mogo stavit slame ili necega ispod, jer ovako kad ne prođe dan da kiša ne padne, ovi nizi listovi se svi zablate. Mislim da imam negdje one drvene trescice sto se stavljaju u cvjetnjake, pa me zanima dal bi to bilo bolje nego slama?
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
vidi se da napreduje :))) :hehe::hehe::hehe: btw sretno :)))

a sto se tice slame...trske...mozes da stavis...to ce ti drzati i vlagu zemlje...mada i tim kako je LSTiras (a svidza mi se :))) kad bude jos nabacila masu listova...i to ce pomoci u odrzavanju vlage :)))....a kao sto kazes, mozes i lisce da zastitis od blata heheheh :)))

:banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:
 
22.02.2012
19
0
0
53
E hvala, stavit cu slame ispod, i poprskat ju vodom, da sperem svu zemlju s nje, jer je ima stvarno puno (LST je dosta blizu zemlji, pa...)
Za par dana cu stavit sliku novu, dok se jos malo razgrana :D
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
postoji ali ne original... original je proširen preko klonova ženske biljke i mislim da sjemena nema, ovo je neka imitacija koja je navodno dosta dobra...
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Imas dosta novih vrhova koji odvlace energiju. Cini se da bledi. Dodaj djubrivo zalivanjem i folijarno..full dose!
Dobra je:thumb:
 
14.04.2012
28
0
0
34
metalmaniac je napisao(la):
postoji ali ne original... original je proširen preko klonova ženske biljke i mislim da sjemena nema, ovo je neka imitacija koja je navodno dosta dobra...

Postoji ali ne original?Ma meni je ta cjela komercijala prodaja sjemena i to "white widow" i te spike malo smjesna ako me razumiješ,jel zapravo 99% posto slucajeva se ne dobiva ono sto se naruci ako mogu tako da se izrazim.

Sta nie to malo smjesno valdina ciba g za vladu a kao 13 za M trinesto slovo abecede.