Prvi GroW, pomozite dobri ljudi! :-/

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.07.2013
4
0
0
Ovako drugari,rešio sam da se oprobam!?:| Skupljao sam najbolje seme(po meni) iz džidža koje sam srivo,čitao dosta po forumu,edukovao se od vas-unapred hvala- posadio sam njih 17,ima već 3meseca! Grešku koju sam napravio je to,što sam ih sve posadio u veliko korito,i naravno odlagao presađivanje sve do večeras!:-( Imam pitanje,pošto su korovi bili jaki,dosta sam kidao kako bi odvojio jedne od drugih,interesuje me da li im ima spasa,i o tome sam čitao na forumu,i čuo da se situacija sredi,ali opet lakše će valjda da mi bude kad mi neko od vas kaže! koliko vidim,najveći mi problem predstavlja kako prepoznati muško-žensko,pa bih voleo neko da prati situaciju od iskusnih! sutra slike nabacujem! hvala,forum je bolesno dobar! B-)
 
22.07.2013
4
0
0
To sam i hteo,nego opet moji tripovi koje sam već naveo(prepoznavanje pola) su me naterali da tako postupim! Nadam se najboljem,samo da ih sve ne izgubim:'(! tnx!
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
neko pravilo kod voćarstva,a time bi moglo se primjenit i za maru, je da ako ideš presađivat i time oštetiš korjen, da trebaš onda i odrezat par grana, najbolje donjih ili prorijedit, jer biljka više nema tu moć da to održava s manjim korjenom. (mjesta reza zaštititi voćarskim voskom)

Ako se ima para kupuje se neki od preparata Hesi rot complex ili AN voodo juice za brži rast nove korjenove mase.
 

Rubinstajn

Aktivan Član
05.06.2013
101
117
0
47
Ako ti se ne daje keš za Woodoo Juice i ostale fensi stvari za razvoj korena uzmi Slavol,litar je oko 400din a pomoći će im da se oporave i razviju koren.
 
22.07.2013
4
0
0
hvala drugari,kupicu nešto sigurno sutra! Juče pre presadjivanja sam ih polio plantela-svetom,danas sam na brzinu svratio na kšte i video na svakoj po makar jedan zuckasti list!?:| pretpostavljam da je od djubriva,ali nisam preterao=10ml+2l vode i svih 17 pomalo zalio? m?:-/ (uskoro slike,jurnjava na 100 strane!B-)
 
30.05.2013
25
12
3
biljke mi nemaju nikakve simtome osim sto su malog rasta,mozda jhe je do sorte jer posadjene su oko 10.6.
listovi tamno zeleni i sve je u redu samo sto su jako niskog rasta??
moze mala pomoc?? sta treba??
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Koje sjeme, koja sorta, jel znaš? Vjerovatno neka lowrider sorta. Nemoš ti tu ništa napraviti, sve je to genetika.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
roki, zalutao si u tudju temu i postavio pitanje bez pratece fotke, postoje teme za ovakva pitanja, a o problemima (ako su to kod tebe probemi) smo vec pricali, da uz sto bolji opis traze i patece fotke