Prvi grow random sjemenke potkrovlje na juznoj strani

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
Ee ovako pozdrav svima, novi sam tu i odlucio sam da i ja nesto zasadim. Situacija je takva da moji znaju da duvam i sve,cak sto vise duvam sa starim i imam jednu biljozu koja je izasla vec ima 3 para listova i jos sjemenki na klijanju. Al sam kontao posto mi je kuca na juznoj strani i imam veliki prozor, da li mogu tu da budu?ima dovoljno svjetlosti ja mislim da bi mogle zanima me vase misljenje sve bi mi pomoglo.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Štaćukadjevolim

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
ako zadovoljava taj prostor kriterije koje treba biljka za uzgoj ... može
temperatura,svjetlo...ostalo je na tebi

:djede:a što je još bitnije,pročitaj pravilnik foruma prije nego li otvoriš sličnu temu na sličnom pogrešnom mjestu
 
30.04.2014
315
202
43
kako velko dvorište imaš i iza puno sunca... ( pogledaj kroz prozor :D )... izgleda ko odlično za grow jedino nezz kako si sa starcima..
edit : ... po pitanju grova tj da ti ju ne pokose :makaze: na dvorištu :joint:
 

Skunker420

Aktivan Član
22.03.2016
254
647
93
Ma nije to dvoriste to su okolne njive posto zivim na selu. Konto sam tu neke 3 4 biljke a imam jedan sajt al je zemlja losa tu i okolo je suma a sad da nosim sve sto mi treba na sajt ofirno je zbog komsija. Nosio sam tamo davno jednu posudu od 10l ali od toga nije nista bilo pa kontam sad odnijeti zemlju i sve u ruksaku pa i tamo jednu zasaditi
 
Poslednja izmena od urednika:

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
ajd' da ti odgovorim sa jednom slikom sa net-a :D
weed2.jpg

Na istoj ovoj stranici postoji 'more' slika uzgoja na prozoru i iza prozora ;)
Znači da ponovimo gradivo ;)
ako zadovoljava taj prostor kriterije koje treba biljka za uzgoj ... može
temperatura,svjetlo...ostalo je na tebi
Osobno bih ,ako je sve kako je napisao uvaženi kolega ... posadio u par posuda još i neko cvijeće sa kojim bih zakamuflirao posađenih par biljkica
Sve se može kad se hoće ;)
No,na njemu je da organizira kako i šta.
 
06.01.2016
12
4
3
34
tivat
ajd' da ti odgovorim sa jednom slikom sa net-a :D
weed2.jpg

Na istoj ovoj stranici postoji 'more' slika uzgoja na prozoru i iza prozora ;)
Znači da ponovimo gradivo ;)

Osobno bih ,ako je sve kako je napisao uvaženi kolega ... posadio u par posuda još i neko cvijeće sa kojim bih zakamuflirao posađenih par biljkica
Sve se može kad se hoće ;)
No,na njemu je da organizira kako i šta.
REALNO BRATE OVAJ GROW SA SLIKE NEMA NIKAKVE VEZE SA NJEGOVIM.. OVO JE VISE OUTDOOR NEKO INDOOR, ako on moze otvoriti prozor i pustiti da biljka strklja 1.5m prema vani a samo me zanima cime bi to mogao kvalitetni zamaskirati, pa pao bi nebi stigla baciti prve pistile..
edit: vidim da nekoristi lampe ali hocu reci ove biljke sa slike su bukvalno kao vani posijane sto se nemoze mjeriti sa njegovim uslovima..
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
_crnogorac_

Izvod iz Pravilnika foruma;
  • Preporučljivo je korišćenje malih slova (velika slova označavaju vikanje).
Na istoj ovoj stranici postoji 'more' slika uzgoja na prozoru i iza prozora ;)
Površno čitaš napisano i sada bi se ja trebao s tobom natezati šta je i kako je moguće.
Ili da se ipak počmemo 'natezati' pa da vidimo tko je u pravu i tko će duže ;)
Ja sam ovdje na forumu pratio dnevnik od Bizza koji je uzgojio finu biljkicu na prozoru sa manje svjetla od ovog što je pokazano i upitano.
A na ovom balkonu i iza prozora se čuda mogu napraviti,samo treba znati šta i kako.
A to je sad već drugi par opanaka na koja ne želim da dajem odgovore.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Evo mjesto na kojem sam mislio da ih drzim. Ima li kakve sanse za neki grow?
_crnogorac_
Znači,ima šanse za neki grow ... kakav će biti,to je već upitno :)
Osobno da sam na njegovom mjestu iskoristio bih i balkon i taj prozor i posadio 3-4 automatika,malo ih zadržao da ne idu u visinu ,poslagao posude sa cvijećem nekim na rub balkona i malo šaltao unutra van,ovisno o potrebama.
Za 70 -80 dana će si napraviti malo dima ;)
 

Lazarus Led

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
04.04.2015
1.400
3.305
188
Imaš šansi da izguraš, ali moraš stalno micati posude da uhvatiš što više sunca. Ova ti izdužena pokazuje nedostatak svijetla što govori da i nemaš neke uslove. Živiš na selu tako da lako možeš naći sajt. Ja sadim u zemlji na sajtu i ne kopam neke velike rupe i opet sam imao solidne rezultate. Bolje ti je i tako odradi, a komšije neće ništa skontati ako budeš poduzeo sve mjere predostrožnosti.