Prvi grow - sa slikama

Hesi Original Sjemenke Hempatia
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija
24.03.2019
16
53
13
19
Pozdrav ekipa...kao što naslov kaže, ovo mi je prvi grow tako da je svaki savjet dobrodošao.

Sjemenke trenutno klijaju u vlažnoj maramici, planirano je sađenje u posude za rajčice (pome, paradajz) pa presađivanje u posude od 15l s rupama.

Biljke idu u prirodu, predviđeni sajt je izložen suncu kroz cijeli dan, cca 11-12 sati u ovom dijelu godine.

Strain: Green Gelato, Royal Gorilla Automatic, Royal Cookies Automatic, Northern Light Automatic

E sad, zanima me nekoliko stvari:
• "najbolja" vrsta zemlje
• gnojivo, vitamini itd.
• trebam li trenirati automatike?
U kući imam blumenerende (zemlja za cvijeće), hoće li mi ona poslužiti ili je bolje da kupim neku drugu?

• Like
Reactions: ironymous

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.446
2.279
188
34
Negdje na Balkanu
Poz shhhh,osobno nebih u maramicu cekao da proklija (kad ces sadit mozes polomit klicu pa ode sve u PM) mozes stavit u casice od jogurta npr ili slicne zemlju i posadit sjemenku,kljuc ti je odrzavat zemlju vlažnom (ne mokrom nego vlažnom) niknut ce ti biljka i imat ces ju u tim casicama do preseljanja na stalni sajt,drugo u prirodi nebih koristio tegle jel privlace pozornost,sto se zemlje tice vise manja svaka ce odradit posao teme ti je okacio opa cupa a vjerojatno mozes i zaolit nekoga da ti bude "mentor".

• Like
Reactions: vladomar
OP
OP
shhhhh
24.03.2019
16
53
13
19
sjeme su proklijale i posađene su, srećom nijedna nije oštećena ...sajt nije nimalo prometan pa ne bi trebalo biti problema s tuđim pogledima, veći problem je što je zemlja puna kamenja i bojim se da korijenje neće pronaći put za pravilno razvijanje u njoj...hvala za savjete, zanima me još gdje ću potražiti mentora

kvalitetan savjet i dobre teme, hvala puno

Poslednja izmena od urednika:
  • Like
Reactions: harihoudini
OP
OP
shhhhh
24.03.2019
16
53
13
19
biljke se lagano razvijaju, rekao bih presporo ...na cookieju se vide ugrizi po listu i fale 2 lista, tek danas je stavljen puzomor, ostale mi se cine u redu...zasad me kisa dobro sluzi tako da nema potrebe da ih nesto pretjerano zalijevam

Prilozi

Vetrenjaca123

Aktivan Član
31.05.2018
99
252
53
Jamrock
Izvini laik sam pa me samo zanima zasto ih drzis u saksijama ako su vec napolju, koji je razlog da se ne posade direktno u zemlju?

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
560
3.973
163
Koliko das, toliko ti vrate. Na direktnom suncu za vrijeme ljeta taj ti kalic/saksija dodje kao Zepter lonac. Svaki drugi dan ih treba obici sa 5 litara vode. Naravno, lijepe se biljke da uzgojiti u kalicima, a jos ljepse u rupama u zemlji. Sretno ti do kraja i ako sto zapne, tu smo...

LupusHerbivor

Aktivan Član
25.05.2018
147
403
63
Pripremi nove sjemenke i nabavi KRAMP. Nisam jednom kopo dalmatinski kamen tak da to nemres meni prodat

Ne jede ti puz biljke nego kukci. Za gerilu moras imat spremne presadnice stare 2 3 tjedna.

Ovo ti kazem da se ne razocaras
Svi smo imali svoje bisere u prvom growu to nam je valjda balkanska karma haha

Sretno kompa drzim fige!!

24.01.2019
98
192
33
114
Ako se nemože kopat duboko,napravi krug od toga kamenja može i više slojeva napuni zemljom i ok.A možeš i te posude na takav način kamuflirat(prvo veće kamenje pa zapunit manjim,nešto poput suhozida)to bi moglo pomoći da se zemlja manje isušuje.Sretno do cilja...:wave: