Prvi grow se na sušenje baca ;)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.10.2016
41
125
33
Northen light x1 (Sensi seeds) White widow x2 (pyramid seeds)

Puštene na slobodu 28.05.2017.
Zemlja koju sam koristio tokom presađivanja je Substral TERRA MAGMA
sve je lijepo zaliveno sa vodom i slavolom 2l vode+30ml slavola.

IMG-20170529-WA0004.jpg
White Widow x1
Prvi dan od presađivanja izgleda kako bi trebalo izgledati.Curka se prilagodila i dise punim plucima :)
Primjetio sam malog skakavca i mislim da bi trebao Neopitrodiom oprasiti. Ako netko ima kakav prijedlog dobro bi mi dosao. :)


IMG-20170529-WA0006.jpg
White Widow x2
Ovdje sam primjetio nekakvu rupu nadam se da je od vode nakon sto sam zalio biljke. Sumnjam na miša pa bi mi dobro dosli savjeti kako pristupiti tom problemu, miša mu.


IMG-20170529-WA0005.jpg
Northen Light
ista stvar kao i sa W.W rupa :(
 
Poslednja izmena od urednika:

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Rupa od poljskog miša ili žabe, ništa zabrinjavajuće. Moja dva omiljena straina, sve fino i uredno, jedino ti ružan avatar. Sretno ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
02.10.2016
41
125
33
nort.jpg Northen se oporavio od stresa i sve su dobile neopitroida jer sam primjetio da su počela skupljanja nametnika :)

nort.jpg W.W1 sve je uredno i napreduje. Neopitroid je isto tako dobila zbog nekakvog malog skakavca. Bolje spriječiti nego lijeciti :)
ww2.jpg W.W2 osim onih zatrpanih rupa nema drugih tragova štetocina :) Isto oprasena Neopitroidom. Nadam se da ce miševi shvatiti da trebaju otici :)
 

Prilozi

  • ww1.jpg
    ww1.jpg
    656,3 KB · Pregleda: 92
02.10.2016
41
125
33
Novi update
:)

Neopitroid djeluje jako dobro i nema nikakvih nametnika. Primjetio sam opet rupu i siguran sam da je miš jer sam osigurao mjesto sa 3 vrecice kose i nema nikakve divljaci u blizini osim ovih bestija malih.
Zalio sam ih sa 3x po 2l uz dodatak Hessi super vita. 1kap na 2l

Ako netko ima nekakvi prijedlog, savjet dobro bi dosao :) :)

Nestavljam sad slike jer nemam razloga, nista bitno i znacajno se nije promjenilo.

Samo neka one meni napreduju uz malo vitamina :) slijedece zalijevanje idem opet sa slavolom.

Lijep pozdrav i masni hed vam želim :) do skorog pisanja :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.

reaktor

♧- ByTpa
Poznanik Foruma
14.04.2016
1.549
11.155
358
Svuda pomalo
Ma nikakvi mamci trakatanci kakvi misevi, nemate potrebe misevi nemaju nista sa ovim :) .Mozda bi bilo Ok da uzmes puzomor ali veliki su oni vise da bi ih nesto poremetilo osim neka divlja zver ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Fille
02.10.2016
41
125
33
Imas kupit gotove mamce za mise, mali paketic keksa 25 kn...
sve je rijeseno :) nema vise rupa. hvala na svjetu. uspio sam ih se otarasiti sa jos kose oko biljki.

Ma nikakvi mamci trakatanci kakvi misevi, nemate potrebe misevi nemaju nista sa ovim :) .Mozda bi bilo Ok da uzmes puzomor ali veliki su oni vise da bi ih nesto poremetilo osim neka divlja zver ;)
nema potrebe za pužomorom :) kao sto si i rekao vec su one očvrsnule a kosa je svoje odradila protiv divljaci :)
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA.
02.10.2016
41
125
33
::::::UPDATE::::
northen.jpg Northen dise punim plucima.

Kako mi je bila rupa od misa, doskocio sam tom problemu i probao sa kosom u rupu malo staviti i zatrpati.
Pokazalo se kao dobro rjesenje prije nekakve kemije i ostalih stvari.
Za sada mogu reci da sam zadovoljan ishodom.

w.w1.jpg W.W-1

Prilagodila se i pocela je sa rastom.
Rezultat nakon 6-dana uz slavol i hesi super vit mi se cini iznenađujuce dobar.
Na vama je da mi kazete uvazeni članovi misljenja i savjete koje su uvijek dobro došli :)

w.w2.jpg W.W-2

Prilagodila se također. Pocela je sa rastom nije se izdužila vec pocinje se širiti i mislim da ce biti obecavajuca :)
Rezultat je isti kao i sa W.W-1.

Zalio sam sam u ovom obilasku sa slavolom+hesi super vit+2l vode. Preventivno sam opet oprasio sa neopitroidom jer vidio sam nakon duzeg promatranja da se gamad od insekata opet skuplja po listovima .

Slijede dva obilaska sa cistom vodom pa bi poceo sa gnojivom.
Od gnojiva mislim koristiti za vegetaciju JaruFerticare 24-8-16 :)
Tako ce i biti. 2g jare na 2l vode pa cu pratiti kako podnosi gnojivo i koliko jos sa njenim rastom dodavati gnojiva.
Za sada toliko od mene a vama zelim ugodan ostatak dana i masan hed :)
 
02.10.2016
41
125
33
UPDATE :) :) :)
Sve je kako treba biti. Pa da pocnemo :)
Norten light
Norten.jpg Norten vrh.jpg Nemam sta puno pricati slika govori sve :) Slavol+hessi=2l vode :)

W.W 1
W.W1.jpg W.W1 vrh.jpg Raste :) Slavol+hessi=2l vode :)

W.W 2
W.W2.jpg W.W2 vrh.jpg Raste :) Slavol+hessi=2l vode :)

Kratak opis :)
Posto kod nas nije bilo nista kise i vrijeme je idealno uz poneku naoblaku odlucio sam slijedeci obilazak Fungicidom preventivno pospricati.
Gledam kako rastu i nekako mi se cine kao da nemaju dovoljno svjetla ??? Malo su kao izduzene??? Recite svoje misljenje ako griješim.
Redovno oprašim neopitridom nakon svega.
Uživajte i masan vam bio hed :) :rasta:
 
02.10.2016
41
125
33
:::::::: UPDATE ::::::::::
14.06.2017. Prvo gnojenje sa jarom 24/8/16 vege nakon presađivanja . Iako je malo rano, morao sam zbog obaveza uraniti sa gnojivom.
Rastu iz dana u dan za nepovjerovati svaki obilazak je novo iskustvo ;)
Redovno su dobivale Slavol i hessi super vit pa moram reci da sada pumpaju punom snagom.
Pošpricano je Fungicidom preventivno :) tako da sam sada bez bige jedno vrijeme.
Bilo je neke nedoumice sa vremenom koliko imaju sunca i to je sad iza mene i evo slika da vidite napredak :)
Svaki komentar ili kritika je dobro došla :)


Northen
Northen.jpg Ljepota oku vidljiva :)

W.W1
W.W1.jpg Perjanica :) Samo neka vrijeme posluži :)

W.W2
W.W2.jpg Bila je malo zaostajala sa razvojom za razliku od sestre ali mislim da je vec rastom i svim ostalim se izjednačila.

Ljudi slobodno recite svoje misljenje ako ima netko kakav savjet da mi podari bio bih mu zahvalan.
Ugodan vam dan i masan hed:)
 
02.10.2016
41
125
33
Update ;)
Sretan sam kao malo djete kad mu netko kupi čokoladu.
Danas je 22.06 i dan za obilazak.
Kako stvari stoje nakon prvog gnojenja sa jarom 24/8/16 izgledaju bolje nego ikad i zdrave su sto je najbitnije malo je Northen dobio po lampi od gnojiva ali jak je on :)
Primjetio sam malo nagriženih listova na W.W1 odmah sam djelovao sa Neopitroidom, ostale su kao bomboncici em su boji em su čokoladni :)
Uglavnom da prijeđem na stvar u vezi LST, pripremio sam špagu, za razvlačenje gumu da se nebi urezalo i da izbjegnem sto manje stresa,nož spreman i sve sam to poslagao po stolu i normalno da sam totalno zaboravio na to kako sam se zaigrao sa psom.
Krasno sam se iznenadio kad sam dosao i poceo vaditi stvari kad ono u jeboteeeeeee reko Lili(pas) da nisi ti možda ponjela sve to pa sakrila i sad me zajebavas ovakvog udimljenog. Priznaj da jesi necu ti ništa dam ti keksic znas da ja tebe volim... Pas me gledao blago telecim pogledom i nista me nije razumio. Uglavnom zaboravio sam dio opreme ahahah

Evo i slika od obilaska........
Northen
Northen.jpg

W.W1
W.W1.jpg
W.W2
W.W2.jpg

:) triogušt :)
Triogušt.jpg
Sve sam slavolom i hessiom zalio a oprašene sa Neopitroidom naknadno.
Sretan vam i suncan dan. ;) :)
 

Maks031

Trust In Trance
04.03.2017
86
520
83
Ja isto mislim da te Lili za*ebala :cool23: Yara drma nema šta buraz... :thumb: Mislim da ti nije hića toliko sa savijanjem, donji dio je još donekle neometan. Tak da opušteno, stigneš.
Kako izgledaju sada, ne moramo ni komentirat jelde :sun2:
 
02.10.2016
41
125
33
lili je kriva za sve :) hahahah toliko sam ju vec izdresirao da mi ode oko njuskati i zapisavati da nepricam o fazanima koje tera. Yara je brutalna mislim da je od zadnjeg puta do sada nabujala za nekih 10cm sto me ugodno iznenadilo W.W2 mi je perjanica :) zato cu W.W1 ubiti od treninga dok cu ovu ljubimicu malo poštedjeti jer se bas pravilno razvija :)
Za Northen ti netreba pricati :) znas sve kako ce biti :)
Samo sunce nam treba i neka se ovako nastavi :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Maks031
02.10.2016
41
125
33
Update

Poštovanje dragi ljudi. Nisam bio aktivan neko vrijeme pa da pocnem.

Nakon obilaska 25.06. Dobile su drage mi biljoze svoju dozu yare, hessia, slavola :)
Jedan mi je W.W1 pocela neka živina grickati pa sam nadodo malo vise neopitroida zlu netrebalo :)
Stanje tog dana nemoze biti bolje. Poslije podne kad se nevrijeme spustilo 40l na metar kvadratni je palo kise.
Dan dva iza toga opet nevrijeme i opet pljusak od par sati.
Moram reci da sam bio u strahu sto cu zateci tamo ako ikad odem od tog nevremena.
Pa da pocnem sa slikama :)

Fotografija lupita na dan 25.06.

Northen Lights
Northen.jpg Northen x2.jpg Northen x3.jpg Lijepo buja. Izgleda mi bas kako treba.


W.W 1
W.W1.jpg W.W1 x1.jpg W.W1 x2.jpg Tu je na slici prikazano kako nesto gricka ali samo jednu stranu. Drugi W.W kao da je na drugoj planeti a ne jedna pored druge.

W.W 2
W.W2.jpg W.W2 x1.jpg W.W2 x2.jpg Perjanica :)

Ljudi slobodno mi recite nekakvo mišljenje oko tog grickanja listova. Mislim da cu uzeti Bio Plantella i poštrcati po njoj :) ako netko ima savjet oči ce mi biti uprte u monitor :)
Toliko od mene sa danom 25.06.2017