Prvi grow u zivotu. Auto=[Speed Bud-Female Seeds], Foto=[Critical-Royal Queen Seeds] Mentor @Cili

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Hahahahhahahhahhahhahaha fino uzmi onu plantella balkonia
I presadi na sajt sto pre možeš i uživaj.

Posle presađivanja 10 dana vidi u poljoprivrednoj apoteci slavol vvl - bočica od 100ml = 1euro bar kod nas u Bosni i zalijevaj.
Inače sve ide dobro kada kupiš zemlju ne moraš gnjoiti 3\4sedmice

Jel i Criticala Automatic?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Atox
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Samo ti promesaj sa malo ovcijeg, a kasnije ces djubriti sa njim, kad poraste... ali izmesaj ga u zemlji, obavezno, i sa tom kupovnom, obicnom, i oko 10% ovcijeg na to... Mnogo je to velika razlika, svi preparati ne mogu da pomognu napolju koliko kvalitetno djubre pravi kvalitetnu zemlju i dobar plod.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Atox

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
#Update 8 - 08/06
Pre svega zelim svima da se izvinim sto nisam bio tu skoro nedelju dana, bio sam u guzvi, bio sam van grada, a nisam ni hteo da radim update pre presadjivanja... Imam i dobre i lose vesti, prvo idu lose..
PRE OVOG UPDATE-A, SVAKA SLIKA NA KOJOJ PISE DA JE CRITICAL TO JE USTVARI SPEED BUD I OBRNUTO
Verovali ili ne, ispostavilo se da sam ih pomesao.. Kao dokaz moze da se vidi da je biljka procvetala (ako ne gresim naravno..)
Dobro, idemo dalje, pomesao sam sad ove velicine slova ali sta je tu je..
Kada sam presadio biljkice,
Critical ( Bivsi Speed Bud ) je posle nepunih 2h visnuo, znaci mrtav, od kako sam ih presadio.. Potove sam iseko, nisam hteo da rizikujem, medjutim on je visnuo, evo slikica..
critical 1.jpg
Ucvrstio sam ga da ne visi skroz, zalio sam ih i posao, videcu sutra.. Idemo na malo lepsu stranu ovog update-a :puuuh::
Rupe sam iskopao, nadam se da su dovoljne, dok sam ih kopao smucila mi se i nasa voljena biljka i sve, ali nisam odustao :crazyd:

Stajsko djubrivo ovcije 10%, 45% kupovna i 45% sa sajta..
speedcritical.jpg Speed Bud je pustio dlacice, ok je, valjda ce bude nekoliko hedica :D Inace mnogo lepo mirise, zamalo da ga pojedem smiley9934
speedbud2.jpg
speedbud1.jpg speedbudcv.jpg
Critical je bio ok dok ga nisam presadio..
critical2.jpg
To je to sto se tice update, valjda ce
Critical da se izvuce, pre nego sto se to sve desilo, stavio sam na klijanje jednu WW fem. , ne znam, mozda je malo kasno sad, ali sta je tu je, bice u veci pot dok Speed Bud ne zavrsi sa cvetanjem (5 nedelja/tjedna)..Imam neki strah da necu puno da dobijem od Critical ali svejedno imam zelju da biram sta hocu da zapalim.. Mislim zvuci kao da imam 10 sorte pa da biram, ali opet za mene koj prvi put sadi svoje, birati izmedju 3 sorte je neopisiva sreca i nezamisliv osecaj :lol:
Zalio sam ih, valjda ce sve biti ok.. Do sledeceg puta, pozz! :razvaljen::
:vutra::let:
 
Poslednja izmena:
03.06.2016
77
244
33
31
Mislis zbog ovoga na zadnjoj slici speed buda? Brijem da ti to nisu dlacice... no nisam bas strucnjak pa pricekaj da ti potvrdi jos netko netko drugi sa vise iskustva...
..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Atox

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Kao dokaz moze da se vidi da je biljka procvetala (ako ne gresim naravno..)
Speed Bud je pustio dlacice, ok je, valjda ce bude nekoliko hedica :D Inace mnogo lepo mirise, zamalo da ga pojedem smiley9934

Na slikama se ne vidi lijepo ali i meni je bila mirisala i nakon 2\3 dana izbacila pistile, tu je to.

.
Kada sam presadio biljkice, Critical ( Bivsi Speed Bud ) je posle nepunih 2h visnuo, znaci mrtav, od kako sam ih presadio..


Critical je bio ok dok ga nisam presadio..



To je to sto se tice update, valjda ce Critical da se izvuce,

Najvjerovatnije da si mu oštetio korijen oporavit će se i sigurna sam da će bit finog dima.

ali nisam odustao :crazyd:

Stajsko djubrivo ovcije 10%, 45% kupovna i 45% sa sajta..
stavio sam na klijanje jednu WW fem. , ne znam, mozda je malo kasno sad,
ali sta je tu je, bice u veci pot

..Imam neki strah da necu puno da dobijem od
Critical

To je najbitnije

Priprema zemlje super

Nije kasno samo, napravi zemlju ko ovim dvjema zaštiti od divljači i puževa pisala sam ti to već

Biće šta bude, bolje nešto nego ništa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: RAOZA. and Atox
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Pre 20 dana je tek pocelo pravo sunce, a u vecini slucajeva kada je out u pitanju, ako treba 21 dan, bice za lupam 26,29, nekad pre nekad kasnije... sto ja ne vidim kao nesto lose, samo nek ona raste.
@Štaćukadjevolim ako mislis da je sad najbolje sunce za cvetanje, zasto onda vecina out-a cveta avgust, septembar, oktobar?
Opusteno sa tim @Atox , sad ce to uskoro ako jako mirise! Citaj sve i slusaj sebe, uvek bilo najpametnije. Svi ti mogu dati savet, al mi gledamo slike i pametujemo nemamo tvoju biljku pored sebe :D
 
Poslednja izmena:
  • Haha
Reactions: nebitanlik123

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
@Štaćukadjevolim ako mislis da je sad najbolje sunce za cvetanje, zasto onda vecina out-a cveta avgust, septembar, oktobar?

Pročitaj fino pa odgovori
Čovjek želi da ubode ww
Nije rano 09.07 je ima još 2\2ipo mjeseca da se razvije do cvjetanja ,pošto je napisao da je samo fem ww, ako je auto ww vrijeme je prelijepo i procvjetat će prije na par dana 08 mjeseca ili u početkom 08 mjeseca pročitaj završne out dnevnike pa vidi da neki auto sade i u 05 mjesecu, i iskusni groweri griješe prilikom sandnje u outdoor-u a razlog je što se ne može zaštititi od Božije sile, sadi se naravno ako vrijeme dozvoljava, a vrijeme dozvoljava. :joint:

Ovdje smo da se družimo, da učimo, da dijelimo novosti, da pomažemo jedni drugima, da prihvatamo kritiku od neiskusnih i iskusnih growera, ne može preko noći se uzet cijeli kolač ako ti neko da komad, a ne da ismijavamo jedni druge kako bi dobili na tome bodove. :);)
 
Poslednja izmena:
25.05.2016
233
194
43
Balkan Heart
Ajde ovako, da se Atox ne zbuni, nemoj citirati moje 2 reci, jer ako procitas videces da su se odnosile na "dlacice" da li su izasle ili ne, za to sam rekao da je rano. Sto se tice sadjenja, nije ni rano ni kasno, sada je pravo vreme po mom misljenju, bila auto ili foto. Neka neko od moderatora ovo moje obrise, da ne spamujemo covekov dnevnik. Inace proveri koji je mesec :)
 

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
#Update 10 - 12/06
Pozz za sve, nije me bilo pa evo 4 dana.. Critical po mom misljenju zakrzljao.. WW proklijao istog dana, poneo sam da ga presadim i kako izvadim tako mi ispadne i izgubim semenku, stavio sam drugu na klijanje malopre.. Iskreno gubim volju za sve, i za urednost update i sve.. Evo neke slike koje sam slikao.. Jedino ovaj speed bud ako bude ness od njega, ovaj critical ne mrda, poceli listovi da mu venu.. Evo slike i tjt poz za sve
critical1.jpg critical2.jpg speedbud.jpg speedbud2.jpg