Prvi grow u zivotu. Auto=[Speed Bud-Female Seeds], Foto=[Critical-Royal Queen Seeds] Mentor @Cili

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
#Update 23 - Poslednji
Harvest
Pozz svima, nisam se javljao dugo, uglavnom nije ni bitno predjimo na stvar..
12.10 sam ovako zatekao biljke..
23232323.jpg
Kada sam prilazio sajtu, obicno je virio vrh od Criticala, kako sam prilazio sve blize i blize tako ne vidim ni jednu biljku, u jednom trenutku sam pomislio da je to to neko ih je naso sad samo fali da me zaskoci neko i otiso ceo zivot u *****, i u tom trenutku iz zbuna neka divljac izleti (ziv se presecem) i pobegne, ja od straha i od andrenalina ruke nisam osecao, nije ni bitno, uspravim ja biljke, vezem ih, zemlja se natopila previse i duvao jak vetar i obe biljke su legle dole.. Pocnem ja da vezujem sve to da sredjujem, nisam je jos smirio od kako divljac izletela, vezujem ja tu, sve tiho bez buke, kad cujem ja neko suskanje.. Podignem glavu, provirim kad ono prolazi neki covek, svega 5-6m od mene, a ja cucim pored biljka i vezujem... Cutim ja, pricam u sebi da ne panicim, razmislim lepo sta cu, i u krokodil stajlu izpuzim van sajta, odjednom sam snagu dobio znaci u zivotu onako nisam isao brzo u krokodil stajlu (znate svi na sta mislim, puzanje na stomaku).. Nista covek ode, ja se vratim posredim tu sve lepo i paljba.. Evo kako je sta izgledalo pre nego sto sam posao sa sajta..
123123.jpg 232323.jpg 322323.jpg 123213123.jpg asdasdasdadasd.jpg asdasdasdasdasdasd.jpg
Nista sve to prodje, biljke su obrane 15.10... Slikao sam dosta stvari, i koren i sve ali ispalo je nesto sta je ispalo i morao sam iz galerije da obrisem radi sigurnosti, bolje da prebolimo tih par slika kako je izgledao koren itd nego da ispadnu problemi... Speed Bud sam istog dana otrimao i okacio, Critical je sedio u kesi 2 dana dok nije bio otriman..
Speed Bud
asdasdasdasdasd.jpg
Critical nije imao ni trunku plesni, a ni Speed Bud.. Ali.. Otriman je i Critical, i morao sam na put da krenem (3 dana) i MRZELO me je da se popnem na tavan i okacim i Critical nego sam ga ostavio u kesi i kao sto i svi mozete da predpostavite, skoro 50% mi je pojela plesan.. Toliko sam bio iznerviran i toliko mi je bilo krivo da nisam imao volju da cupkam itd da sredim to i okacim ono zdravo.. Ubedim sebe, uzmem i sredim to i okacim.. Evo slika u kesi kad je trim zavrsen (mozda trim nije najbolji ali no hejt, prvi put je) i slika kad sam izvadio iz kese posle 3 dana i delic koj sam bacio zbog plesni
dsasadsa.jpg asdasdasdasd.jpg asdasd.jpg
Crna kesa je bila dosta velika i skoro puna, znaci dosta je imalo, sve ovo pisem i hocu da vam docaram jer mi je mnogo krivo.. Ali sta je tu je, sl god bice bolje..
Sada je sve lepo spakovano u teglama.. Evo slika
123123123.jpg
U pitanju su velike tegle, nisu one kezual kao sto koristimo za pekmez, iskreno, nisam merio tezinu ali sam zadovoljan kolicinom.. Imam jos jednu ovakvu manju teglicu Speed Buda ali nije mi bio tu kada sam slikao.. 2 vece tegle su Critical, a 1 manja je Speed Bud..
am1.jpg
Levo je Speed Bud, a desno Critical
Sto se Speed Buda tice, dosta mirise zelenkasto, ne znam kako da objasnim, mirise kao trava, ona prava trava, zeleno nekako.. Dosta baci na smeh, ima grozan ukus nekako, nije preterano jaka, fina je za iskulirati i bilo koje doba dana..
Critical ima dosta jak miris, po mirisu se oseti da nije strain za zezanje.. Svaki bud je tvrd kao kamen, lepi se.. U prvih pola sata baci na smeh, uopste ne daje znak da je jako, a onda kad zakuca jedan stone, to je jedan uzas, rastavi coveka da ne zna gde se nalazi i drzi dosta dugo..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Evo druzino dosao je i taj dan kad ce ovaj dnevnik da se zavrsi.. Zelim da se zahvalim SVIMA koji su pratili dnevnik, bili tu da mi pomognu i motivisu me, hvala mentoru @CilI -u na pomoci..
Ukoliko u buducnosti neko ko planira prvi grow cita ovaj dnevnik, moj savet je da ne budete lenji, ja mogu da budem cist primer sta ce da se desi ako nekog mrzi nesto.. Znaci nek se zavrsi odmah sve, nemojte da vas mrzi i posle je sve 5 ...
Jos jednom HVALA SVIMA na podrsci and peace out do sledece sezone!:razvaljen::
:vutra: