Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.11.2016
8
4
3
29
E ovako prije svega pozdrav kolegama
Uskoro krece moj prvi outdoor grow,sajt pripremljen nema šanse da nalete ljudi na njega,nabavio par semenki domaje,pa sta bude nadam se da ce od 5 biti bar 2 zenskarice,zanima me kad posadim i bude zenska bez oprašivanja da li u njoj dolazi isto semenki ako da,da li ih mogu izvaditi prije harvesta i posaditi(ako je ko svatio sta hocu da pitam )

Drugo pitanje posto je u pitanju moj 1.grow ako se desi da dobijem 1 zensku biljku samo da li je pametno da uradim klon,gledao sam tutoriale vidio kako se klonira pa ne znam koliko je pametno pokusati ako se ima samo jedna biljka,koje su šanse da i nju unistim pa od 2 moguce da ne dobijem nista i onda opet ajmo jovo nanovo
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
,zanima me kad posadim i bude zenska bez oprašivanja da li u njoj dolazi isto semenki
Zenska je zenska,ako se ne oprasi nema semenke eventualno moze da pohermi od stresa pa da ti baci menke ali to je nesto drugo nevezano sa tvojim pitanjem sada.
1 zensku biljku samo da li je pametno da uradim klon,
Mozes skinuti klon od mama pokrenuti ga i pikujes ga u zemlji,slabije ce ti roditi jel nece stici da se razvije kao mama jer ce imati slabu vegetaciju osim ako ga ubacis u box pa izvuces njenj krajni potencijal,to ti je ukratko.Druze moras da se vratis na citanje ovo sto si pitao je neko osnovno znanje o uzgoju a ti nisi dobro shvatio neke stvari,moras se informirat vise...;):joint2:
 

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
Kako to od par (2kom) dobiješ 5 komada ? pa ti si mađioničar :)

Biologija za šesti razred - kako nastaje semenka kod biljaka .

Skraćeno - seme dolazi na kraju ciklusa i zrelo seme znači (oprašena) zrela biljka i ta semenka ide na čuvanje za sledeću sezonu .. ne možeš napolju saditi po zimi ... (jedino ako nećeš indor )-
da nadoknadiš muške od onih par .. a mogu biti i sve muške i sve ženske ..kombinacije od 5 semena su velike ..

Umesto da tipuješ prognoze , bolje čitaj forum i nauči osnove kako da i od jedne biljke napraviš dobru žetvu ... jer i sa pet ženskih biljki može biti nula prinosa , ako bude pet kržljavaca :) ili pet manekenki

poyy , samo mirno i polako :) ima fore do oktobra ihahahaj
 
08.11.2016
8
4
3
29
Hvala svima,bit ce slika u buducem periodu,pricao sam i danas sa nekim ljudima objasnio mi je lik dosta stvari,pa uz malo srece nadam se da ce biti uroda
 
08.11.2016
8
4
3
29
Možeš nam ovdje napisati šta ste, pričali možda ima nešto što niko ovdje ne zna?
vecinom su stvari vezane za sajt posto ja radim outdoor blizu šumskog predjela zemlja je vise nego pogodna sunce je tokom citavog dana tokom ljeta kisa rijetko pada pa se cesto mora zalivati kod njih je prije 2 god desilo se nesto pa ne znam koliko je to dobro ili ne naime njihove biljke su se razvile preko 2 m bas zbog pogodnih uvijeta i jos su se mogle razvijati tako da su dobili ne zrele budove od kojih i nismo imali prevelike doze opustanja ali zbog mogucnosti provaljivanja ljudi na sajt morali su odstraniti te biljke pa sam dobio savjet da na dubini oko 30-40 cm postavim jednu dasku i sl koja bi zaustavila korijen da nastavi sa sirenjem tako cu dobiti "normalne" biljke sa finim hedovima..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Remus19

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
vecinom su stvari vezane za sajt posto ja radim outdoor blizu šumskog predjela zemlja je vise nego pogodna sunce je tokom citavog dana tokom ljeta kisa rijetko pada pa se cesto mora zalivati kod njih je prije 2 god desilo se nesto pa ne znam koliko je to dobro ili ne naime njihove biljke su se razvile preko 2 m bas zbog pogodnih uvijeta i jos su se mogle razvijati tako da su dobili ne zrele budove od kojih i nismo imali prevelike doze opustanja ali zbog mogucnosti provaljivanja ljudi na sajt morali su odstraniti te biljke pa sam dobio savjet da na dubini oko 30-40 cm postavim jednu dasku i sl koja bi zaustavila korijen da nastavi sa sirenjem tako cu dobiti "normalne" biljke sa finim hedovima..


Možeš i kantu jupolku ukopati u zemlju samo na dno probuši rupice da voda prolazi, malo odozgor zemljom pokri kantu i sve pet

Koji ćeš trening radit, koje gnjoivo ubaci par slika Jel odma na sajt ili ces je malo od njegovati kuci pa preradit na sajt malo koju sliku stavi vidi malo kako s dnevnici vode


Ne citiraj post na koji odgovaraš ako nema drugih postova iza njega. I pročitaj pravilnik još jedanput. Pnt.
 
Poslednja izmena od urednika: