prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.02.2010
38
0
0
35
drzim je nekoh 10 cm od lampe imam dva ventilatora jedam 8 drugi 12 cm

neraste tolko u visinu
pa jel neraste dobro mislim za tolko vremena
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
one su se pocele izduzivati kad su bile na prozoru slabo svjetlo,sad drzi svjetlo sto blize i citaj sve o indor uzgajanju
 

mjesecar

Aktivan Član
02.06.2009
318
32
0
37
s obzirom da je bila na prozoru mjesec dana lijepo napreduje i lijepo se razgranala nemogu da vjerujem da je to uspjela na prozoru i to u ovo vrijeme lijepo izgleda ali za cvjetanje ti treba 3+vise svjetlosti e to ce biti problem pa razmisljaj da kupis par stednih crvenog spektra samo citaj i nemoj pisati post za postom.oksretno
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Stedne drzi na 3-4 cm od biljke posto ne greju puno i vent neka ti duva izmedju biljke i stednih... Za prozor je ok,s' obzirom da nema Sunca. Zemlja se prvo na povrsini osusi,tako da na oko izgleda suva,ali ispod povrsine moze biti jos uvek vlazna...
 
06.02.2010
38
0
0
35
jel tako nece bit prevruce za biljku temeratura boxa mi je od 27 pa nekad i 31 stupanj imam jedan ventilator sto ispuhuje i jedan sto upuhuje box je dimenzija 30x25x80
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Temperaturu meri u visini vrhova biljaka i treba ti jedan vent koji ce duvati izmedju vrhova i svetla...
 
06.02.2010
38
0
0
35
stavio sam jedan vent odma ispod sijalica on odma i upuhuje svjezi zrak.... oce mi biti dosta 3 stedne od 23w crvenog spektra za cvjetanje
 

kiLDer

Aktivan Član
07.11.2009
290
18
0
49
Za tako mali box mozda i bude,ali probaj makar jos jednu nagurati. Druga stvar vent koji ubacuje vazduh bi trebao biti pri dnu a koji izbacuje topao vazduh pri vrhu box-a,tako da njima samo potpomazes prirodno kruzenje vazduha. Znas valjda da topao vazduh ide gore...
Cak mozes ako ti je veca temp da stavis oba venta pri vrhu da izbacuju topao vazduh,a na rupi pri dnu ne moras ni stavljati vent...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa na kojem ti je režimu lampa,koliko dana a koliko noči imaš,jesi je stavija na "cvijetanje" uopče?
Nemaš nikakav info,a forum je pun informacija šta,kako i zašto.
Nemoj da te linost krpa,zaviri malo u uzgajanje i sticky ili ti "zaheftane" teme:)
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Muska ili zenska....mozes odrediti nakon 10-20dana nakon sto prebacis na 12/12 rezim.

Ti pod hitno radi lst ili scrog ili rezi vrh... da dobijes vise vrhova jer ovo sto imas i da prebacis dat ce ti jedan mali vrh na kojem neces imati ni 5 grama..uzaluzd trud i novci za rasvjetu.

Takodjer pri prebacivanju na 12/12 rezim moram obavezno staviti crvene zarulje..znaci ak imas 3xplave,izbaci 2 i ubaci 2 crvene....

Moj osobni savjet je da vec sad stavis neke druge sjemenke na klijanje i izvuces maksimum iz njih.Imas hrpu dnevnika gdje svi savjetuju kako sta..meni osobno za takve domaje je najbolje ono...stavis resetku i pustis da svi vrhovi dodju u istu visinu i izvzces maksimum od nje...

pa pokusaj i sretno.
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
ma dobro je to...ali sve u svemu izgleda jako siromasno lisnom masom i kazem jos jednom...stavi si vec nekaj drugoga na klijanje pa odradi to bolje...potrosit ces struje vise nego sto kosta tih par grama sto ces dobiti.premala je sva..nije se razgranala ni najmanje..ako se uskoro ne razgrana...ili ces dobiti jedan vrh..ili je MUSKO...naravno sto ces vidjeti tek kad prebacis na 12/12.

ili..... drzi ju fino na 18/6 i lijepo savijaj.a onda ce mozda u medjuvremenu dobiti jos lisca i jos grana,pa kad prebacis,ako bude zensko dobit ces vise vrhova...