Prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

eddie_marley

Banned
Banovan
15.03.2011
0
0
0
33
jel moze neki moderator da mi napise sve ali bas sve kako se growa biljka bio bih vam mnogo zahvalan jer ceo dan unistavam oci na kompijuteru butajuci po forumima i uvek naidjem na razlicite odgovore help please .......:sick: of kompijuter
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ma može kompa, nema frke... Jel da i zaljevamo umjesto tebe?
Pa da, ljudi su bezveze pisali po forumu tisuće i tisuće postova kako se uzgaja vutra... tako da maaaa nema frke evo budemo za tebe opet.
Kako bih te instabano da mogu jooooj :icon_lol:
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Mama te kulturi nije naučila!
Prvo se pozdravi zajednica i prestavi ja mislim pa tek onda možda neko pitanje.Al pomogučnosti ne takvo da moramo knjigu na pisat.
Preopširna tema koja ima miljon varijacija.Al ako ti se neda čitat imaš u mom potpisu kolekciju filmiča pa ti gledaj.
 

eddie_marley

Banned
Banovan
15.03.2011
0
0
0
33
kao prvo ovo mi je drugi profil na forumu sam vec jedno 6-7 meseci i procitao sam pa verovatno jedno 70% postova i nijedan se ne poklapa sa drugim a ovo za zajednicu sam stvarno zaboravio IZVINJAVAM SE :SSSSS sad posto sam se izvinuo jel moze neko da mi pomogne
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
Alo momak,sve ti je napisano već! dnevnici,imaš u potpisu mr.dr. smoka link na filmiće koji ti imaju čak i titlove! brijem da ti je to dosta
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Nema duplih profila. Em si rekao em ih forum sam registrira. Čitaš krive stvari ako u pola godine nisi shvatio osnove. Netreba komplicirati,pogotovo outdor jer nije nuklearna fizika.
 

neo

Aktivan Član
06.12.2010
77
6
0
45
cist bezobrazluk...ne poklapa ti se post...pa prvo kreni pa ce ti neko pomoci...dupli profil...dobar tarki kad kaze da zaliva umesto tebe...evo ja cu ti pomoci oko djubrenja...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.