prvi grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.10.2011
31
1
0
31
e ovako odlucio sam da napravim jedan indoor grow za sebe ,biljka nebitna ,gde naci semenke u srbiji ,kako i sta raditi ,koliko im treba mesta koliko rastu i koje osvetljenje u slucaju kutije kakav air flow treba ?hvala puno unapred
 

huana.meri

Banned
Banovan
30.11.2010
1.110
7.467
258
pa daj se bar malo potrudi, nemaš jedno pitanje nego baš sve ti je pod upitnikom, kad naletiš na problem uvjek će ti netko pomoći, no prvo preporučam da pregledaš 50 dnevnika koji su završeni, pa da se odlučiš koji bi tebe zadovoljio, onda ga kopiraš jer skoro svaki ima podatke o mjerama, lampama i sl., samo polako i predano.
Malo kopaj po forumu, a ne odmah da ti svi nešto pomognu a ti nećeš ni 5 % razumjeti što ti ljudi govore, educiraj se , to ti je biblija u uzgoju, samo čitaj i uči.

Sretno, poz...:b_cyclops:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Z&N
31.10.2011
31
1
0
31
hocu evo sad gledam bas ,al reci mi koja je biljka naj zahvalnija za uzgoj po tvom misljenju ,meni treba samo jedna nemam mesta gde da stekam vise a i ne treba mi posto je samo za mene :)
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Posto ti je biljka nebitna...probaj sa paradajzom...

Bar nece biti velika steta kad umre jer se nisi potrudio citati po forumu...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
mihilow je napisao(la):
hocu evo sad gledam bas ,al reci mi koja je biljka naj zahvalnija za uzgoj po tvom misljenju ,meni treba samo jedna nemam mesta gde da stekam vise a i ne treba mi posto je samo za mene :)

najzahvalnija (pise se zajedno) po kom pitanju? ni jedna nije savrsena za grow, sta ti je primarno?
 
31.10.2011
31
1
0
31
ja bi rado napravio prvi grow purple haze-a :) ali to ako odem u amsterdam sa devojkom za novu godinu ,primarno hmm pa ja bi skunk :) ako ne neki brid ,sta mozes o te tri vrste da mi kazes ?a za gramatiku hvala ucio sam 48 sati nisam spavao za kolokvijum koj sam saznao dan ranije da imam :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nadam se da si polozio kolokvijum, a ako se troumis oko straina-a, uzmi skunk za prvi grow, sasvim ok, a izbegavaj haze dok se malo ne uigras
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.