Prvi GroW,

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

KorisnikVutre

Aktivan Član
12.07.2012
243
425
0
34
Daj citaj malo forum.. ne gledas pistile nego trihome, pistile pocmu smediti vec na pocetku cvjetanja kod nekih biljaka, gledaj sto si napisao, 21.05 su ti imale tek 4-5 cm, a polovinom osmog mjeseca pocme cvjetanje, sad je 10.09.. nemoguce da su ti spremne za branje.. pogotovo jer si kasnio sa growom, trebao si to prije posaditi, vec polovinom treceg, po onome sto sam vidio grow bi ti trebao biti spreman za harvest negdje krajem polovinom desetog ako ne i kraj,
 
10.07.2012
49
4
8
32
Ja sam mislio da pistile oznacuju kad treba brati..

A kako da prepoznam po trihomima kada treba brati i kako da prepoznam trihome.. mozeli se to ikako znati bez mikroskopa..
 
10.07.2012
49
4
8
32
Nije me dugo bilo privatne obaveze .. dvije biljke sam skinuo ewo urod sa druge biljke bilo je negdje oko 50 ak grama vutranije bas najbolja ali ima efekta ... po dani je nevalaj pusit posto meni da neki osjecaj paranoje ,kao da me netko prati ..a po noci zesstoko sranje... na mene djeluje kao da mio uveca osjecaje sta god radim u to se udubim i to je to ,samo okus mi je malo ljut i svaki put kad povucem dim zakasljem se .. ewo slika ispod


Uploaded with ImageShack.us

Danas cu slikat trecu biljku onaj e jos citava ali je na losem mjestu nema sunca a i lose je vrijeme a po meni ni blizu nije da je gotova ...
 
10.07.2012
49
4
8
32
Evo jos jedna biljka kojami je ostala jos nju da poberem



Uploaded with ImageShack.us


a sta mislite na ovo posadjene vani prije 15 ak dana i topirane odma ewo slike da li bi ovo upalilo kad bi topirao dok su ovako male ne bi bilo nikakvi problema

66469847628901116705893.jpg



66469847628901116705893.jpg
 
10.07.2012
49
4
8
32
PowerSeed je napisao(la):
nije problem sto je topirana nego sto je vani, onu neobranu bi mogao pustiti jos, prilicno je zelena

to sam iz zajebncijej ubacio sjeme iz prve biljke da vidim hocel niknut.. da znam da ostavim z a proljeca...a ova zadnaj je pod stepenistem malo sunca dobija 2 h dnevno i neka stoji sve dok nepocne mrznit napolju pa cu je onda skinut ..
 

cane corso winer

Aktivan Član
02.01.2012
112
110
0
50
Rayden...ja postujem tvoj entuzijazam da dobijes nesto da nekupujes ali kad vidim ovako da se biljke zlopate moj bi ti savet bio da prvo organizujes i planiras vreme,mesto,nacin kako ces biljke da odgajas i dovedes do kraja a ne ovako ostavis napolju pa sta oj Bog da a na kraju je i oberes zelenu.Drugo ova sto je u blatu sva zalepljena i rekao bih u obicnu zemlju gurnuta ...ja bih je pre iscupao i bacio nego da je gledam ovakvu.Hoces vutru a pri tom je das 0.5% onog sto joj najvise treba a to je svetlo i dobra zemlja.
Moje...aj kazemo kritike mada nemam prava nikog da kritikujem prihvati kao dobronamerne i potrudi se da sledeci put to lici stvarno na nesto,iskreno i ova ubrana mi lici vise kao povadjen korov pored puta nego na maru :).Al na kraju krajeva mlad si,hoces i najvaznije imas gde da naucis (Vutra.org).
Pozdrav i potrudi se da bar ovu zelenu izguras kako je propisano jer biljka izgleda sasvim korektno u odnosu na predhodno vidjeno.Puno pozdrava!
 
10.07.2012
49
4
8
32
ma ove male su samo eksperiment a ova velika neznam kud bi sa njom provalili mi sajt ,pa sam morao negdje jbg ,kakva bude neka bude moze biti meni ...a ide proljece ,kad posijem plantazu ima da mi mozebiti 5 godina :D,