Prvi Guerilla Grow (2019)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
07.04.2018
34
35
18
35
Posle skoro godinu ipo citanja po forumu odlucio sam se na guerilla grow

*Mozda sam malo poranijo sa otvaranjem dnevnika ali sam jako uzbudjen :let:


Seme : 2 domaje i 3 Sensi Skunk

Zemlja : Substral - Teraa Magma

U planu mi je da je pomesam sa ovom sa sajta .
Zemlja na sajtu je vlazna iako nije bilo kise i ima u zemlji puno trnja korenja i trske ( negde sam procitao da to znaci da je dobra)

Sajt : Sajt mi se nalazi iza male sumice na pocetku velikog divljeg polja trske . Po mojim procenama trebalo bi da bude direktnog sunca od nekih 11-5/6 .
Jebe me to sto ne znam sta da radim sa tom trskom jer mozda bude pravila zaklon od sunca




Na kraju slike se vidi da sunce zalazi a ja sam mislio pri zemlji da ih posadim 54463193_2287979144856486_2776602567663157248_n.jpg Odavde sunce izlazi 54521243_2000494196925597_8575372423778533376_n.jpg

Ovde cu otprilike da ocistim zemlju i posadim bebice 53625684_2356380501047142_7156905722758823936_n.jpg



Klijanje : planiram da ih na klijanje stavim 20. marta i da ih drzim par dana na prozoru pa na Sajt i preko svake boca od 5l da ih stiti od bubica dok ne ojacaju

Ako imate nekih pitanja,saveta ili kritika slobodno napisite
::banjahanje::
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Možeš li prići lokaciji s najmanje dvije strane bez da te vidi svako živ?

Sretno!
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
nemoj klijati sve odjednom, jednu tad kad si rekao, drugu u aprilu, ostatak u maju. flajke koje ces stavljati preko biljki, moras da odseces vrh i dno da se biljke ne bi skuvale. rupe gde sadis nemoj zatrpavati do kraja vec ostavi lufta 2do 3cm (kad budes zalivao setices se :vutra:)
 
07.04.2018
34
35
18
35
nemoj klijati sve odjednom, jednu tad kad si rekao, drugu u aprilu, ostatak u maju. flajke koje ces stavljati preko biljki, moras da odseces vrh i dno da se biljke ne bi skuvale. rupe gde sadis nemoj zatrpavati do kraja vec ostavi lufta 2do 3cm (kad budes zalivao setices se :vutra:)

I mislio sam na vrhu izbusim nekoliko rupica a gore lufta , napravile bi hotbox u suprotnom ::ludak::

Pa nije dobro prilaziti stalno istom rutom, utabaš stazicu, i samo je pitanje vremena kad će neko otići da vidi šta to ima tamo u šipražju.

Pa da trudim se sto manje da se stvara stazica skacem ko zecic :D

Sta mislite da li ce mi trska praviti preveliku senku msm sunca ce sigurno biti od nekih 11 pa do 4-5 a moglo bi i vise ako ocistim trsku al nzm da li ce onda previse upadati u oko
 

Stipa

Psychedelic expirience was born...
Poznanik Foruma
22.04.2015
586
4.377
163
Mjesto je dobro, nemoj raskrcivati trsku. To radis tijekom growa ako ti nesto smeta ali za sada to jos ne znas posto vegetacija jos nije krenila. Stanes na mjesto gdje ces saditi, skines si kompas za android i okrenes biljke u pravcu sjever-jug... Gnojivo si rijesi, Slavol za korijen i mikrobiolosku aktivnost. Ako ces saditi ranije bilo bi dobro da imas na umu plamenjacu i da o tome razmislis kako ju tretirati ako dodje. Ako imas saznanja o divljaci da se tamo krece bilo bi dobro da si nabavis neko sredstvo koje ju odbija ili ljudsku kosu. Posto ti je prvi grow nemoj brzati i donositi preuranjene zakljucke i pristupaj svemu smireno i gledaj sitiaciju iz vise kutova.
Eto to su neki savjeti koji su mi prvi pali na pamet. Tu smo, pa pitaj ako sto zapne.... Sretan grow...
 

TEHACEOSAURUS

Aktivan Član
29.12.2006
221
455
63
Balkan
Pozz, nekada davno prije osnivanja VUTRE sam imao slican site. ja sam se suocio sa 3 problema, a to su redoslijedom vaznosti:
1. Lako je nadju bezjaci (obicni ljudi), nemoguce je kroz trsku prolaziti 2 puta mjesecno, a da se ne stvori staza!
2. Puzevi!!! Meni su pojeli biljku metar i po od zemlje, sve sto mi je ostalo od SKUNK#1 je bilo nekih pola metra iznad!
3. Vlaga! Usuprot opstem misljenju da nasoj biljcici treba puno vode to nije istina! Kod mene je podloga, zemlja bila jako vlazna cijele godine jer se nalazilo blizu rijeke, a godina kisovita bila tako da sam cijelo vrijeme na liscu vidio tragove prekomjerne vlage, a na kraju kad su puzevi odustali od nje i kada sam je skinuo, a skidam je sa korjenjem vidio sam da je i korijen poceo trunuti!
Bolje ti je saditi negdje gdje nije vlazna zemlja nego u mocvarno!

NE ZURI i SUTI!

Ovo ti je najbitnije, polako, nemozes pozuriti prirodu!
Ne govori nikome, ali bas nikome!

Sve sto su ti gore rekli uzmi u obzir, a uzmi i ovo moje, vjeruj mi!


SRETNO!

P.S.
Moje misljenje, za svaku biljku napravi site!
Prilazi biljkama puzanjem kroz trsku.
Ako nije vlaga navuci 5-10 balona vode da je ne nosis svaki put, nitko ne seta sa bidonom vode!
nadji jos jedan site i tamo posadi 1 biljku, ako u trsci ne uspije da imas bar nesto!
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Ja sam visegodisnji gerila grower i znam sto posto da ti aajt ne valja a dopusti da ti objasnim kako zasto.

Znaci ako one sada imaju direktnog svjetla od 11 do 15 to znaci da ce i ujesen imati takovo svjetlo. I sta ce sa se desi...

Biljke ce ti otici u visinu da ulove svjetlo. Na jesen ces imati stupove umjesto borove i onda ce se pod jesenskim vjetrom.i kisom slomiti i upljesniviti najvisi vrhovi a ostat ce ti samo popcorn budovi sa donjih strana i nece valjat za susit pa ces imat losu robu za pusit.


Dakle
Ako sajt nema sunca vise od 12h dnevno u pocetku proljeca nece tinvaljat kvaliteta najesen. Moras imat optimalne uvijete ako hoces kvalitet.

Inace samo rokaj i posadi na 3 mjesta najmanje. Sadi svaki mjesec jedan sajt i tako sve do pocetka sedmog mjeseca tu sadnja staje zbog visokih temperatura za mladice i pocetka cvatnje.

Rupe sto dublje i sire kopaj i ne zamaraj se kupovnom zemljom. Kramp lopata i motika. Bez toga se igras. Znaci ako oces ozbiljno primi se jebackog posla i kopaj.

Ja svoje sajtove napustam ujesen i dodem samo na proljece da provjerim jel ima novih sadnica. A nerijetko uhvatim zivotinje kako koriste moj bivsi sajt koji sam raskrcio i tako sam duplo efikasan jer gajim vutru i pravim stanista za divlje zivotinje.
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.232
143
Jamrock
Nisam iskusan grower, ali pouzdano znam da putic kroz trsku prave i zivotinje tako da jednim putem ulazis i izlazis stalno i mislim da na to niko nece obratiti posebnu paznju, a verujem da nema bas puno ljudi koji izlaze na dzoging u trsku ili tako nesto, jedini rizik je da je neko posece. Ako se okrci trska oko biljke nekih 5-6m2 i iskopa dovoljno velika rupa sa dobrom zemljom moje skromno misljenje je da tu nema greske...
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
guerilla grow pratim svakako:popcorn::...prošle godine sam odradio također svoj prvi, a i ove ću zagmizat negdje :D...na kraju sam bio i više nego zadovoljan...bit ćeš i ti, svu sreću ti želim :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica