Prvi indoor, 4 cfl [89w] nepoznato sjeme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.813
2.698
Weed California USA
pa kak nebi bilo za :joint: :) nece bit puno al barem ces vise uzivat u svakom dimu :p
dobio si curu....to je vec +
ja bio bio happy sa 3 slabasne cfl-ke da mi tak izraste :D
 

Extra

Aktivan Član
24.08.2013
151
145
43
10
Sto se tice prikrivanja svijetla iz boxa mozes to rijesit tako da stavis zensku najlonku (hulahopku) uz sami vent i otvor, presavijes je 2-3 puta po potrebi i neka po mogucnosti budu crne boje bez cipki i ukrasa :icon_lol: i da vidis kako zagusi svijetlo a zrak i dalje prolazi, isprobano u praksi... :icon_wink:
Sretno s growom i starcima !
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Hvala svima :D Obavjestavat cu vas jos svakih tjedan dana il ako dobim neku novu opremu.. Inace ovo za hulahopke bi moglo upalit.. Reko je jos jedan lik da u hulahopku stavim uglja da prekrije miris,moglo bi to funkcionirat.
 

XsmokemashineX

not careful whit dosage
28.04.2013
689
1.053
163
Brate pazi kak se izrazavas da ne bi zavrsio u temama provale na vutri hehe.Nemozes biljku prepolovit LSTiom mozes je samo savit.
I ako radis pravilan LST nema potrebe da ga svaki dan radis,ja jednom tjedno to savijem posteno i predobro bude.Ovako samo mrcvaris i stresas biljke pazi da ne oherme.
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Mislio sam u smislu da sam ju prepolovio kao visinu,duplo je manja sad,nisam nikad radio ovako velik lst cak mislim da mi je i jedna stabiljka pukla skroz je labava...
Razumijes uvijek sam lst radio na jednu granu koja se isticala velicinom... Posto mije box nizak sve sam sad lst-o,kojih 7 ili 8 grana sve strsi sa strane nista u visinu haahhahah nadam se da ce se okrenuti prema svjetlu :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.265
35.813
2.698
Weed California USA
prema kojem svjetlu? :D hehehhe
naravno da ce se okrenut ak vec nisu
kolko ja znam ima i treniranje sa trganjem/savijanjem...neznam tocno kak se zove al znam da nije lst nego hst :D
 

Bassman

Aktivan Član
07.10.2013
516
1.403
163
35
Ako ti je box od 'metar', na koliko su ti zarulje od na vrhova? Probaj da su što bliže, na par cm jer inače ćeš dobit jako pufaste hedove , odnosno nece biti uopce tvrdi i teški pa samim tim možda neće bit niti 10g.

Al glavni savjet ti je da pojačaš rasvetu definitivno.Ali ok zasad, ide to polako :thumb:
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Evo sad gledam biljku i sve su se grane ispravile osim te jedne koja je navodno pukla :'( inace prelijepo izgleda hehe sad ce svijetlo dolazit do svakog kutka ljepotice :D
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Bassman je napisao(la):
Ako ti je box od 'metar', na koliko su ti zarulje od na vrhova? Probaj da su što bliže, na par cm jer inače ćeš dobit jako pufaste hedove , odnosno nece biti uopce tvrdi i teški pa samim tim možda neće bit niti 10g.

Al glavni savjet ti je da pojačaš rasvetu definitivno.Ali ok zasad, ide to polako :thumb:
Udaljeni su kojih 10 cm,ne brini sad kad sam lst radio niska je biljka pa podmetnem nes pod teglu da je blize svjetlu,sinoc je bila toliko velika da sam "burn tipove" dobio i tad sam se odlucio na ovaj ogromni lst jer znam da cu ga morat radit jos 5 puta unutar ovih mj dana cvjetanja rast ce ko luda...
 

finestBLkush

Aktivan Član
13.04.2014
346
588
0
109
jbga, sledeci put misli na vrijeme sto se tice lsta, ja ni sam ne znam koliko je moja povezana o_O
a ubaci jos svjetla, kazem ti nemoj da si bezveze vrijeme ulozio da bi dobio K a ne 10g...
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Nemrem vise svjetla.. Nemam vise onih adaptera (e27/eu plug) koje sam s njuskala kupovo,a i kad bi stavio bilo bi prevruce u boxu i trebo bi ventilaciju a nemam para za sve i moro bi opet novi box radit jer je ovaj pre mal,ovo je bio vise test grow al eto...

Sto se tice lst-a radio sam ja njega od pocetka al sam se ZAJEBO TESKO sa topingom...
Kazu na jutubu kao da se biljka moze topat kolko oces al te ne upozore da ces dobit 8 milijuna grana i da je tesko to sve kontrolirat al eto znacu za sljedeci put da ga maximalno 4 puta top-am jer razumijes sve strsi na strane stvarno imam puno tih grancica za tako mal box i tesko je sve lst tehnikom zavezat jbt..
Da sad growam ispocetka biljka bi mi bila savrsena al eto na greskama se uci :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.462
3.198
Bekaa Valley
DatPurple je napisao(la):
...Kazu na jutubu kao da se biljka moze topat kolko oces al te ne upozore da ces dobit 8 milijuna grana
pa svrha topinga je upravo da "razgranas" biljku, obuzdas malo rast u visinu a pojacas u "sirinu"... i sad se ti nasao zatecen :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Extra