Prvi indoor box!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
e-sQl je napisao(la):
Znas kako...Najbolje je kada majka priroda odradi posao...Ko zna sta vestacka svetlost radi marihuani i kako menja njeno dejstvo.Jos djubrivo pa malo hemija(mislim na one preparate sto se stavljaju u zemlju koji ubrzavaju rast i to)..Indoor rade dileri koji nemaju brigu za korisnike.Marihuana nije dobro ispitana da bi se utvrdila razlika u dejstvu indoor i outdoor...Tako da sam siguran da ima neke razlike u dejstvu...Verovatno je indoor stitnija..Bar za nijansu :) To je moje misljenje da naglasim :)
Ti si totalno neupućen čoban i pričaš gluposti. Kakvi dileri? Pročitaj malo pravilnik o ponašanju čobane brdski.
 

olidoboli

Trapavi
Poznanik Foruma
16.10.2012
352
812
93
Sad sam se malo nasekirao. Probaj razmišljati na ovaj način: indoor rade osobe koje nemaju uvjete za outdoor, indoor rade osobe koje imaju neke od zločudnih bolesti za koje je marihuana lijek ili im ublažava simptome bolesti, indoor rade osobe koje vole uživati u kanabisu i ne žele kupovati robu sa strane nego pušiti svoje provjereno, indoor rade osobe jer će na brži način dobiti ulje od konoplje koje je možda kvalitetnije od outdoora i posljednje KEMIJA kako ju tzi nazivaš ( za mene je to hrana i dodatak prehrani ) je obavezna za uzgoj jer kanabisu na taj način daješ sve potrebne nutrijente, vitamine i hranu koja joj je potrebna....
Zaključak: NE SERENDAJ....idi igrati Fifu 2014.
 

Legalizacija2013

Aktivan Član
07.12.2013
51
7
0
Meni samo nije jasno to za indoor...

Vegetacija (18/6) Ali koliko dana da ih drzim u vegetaciji i koliko dana se drze u cvetanju to mi nije jasno sve ostalo sam razumeo.
Cvetanje (12/12)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nit tvoja tema, nit tema za takvo pitanje, pogledaj u kom si podforumu... drzis koliko zelis vegetaciju, a cvetanje koliko treba da biljka sazri. obrati paznju gde postavljas pitanja, procitaj pravilnik foruma
 

Legalizacija2013

Aktivan Član
07.12.2013
51
7
0
Nisam znao gde da postavim temu i mislim da je ovo najbolji post za moju temu... Posto sam ja pocetnik i ove god. sam uradio svoj prvi outdoor sa 2 biljke a,mislim da ce mi 2 biljke biti malo do sledeceg leta necu imati za svoje potrebe odlucio sam da ove god. uradim i svoj prvi indoor uzgoj sa 6 biljaka sta vi mislite o tome da li bih ja to mogao uraditi ove godine, citao sam dosta po stranici vutra.org o indoor uzgoju i znam i kako napraviti box i sijalice i ventilacija znaci u sve sam upucen i znam o cemu je rec samo neumem sve to da povezem neznam gde da nadjem tutorijal kako povezati sve instalacije u box-u plasim se da ne napravim neki pozar jer znam da treba neki adapteri posebno itd.... ako bi neko imao vreme da procita moju temu neka mi odgovori sta i kako da radim....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.